VELIKI PROBLEM BRISANJE VISTE!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: VELIKI PROBLEM BRISANJE VISTE!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano VELIKI PROBLEM BRISANJE VISTE!!!!

Ovako ljudi nedavno sam instalirao XP preko VISTE ali je nisam obrisao.Takodje na nekim forumima pise da se na pocetku pojave dva operativna sistema. Meni se to ne pojavljuje. Ustvari ja to ni ne zelim. Posto mi je jako hitno trebao XP nisam imao vremena da brisem vistu tako da sam samo usao u BIOS i nastavio proceduru. Instalirao sam normalno sve i podigao sve hardvere koji mi trebaju za moj laptop. Ali sada bi mi stvarno znacilo kad bi mi neko rekao kako da obrisem VISTU koja mi je i dalje na C disku.XP je na D disku. Probao sam sve nacine (Format , Brisanje foldera windows, brisanje celog C....) sve sto sam pronalazio po drugim forumima. Ali ovakav problem jos nema nigde. Molim vas da mi neko pomogne UNAPRED ZAHVALJUJEM

Primećen član P E G A Z (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: VELIKI PROBLEM BRISANJE VISTE!!!!

? Da li si probao prilikom instalacije XPa da FORMATIRAS hard disk i napravis NOVE particije (npr. imao si C i D, na C Vistu, pa prilikom instalacije XPa OBRISES I C I D pa formiras NOVE C i D (ili koliko vec hoces particija).
    Ako sam dobro razumeo, ti si instalirao XP na D particiji, a "repovi" od Viste ti ostadose na C. Probaj da pokrenes novu instalaciju XPa, ali umesto da bilo sta instaliras, samo obrisi pa ponovo formiraj particiju C.

Ali, najjednostavnije je da reinstaliras XP na C preko ostataka Viste. To ti je 40tak minuta posla

A ako si BAS mazohista - spoj particije C I D pomocu nekog partition programa pa uradi Registry Fix (Preko Wise ili Ccleanera), a zatim restartuj komp i ponovo razdeli particije.

NEMA SANSE DA SE DUH VISTE POSLE OVOGA PONOVO VRATI!
    Poslednji put ažurirao/la P E G A Z : 21.03.2009. u 03:08
    POZDRAV SVIMA! Necu duze vreme biti na forumu!

Slične teme

1. problem sa instalacijom xp-a nakon viste
    Autor d&d u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 10.02.2009., 13:03
  2. Dizanje Viste, problem
    Autor SS88 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.07.2008., 12:55
  3. problem sa ucitavanjem Viste !!!
    Autor phoenix83 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 2