Kompletna budalaština !
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 64

Tema: Kompletna budalaština !

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Podrazumevano Kompletna budalaština !

gledam sad na Avali nesrecnog Jeremica u poseti Alziru , ono standardna prica Kosovo , ko prizno , ko nije ,bla,bla sve u svemu nista bitno i novo
    a onda je mladjani Vuk dostigao nirvanu svoje inteligencije i izjavio je kako su odnosi naseg naroda i Alzirskog uvek bili bratski , eto da nije veselog Vuka ne bi ni znali da su nam Alzirci braca
    dobro ajde ima nesrecnika i maloumnika koji tvrde da su nam Rusi braca ili recimo Crnogorci,Hrvati , ***** li ga Bugari , na to smo navikli al Jeremija je otisao korak dalje u gluposti
    su mozda proradili crveni Hamdijini geni ,pa mali Jeremija isto tripuje onu nesvrstanu bratsvo -jedinstvenu pricu , i to sa fuckin Alzircima koji u celoj prici nisu nista krivi naravno
    al ne razumem u kakvim smo mi bratskim odnosima sa Alzircima , ne verujem da sam u zivotu i video Alzirca u Srbiji ,a ne da sam mu jos i brat
    stvarno kako uvek moraju da nadju neku budalu da nas predstavlja u svetu cudo jedno
    The Show Must Go On...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kompletna budaletina !

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    gledam sad na Avali nesrecnog Jeremica u poseti Alziru , ono standardna prica Kosovo , ko prizno , ko nije ,bla,bla sve u svemu nista bitno i novo
    a onda je mladjani Vuk dostigao nirvanu svoje inteligencije i izjavio je kako su odnosi naseg naroda i Alzirskog uvek bili bratski , eto da nije veselog Vuka ne bi ni znali da su nam Alzirci braca
    dobro ajde ima nesrecnika i maloumnika koji tvrde da su nam Rusi braca ili recimo Crnogorci,Hrvati , ***** li ga Bugari , na to smo navikli al Jeremija je otisao korak dalje u gluposti
    su mozda proradili crveni Hamdijini geni ,pa mali Jeremija isto tripuje onu nesvrstanu bratsvo -jedinstvenu pricu , i to sa fuckin Alzircima koji u celoj prici nisu nista krivi naravno
    al ne razumem u kakvim smo mi bratskim odnosima sa Alzircima , ne verujem da sam u zivotu i video Alzirca u Srbiji ,a ne da sam mu jos i brat
    stvarno kako uvek moraju da nadju neku budalu da nas predstavlja u svetu cudo jedno

Ne znam.............meni Zuba deluje kao da je malo mongoloid...........

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Алжир одлично сарађује са Рујкама, потписалу су гасни ОПЕК, Руси их војно снабдевају... Можда је по тој линији Јеремија лупио то о алжирској браћи...

Све мању улогу има аутономашко-војвођаснко крило ДСа
    Србија никада није ратовала са највећом светском силом. Русија је наш пријатељ.

Primećen član scot (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

alirski narod ne postoji vec arapski,inace meni su arapi braca dok god rokaju americke imperijaliste
    Ujedinjenje ili Smrt

Aktivan član Нечисто_Срце (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Ми и Алжирци браћа? Никад чула али нема везе
    Láska vždy zvíťazí...

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

IDIDADA mozes da usvojis al bundevu covek zudi za tim...........skida te 100%.........ididadina prikolica

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio scot Pogledaj poruku
    alirski narod ne postoji vec arapski,inace meni su arapi braca dok god rokaju americke imperijaliste
    a ono jes puno su vas zaduzili Arapi u poslednjem ratu pa je razumljivo da ih volis
    The Show Must Go On...

Domaćin
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Rekao bih da je al bundy malo mlad.
    Mi malo stariji se dobro secamo da je ondasnja SFRJ bila u vrlo dobrim odnosima sa Alzirom. Pomagala je Alzirski pokret za oslobodjenje od Francuske, a onda su nam se Alzirci na neki nacin oduzili jer je dosta ondasnjih SFRJ firmi dobilo dosta i dobro placenog posla u Alziru.
    Ja licno nebih zamerio Alzircima kada bi Srbiji dali dali nekih poslova kao sto su ih svojevremeno davali Yugi.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

ko bi znao sta je mladjani ministr teo da kaze, a sta je teo ne tako mladjani postavljac

alzir je u svojoj borbi za slobodu, a protiv mrskog kolonizatora francuske, bio podrzan od strane bivse sfrj.
    podrzan na mnogo nacina, neki veoma konkretni. u vise prilika sam nailazio u tv emisijama na secanje alziraca o tome , i neku vrstu zahvalnosti i bliskosti.
    (svaka pomoc koja nije uslovljena je dragocena, pogledati nas slucaj i eu, i danas i juce.)

alzir je i dan danas trn u oku fundamentalista, cak je bio u toku neobjavljeni gradjanski rat, sa brojnim civilnim zrtvama

ne pada mi na pamet da branimtog mladog vuka, ali alzir...moglo bi malo da se prodiskutuje
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio manje_zlo Pogledaj poruku
    Алжир одлично сарађује са Рујкама, потписалу су гасни ОПЕК, Руси их војно снабдевају... Можда је по тој линији Јеремија лупио то о алжирској браћи...

Све мању улогу има аутономашко-војвођаснко крило ДСа
    to sto oni saradjuju sa Rusijom nema nikakve veze sa nama , saradjuju oni i sa zapadom ,najvise sa Francuskom , al to sve nije bitno nego ne vidim po cemu su nam bas Alzirci braca, po jeziku , veri , narodnosti ili cemu vec ?
    The Show Must Go On...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio scot Pogledaj poruku
    sta mislis da odseces ono parche kozice, da ti ne smeta kada piskis???

Primećen član scot (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

a ono jes puno su vas zaduzili Arapi u poslednjem ratu pa je razumljivo da ih volis
    neprijatelji naseg neprijatelja su nasi prijatelji
    Ujedinjenje ili Smrt

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

To se tako kazhe.

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Da,da decko je pukao od kad je ozenio onu tijanicevu polovnjachu sa RTS-a. Korektno bi bilo da je rekao da su odnosi izmedju dva naroda tradicionalni, ali bratski ja ne znam.
    Imao sam strica koji je pre dvadeset i kusur godina radio u Libiji. Jednom je sa kolegama sa posla svratio do Alzira, kaze ocerupali ih tamo, jedva su dokumente spasili.

dobro ajde ima nesrecnika i maloumnika koji tvrde da su nam Rusi braca ili recimo Crnogorci,Hrvati
    Dobro Rusi jesu braca, apsolvirali smo to
    A izmedju Hrvata i Crnogoraca naravno biram prve.
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Veoma poznat
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    381

Secam se da su povodom Titove smrti proglasili nacionalnu zalost od 7 dana, isto koliko je bilo propisano i u SFRJ..Kao sto se secam da je kod nas bila proglasena zalost kad je umro njihov predsednik(Bumedijen, cini mi se)..........
    E, sad.kakve to veze ima samo sa Srbijom, ne znam.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio wujaymarkoff Pogledaj poruku
    Da,da decko je pukao od kad je ozenio onu tijanicevu polovnjachu sa RTS-a. Korektno bi bilo da je rekao da su odnosi izmedju dva naroda tradicionalni, ali bratski ja ne znam.
    Imao sam strica koji je pre dvadeset i kusur godina radio u Libiji. Jednom je sa kolegama sa posla svratio do Alzira, kaze ocerupali ih tamo, jedva su dokumente spasili.

trebo je da u bratskom zanosu ponudi da primimo jedno 50 iljada Alziraca i da napravimo alzirski kvart u Beogradu , bio sam jednom u slicnom u Parizu i na recepciji hotela su nas molili da ne izlazimo iz istog kada padne mrak osim ako nismo u vecoj grupi , toliko su braca mila i drazesna
    inace bio sam prosle nedelje u Sarajevu i vido sam Alzirske banke , kulturne centre , doner kebabe , verske zaduzbine bratskog alzirskog naroda i slicno ,a kod nas nista od toga nema , a braca smo , tuga
    The Show Must Go On...

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

ja sam jela jednom u alzirskom restoranu u granadi ili bese tunizanski ni ja ne znam,al bese dobra klopa a nije bilo ni mnogo skupo

nama su izgleda svi braca
    you make me sick because i adore you so

Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

to sto oni saradjuju sa Rusijom nema nikakve veze sa nama , saradjuju oni i sa zapadom ,najvise sa Francuskom , al to sve nije bitno nego ne vidim po cemu su nam bas Alzirci braca, po jeziku , veri , narodnosti ili cemu vec ?
    Слажем се али можда се јеремија води политиком, ко је са Рујама тај је и са нама А и мора да им се чепи због Космета јер је Алжир једна од најугледнијих арапских земаља. Тебе боли нешто друго, оно што сам написао ситним словима

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio Banshee Pogledaj poruku
    ja sam jela jednom u alzirskom restoranu u granadi ili bese tunizanski ni ja ne znam,al bese dobra klopa a nije bilo ni mnogo skupo

pa da arapska kuhinja je zakon
    mozda nam Jeremija uveze malo brace da dobijemo i mi kebabe , sasliike , kus kus i sta jos ide
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio manje_zlo Pogledaj poruku
    Слажем се али можда се јеремија води политиком, ко је са Рујама тај је и са нама А и мора да им се чепи због Космета јер је Алжир једна од најугледнијих арапских земаља. Тебе боли нешто друго, оно што сам написао ситним словима
    jeste ziv nisam i nocima ne spavam zbog unutarpartijskih odnosa u DSu
    The Show Must Go On...

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio Banshee Pogledaj poruku

Kus-kus si jela???
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

jeste ziv nisam i nocima ne spavam zbog unutarpartijskih odnosa u DSu
    Не преувеличавај... Не кажем ја да лоше спаваш, али то је разлог што пљујеш Јеремију српског сина Јер Бокица Пајтић пуши

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Ne vidim vaznost ove teme....
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

pa da arapska kuhinja je zakon
    mozda nam Jeremija uveze malo brace da dobijemo i mi kebabe , sasliike , kus kus i sta jos ide
    ma da i ja isto volim arapsku kuhinju jer je lagana i prijatna i sve je nekako saroliko
    inace pila sam tamo i limunadu sa sitno iseckanom mentom mislim da je i to arapski recept,lici mi
    mada ja bih najradije da uvezemo indijce,e sto oni imaju dobru kuhinju to je bruka...kod njih koliko se zaljutis od zacina e to nigde nema.,a ja bas volim ljudo..po nemackoj imaju odlicne indijske restorane i tamo sam svasta probala a bas su jeftini...ovaj jedan jedini u bg sto imamo skup ko svetog petra kajgana pa mi jos uvek preostaje da jedem po kineskom centru ako ocu neku egzotiku
    Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Kus-kus si jela???
    ne jela sam nesku ribu kuvanu pa zapecenu u nekom sosu...znala sam kako se zove na francuskom,posto su kompletno svi pricali francuski u tom restoranu ali kako nemam blage veze sa tim jezikom,tako isparilo i ime.al bilo je ukusno
    you make me sick because i adore you so

Elita
    Učlanjen
    28.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio wujaymarkoff Pogledaj poruku

..de si brate po materi....

Slične teme

1. Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 07.08.2007., 02:43
  2. sujeverje = budalastina
    Autor islandjanin u forumu Filozofija
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 13.04.2007., 00:49

Oznake

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor