Lagana cenzura ????
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Lagana cenzura ????

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Lagana cenzura ????

Neka se ne ljuti korisnik ciji cu post iskoristiti da ilustrujem nevidjenu kolicinu gluposti koja ovaj , nekada ugledni i cenjeni PDF , pravi kruzookom za totalne neznalice , da ne upotrebim neki medicinski izraz , koji bi mogao nekoga da uvredi.

Cak je i korisnik , ciji post ilustruje kolike budaletine postuju na "krsti", i nije pravi primer.Ima ovde i zescih pacijenata, pa evo, koristim priliku da pokusam da unapredim rad ovog svima dragog PDFa, sa predlogom moderatorima, da ne dozvole da se otvaraju teme, koje u startu, uvodnim tekstom , indiciraju kakva budala se namerila da zapise svoje vlazne snove, i lupeta po tastaruri gluposti na koje bi se smejao, samo da mi se ne place kada citam.

Naravno da je nemoguce , i nepotrebno u toku diskusije ogranicavati i korigovati svaki post, ali ako se neko u startu ofira , uvodnim tekstom kao dijabola, ta tema bi morala , zbog ocuvanja minimuma zdravog razuma ostalih korisnika da se zakljuca......hvala unapred na razumevanju

Tekst koji mi je naterao suze na oci , sto od smeha, sto od tuge:

reducirana verzija:
    [QUOTE]
    Citat Original postavio poslednji mohikanac Pogledaj poruku
    оне који би да објаве рат тој истој ЕУ

По мени је потребно ,и волео бих да на челу државе буде генерал Лазаревић[/QUOTE]

Elita greba (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2258

Podrazumevano Re: Lagana cenzura ????

koliko ja primecujem,administrator ovde zakljuca temu gde sam ja pomenula `masno dupe`...a poziv na rat njemu dodje kao poshalica,cim to ne zakljucava,znaci da odobrava.....
    e,a ova krsta je nekada bila tako cool mesto

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=273001&page=18

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Cak je i korisnik , ciji post ilustruje kolike budaletine postuju na "krsti", i nije pravi primer.Ima ovde i zescih pacijenata, pa evo, koristim priliku da pokusam da unapredim rad ovog svima dragog PDFa, sa predlogom moderatorima, da ne dozvole da se otvaraju teme, koje u startu, uvodnim tekstom , indiciraju kakva budala se namerila da zapise svoje vlazne snove, i lupeta po tastaruri gluposti na koje bi se smejao, samo da mi se ne place kada citam.
    Tako je dado, vidish kako si se prepoznao.
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da je ova zemlja iole normalna taj covek bi treba da bude na tom mestu.

A da nije normalan bi trebao da mu objasni neda dilea koja podrzava cedu jovanovica.

Alo bre o cemu ti baljezgas,pricas da srbija ima koristi od priznavanja Kosmeta,nemas 2 grama mozga u glavi.......i mani se vise drugih korisnika indijancu.

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

necemo tako da pricamo o drugim korisnicima,a posebno ne onim koji su odavno banovani.svako ima pravo da iznese svoje misljenje ma kakvo bilo,ali bez da se vredjaju ostali ucesnici.
    you make me sick because i adore you so

Slične teme

1. Lagana voćna tema
    Autor Zefirra u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 08.07.2007., 22:05

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •