TO SERVE AND PROTECT (srpska verzija)

bill kill

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
242

Policijska brutalnost u Srbiji je dostigla zabrinjavajuce razmere..........takodje , i broj krivicnih dela , i to upravo onih sa najvisim stepenom brutalnosti i opste opasnosti je u porastu..................logicno bi bilo da , sto je policija brutalnija i opasnije, kriminala ima manje...........ili su policajci , ipak odabrali liniju lakseg otpora, tako sto ce trenirati strogocu na gradjanima, a kriminalcima ce se klanjati i sklanjati?????
 

Policijska brutalnost u Srbiji je dostigla zabrinjavajuce razmere..........takodje , i broj krivicnih dela , i to upravo onih sa najvisim stepenom brutalnosti i opste opasnosti je u porastu..................logicno bi bilo da , sto je policija brutalnija i opasnije, kriminala ima manje...........ili su policajci , ipak odabrali liniju lakseg otpora, tako sto ce trenirati strogocu na gradjanima, a kriminalcima ce se klanjati i sklanjati?????


Pa jeste, lako je ove klince namlatiti i uhapsiti..ali slusam im naglaske i pitam se..sa kojom vodom su oni doplovili u Srbiju...mogu zamisliti i da se pre dva dana nesto potpuno slicno ili isto desilo..s´tim ,sto ubise jadnog Zarica kao zeca....bagra pandurska...:thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
Policijska brutalnost u Srbiji je dostigla zabrinjavajuce razmere..........takodje , i broj krivicnih dela , i to upravo onih sa najvisim stepenom brutalnosti i opste opasnosti je u porastu

Kaže ko? Neko istraživanje, studija, anketa? Neki link, možda, da pročitamo, interesuje nas. Jer moje privatno osećanje je da policija nikad nije bila manje opasna i brutalna :) ali ne mogu to da prezentujem kao gotovu činjenicu, nego samo kao svoje lično osećanje.


ili su policajci , ipak odabrali liniju lakseg otpora, tako sto ce trenirati strogocu na gradjanima, a kriminalcima ce se klanjati i sklanjati

Nisu. Izabrali su da rade veoma težak i veoma važan posao, gde moraju da se bore sa kriminalcima, psihopatama, običnim budalama i uopšte, ološ, ceo dan svaki dan, i još da žive sa neplaćenim prekovremenim radom, inače lošom platom, korupcijom u sopstvenim redovima, politizacijom, zloupotrebom.

Tu medijske histerije i pljuvanja ipak dođu kao nebitan šum, pretpostavljam :)

Tako da samo napred, odlična tema. Šuštite :D
 
sta sve rade razbojnici i narkodileri po srbiji, sve se plasim da narod sam ne uzme zakon-pistolj u svoje ruke

prodajes drozu....cap, cap

clan si klana, lomis ljudima ruke i noge i vozis bmw seticu ..... cap, cap

treba da dodje vreme da se razbojnici boje

ja se ne bojim policije danas, osim tajne rezimske
 
Od kako je ova vlada na čelu 2 čoveka su umrla od posledica policijske ruke.

U Japanu bi ministar bez rasprave izvukao katanu i izvršio harakiri. Ovaj naš mi se gadi van svake mere.
Ima li u ovoj zemlji odgovornosti? Šta znači biti komandir, ministar? Sedeti u fotelji i pričati kako nam ide bolje.

Možemo mi pljuvati po Americi koliko hoćemo, ali kad ovakva brutalnost kod njih izađe na videlo, glave momentalno padaju.
Problem je što svakakav probisvet dobija značku, palicu i pištolj. U njihovim mikronskim mozgovima to znači dobijanje dozvole da rade ono što policija mora da zabrani.
Ima tu i izuzetaka naravno. Divio sam se smirenosti napadnutog policajca na Marakani koji je mogao mirne glave cev uperiti na čoveka koji mu je nanosio strašnu bol samo zato što je policajac.
 

Policijska brutalnost u Srbiji je dostigla zabrinjavajuce razmere..........takodje , i broj krivicnih dela , i to upravo onih sa najvisim stepenom brutalnosti i opste opasnosti je u porastu..................logicno bi bilo da , sto je policija brutalnija i opasnije, kriminala ima manje...........ili su policajci , ipak odabrali liniju lakseg otpora, tako sto ce trenirati strogocu na gradjanima, a kriminalcima ce se klanjati i sklanjati?????

Znas li ti od kada je ovaj video tj. kada su ovi momci uhapseni????????????

Ovo je bre bilo pre 100 godina,o zaludni covece.:dash::hahaha:
 
Od kako je ova vlada na čelu 2 čoveka su umrla od posledica policijske ruke.

U Japanu bi ministar bez rasprave izvukao katanu i izvršio harakiri. Ovaj naš mi se gadi van svake mere.
Ima li u ovoj zemlji odgovornosti? Šta znači biti komandir, ministar? Sedeti u fotelji i pričati kako nam ide bolje.

Možemo mi pljuvati po Americi koliko hoćemo, ali kad ovakva brutalnost kod njih izađe na videlo, glave momentalno padaju.
Problem je što svakakav probisvet dobija značku, palicu i pištolj. U njihovim mikronskim mozgovima to znači dobijanje dozvole da rade ono što policija mora da zabrani.
Ima tu i izuzetaka naravno. Divio sam se smirenosti napadnutog policajca na Marakani koji je mogao mirne glave cev uperiti na čoveka koji mu je nanosio strašnu bol samo zato što je policajac.

Brateeeeee imas gomislu videa koji su izasli na videlo gde americki panduri na licu mesta ubijaju crnje.........

Ovaj video je pre 100 godinaaaaaaaaaa :hahaha:

Pa vidis li koja je interventa?:hahaha:
 
Нисам за то да милиција бије и пребија и овако грубо поступа, али погледајте снимак мало боље - "возач" неће одмах да изађе из аута! Па шта треба да му раде!? Да га замоле!? Лепо се види да оног другог нико није тукао!
А и питам се какве би вам реакције биле да је у питању рецимо ваш аутомобил!?
 
slabo vi znate o americi i policijskoj brutalnosti

drugo, tamo postoji pravo samoodbrane, pogotovo u svojoj kuci, stanu

kriminalci bi dobro razmislili kad bi kod nas bilo tako. danas oni guraju ljudima pistolje u usta `sisaj pitchko...`, a narod razoruzan, ne smes da prebijes provalnika, tuzice te

sto vam to ne smeta
 
Нисам за то да милиција бије и пребија и овако грубо поступа, али погледајте снимак мало боље - "возач" неће одмах да изађе из аута! Па шта треба да му раде!? Да га замоле!? Лепо се види да оног другог нико није тукао!
А и питам се какве би вам реакције биле да је у питању рецимо ваш аутомобил!?

NARAVNO BRE DA TREBAJU LEPO DA GA ZAMOLE,NEGO:hahaha:

Sta bre nece da izadje iz auta zakucali mu se u vrata,ne moze covek da dodje sebi :hahaha:

Koji si ti lik:hahaha:
 
Od kako je ova vlada na čelu 2 čoveka su umrla od posledica policijske ruke.

U Japanu bi ministar bez rasprave izvukao katanu i izvršio harakiri. Ovaj naš mi se gadi van svake mere.
Ima li u ovoj zemlji odgovornosti? Šta znači biti komandir, ministar? Sedeti u fotelji i pričati kako nam ide bolje.

Možemo mi pljuvati po Americi koliko hoćemo, ali kad ovakva brutalnost kod njih izađe na videlo, glave momentalno padaju.
Problem je što svakakav probisvet dobija značku, palicu i pištolj. U njihovim mikronskim mozgovima to znači dobijanje dozvole da rade ono što policija mora da zabrani.
Ima tu i izuzetaka naravno. Divio sam se smirenosti napadnutog policajca na Marakani koji je mogao mirne glave cev uperiti na čoveka koji mu je nanosio strašnu bol samo zato što je policajac.

како мислиш да дебели дачић уради харикири?Не може и да хоће колико је задригао.Србија је полицијска држава па су се муријаши осилили,они слобови су мала деца за данашње "wanna be robocap" разбијаче
 
E slušaj siso kereća, ajde tornjaj se odavde i napravi svoj plavi forum gde ćeš da prosipaš ovakva govna i probaš da ublažiš situaciju, tj. napraviš neki veštački balans.

Kao što rekoh, vezano za ovo od pre neki dan, 40 godina ili doživotna. Ostalim psima koji su bili u interventnoj sa ovim idiotem, minimum 10 godina za saučesništvo.

I naravno, smena policije.

Dragi kolega forumasu :) niko normalan ne moze opravdati nesto sto je za svaku osudu!
A, smena policije... :think: Zar je to moguce? Mislim, to je deo ovdasnjeg naroda? Kada se narod poboljsa, valjda ce i oni, po prirodi stvari.
 
ovi mladoliki fudbalski navijaci zestokog recnika, neka znaju da im reci ovde ne vrede nista, ni zestina

samo odaju svoj tuzni socijalnioekonomski status i beznadje, od drustva se ne nadaju nicemu, udri, otmi...to da.
niko im nikad nije rekao da treba da rade, da idu na posao, porodicu da formuiraju, decu da podizu, samim tim i sebe i drzavu. mada rezim im i ne nudi posao

meni dosta, kraj diskusije
 

Back
Top