Problem sa prebacivanjem v.materijala sa kamkordera na k
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Problem sa prebacivanjem v.materijala sa kamkordera na k

Goxy BGD
    Guest

Podrazumevano Problem sa prebacivanjem v.materijala sa kamkordera na k

Pozdrav svim ljudima dobre volje,

da li neko moze da mi kaze resenje za prebacivanje trake sa digitalnog video kamkordera (Samsung VP-D20i) na kompjuter,.. imam Dr.DivX program i sa njim bih zeleo da materijal sa kamkoredera prebacim u DivX format i posle ga narezem na CD,... i sve ide kako treba(sledeci data uputstva) dok ne pritisnem dugme –encode, kada umesto zapocinjanja prebacivanja dobijam recenicu: ''Could not seek to the mark-in point of Samsung DV Device''?
    Bio bih mnogo zahvalan onome ko bi mogao da mi kaze u cemu je problem i kako da ga resim.

Andreavk
    Guest

Podrazumevano

Ima dosta programa koji to rade: Sve koje sam probala pri prebacivanju drasticno smanjuju kvalitet - slika je mnogo losija nego kad se kamera direktno prikljuci na TV - pa sam odustala. Mozda je najbolji Premier 6.0. Pokusavala sam i sa Video Wave-om i Windows Muvie Maker-om i nekim silnim programima koje sam skidala sa net-a. I taj Dr. DivX - sa njim sam pokusala da uradim nesto ali mi je izbacio neku poruku u tom stilu pa nisam uradila nista... Cak sam kupila i fireware... Mozda sam glupa pa ne znam da podesim....

Goxy BGD
    Guest

Podrazumevano

Andrea, hvala ti na javljanju ali ja i dalje nameravam da iskoristim Dr.DivX-a jer sam siguran da je u pitanju samo neka caka (e, sad koja?, to je vec za malo upucenije), ne svidja mi se W.Movie maker jer je sa njim nemoguce uraditi kvalitetno prebacivanje u vecoj rezuluciji a da fajl ne bude ogromantan,.. nema veze, idemo dalje

Andreavk
    Guest

Podrazumevano

Ako si skinuo Dr DviX i registrovao ga onda verovatno nije do Codeca ali mozda ne bi bilo lose da skines AVIcodec (besplatan je) pa sa njim vidis da li ti mozda treba jos neki codec - kad ubacis materijal u program izlista codece koji ti trebaju i pokaze ti odakle ih mozes skinuti. Kako si prikacio kameru na racunar ako je preko USB kabla onda moras otici na sajt proizvodjaca i skinuti drajvere a ako je fireware onda si valjda uz njega dobio i neki software

Goxy BGD
    Guest

Podrazumevano

Hvala ti jos jednom, tek sada sam video da si mi ponovo odgovorila,... i ja mislim da nije do kodeka jer Dr Div X radi kada koristim video materijal koji vec imam na kompu, vec imam jedan program koji detektuje ne dostajuce kodeke, ali kako da ga iskoristim kada ja sa kamere preko Dr DivX-a ne mogu da napravim fajl? Ova kamera nema USB pa sam morao da kupim fajrvajr ali uz njega nisam dobio nikakav softver, mada mi to do sada nije predstavljalo problem,... izgleda da je u pitanju slab procesor, jer moj ima samo 1,2 GHz a koliko sam video u pomoci, potrebno je bar 1,5? U svakom sllucaju hvala ti na trudu, ako uspem sa ovim ili dr. progamom javicu ti. Pozdrav!

Slične teme

1. Problem prilikom renderovanje video materijala
    Autor Deky75 u forumu Multimedija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 01.02.2007., 20:50
  2. problem sa repordukcijom video materijala
    Autor kec242 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.01.2007., 11:19
  3. kupovina kamkordera
    Autor iwan88 u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 02.08.2006., 19:27
  4. problem sa prebacivanjem midi melodija iz kompjutera u tel.
    Autor Deja B u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.03.2004., 21:27

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •