Obaveštenja o prekrsajima korisnika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
112.119
U cilju pojacane transparentnosti rada samog foruma otvaram ovu temu obavestenja.
U njoj cete nalaziti sva bitnija obavestenja u vazi sa forumom kao i javno informisanje o kaznama koje se daju korisnicima.

Zbog ocene da je bilo potrebno malo vise uravnoteziti redove moderatora danas je postavljen nov moderator

Donqihote


Srecno :)

Nadam se da je ovo pocetak jednog novog zdravijeg odnosa medju korsnicima.
Uskoro ce biti otvoreno i mesto gde cete javno moci da iznesete svoje ideje ili kritike.

Hvala na razumevanju
 
Poslednja izmena od moderatora:
Želim da pozdravim sve forumaše na politici, sada u statusu moderatora.

Većina vas me je ovde dobro upoznala, te nemam šta posebno da vam se predstavljam.
Sa svima vama sam do sada imao uglavnom korektan odnos, i nadam se da će takav ostati i ubuduće.

Hteo bih napomenem da niko zbog svojih političkih stavova ne treba da se, mojim imenovanjem na mesto moderatora, oseti zaštićenim, i počne da krši pravila, kao ni da se oseti ugroženim, i strepi od nepravednog sankcionisanja.
Trudiću se da zaista budem korektan prema svima vama.

Uvek mi se možete obratiti na pp za pomoć, kao i za prigovor na neki moj postupak, i ja ću vam izaći u susret koliko god je to moguće i u skladu sa pravilnikom.

Želim nam svima lepo druženje i dobru zabavu.

Hvala!
 
Želim da pozdravim sve forumaše na politici, sada u statusu moderatora.

Većina vas me je ovde dobro upoznala, te nemam šta posebno da vam se predstavljam.
Sa svima vama sam do sada imao uglavnom korektan odnos, i nadam se da će takav ostati i ubuduće.

Hteo bih napomenem da niko zbog svojih političkih stavova ne treba da se, mojim imenovanjem na mesto moderatora, oseti zaštićenim, i počne da krši pravila, kao ni da se oseti ugroženim, i strepi od nepravednog sankcionisanja.
Trudiću se da zaista budem korektan prema svima vama.

Uvek mi se možete obratiti na pp za pomoć, kao i za prigovor na neki moj postupak, i ja ću vam izaći u susret koliko god je to moguće i u skladu sa pravilnikom.

Želim nam svima lepo druženje i dobru zabavu.

Hvala!
Kao što sam poželeo Registri, Miteršmajserluftwafegarmišpartenkirhenajncvajdraj-u tako i Donqihote-u :

Wellcome to hell :hahaha:
 
Čestitam i želim ti uspeh u radu.

Zbog neprikladnog izražavanja i međusobnog vređanja po jedan kazneni poen dobili su Eric Draven, Caterpillar i bill kill. Ovom poslednjem je to 3. poen u nizu pa je automatski banovan na 2 dana.
 
Poslednja izmena:
Teodosije dobio kazneni poen na temi ''Напад на Чеду Јовановића'' od strane administratora. Na istoj temi je izbrisan izvestan broj postova. Skrećemo pažnju korisnicima da paze na rečnik i izbegavaju međusobne uvrede. Hvala na razumevanju.
 
Anita912 dobila kazneni poen zbog zagovaranja nasilja. Inače je zaslužila ban, ali sam joj progledao kroz prste, jer mi je prvi dan, pa da ne počinjem sa ženama. :) Ubuduće ću za tu vrstu prekršaja banovati bez pardona, pa vas molim da me ne dovodite u tu situaciju.
Hvala!
 
mario80 dobio 3 poena zbog izjave da su srpski policajci decenijama klali i palili po KiM.

Tema: KRATKA PAMET SRBIJE...ili ( ko bese Djordje Zaric?)

Ne mogu se iznositi ovako teške optužbe bez dokaza! To spada u krivično delo. A, ako neko ima dokaze, prava adresa je Tužilaštvo za ratne zločine.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top