Milutin Mrkonjić: "Meni je dupe u procepu"

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Znači gledam danas "Šta radite, bre ?" na RTS-u (inače, obožavam tu emisiju) i ne verujem. Ide citat iz pisane izjave Milutina Mrkonjića u kojoj kaže nešto otprilike ovako:

"Lako je Miri da priča šta hoće iz Rusije a meni je ovde dupe u procepu !" :hahaha:

Znači ladno su na RTS-u to objavili bez ikakvih zvezdica i sličnih znakova. Ja sam puk'o od smeha kad sam to pročitao. :hahaha:

Evo vam snimak te emisije na sajtu RTS-a a ta izjava je negde otprilike u prvoj trećini snimka.

http://www.rts.rs/media/multimediaBoxPopup.jsp?mediaId=12967&itemType=tv&storyTitle=

:lol:
 
Како није, па у коалицији сте ... Соц - интернационала !!!!

У мом селу Соц зову талог,
оно из чега ништа не може да се искористи,
оно што се баца ...

Iako sam glasao za DS nikako mi se ne dopada to sto su napravili takvu koaliciju.
U tvom selu predpostavljam svi Kradikali.....
 
Znači gledam danas "Šta radite, bre ?" na RTS-u (inače, obožavam tu emisiju) i ne verujem. Ide citat iz pisane izjave Milutina Mrkonjića u kojoj kaže nešto otprilike ovako:

"Lako je Miri da priča šta hoće iz Rusije a meni je ovde dupe u procepu !" :hahaha:

Znači ladno su na RTS-u to objavili bez ikakvih zvezdica i sličnih znakova. Ja sam puk'o od smeha kad sam to pročitao. :hahaha:

Evo vam snimak te emisije na sajtu RTS-a a ta izjava je negde otprilike u prvoj trećini snimka.

http://www.rts.rs/media/multimediaBoxPopup.jsp?mediaId=12967&itemType=tv&storyTitle=

:lol:

...колики ли је тај процеп:hahaha::hahaha:


.
Шта би, изгледа пукла тиква, на релацији Москва Београд:dontunderstand:

.
 
"Lako je Miri da priča šta hoće iz Rusije a meni je ovde dupe u procepu !"
...................................................................................................................
E pa ako mu je TO u procepu onda je sistemski ili Evropski pridodao podrsku zakonu o diskriminaciji............a da ima DAMU onda bi se izreceno slozilo sa izrekom.................narodnom normalno...............
 
gospodo,ne mesajte mrku i slavuja

e, kad su mrki maznuli lovu, mislim da je sm jos bio na vlasti, a stan negde u sarajevskoj.

ko ce bas tacno da pamti, davno je bilo, a i osim sto je bilo zanimljivo, nije bilo vazno

sad to moze biti imteresantno, obzirom da je na vlasti, tj predstavlja i ucestvuje u rezimu
 
"Lako je Miri da priča šta hoće iz Rusije a meni je ovde dupe u procepu !"
...................................................................................................................
E pa ako mu je TO u procepu onda je sistemski ili Evropski pridodao podrsku zakonu o diskriminaciji............
a da ima DAMU onda bi se izreceno slozilo sa izrekom.................
narodnom normalno
...............

Мрка је увек био у тренду ...
И онда када је, уместо на предавања и вежбе, ишао на баскет на Калимегдан ...

У његовим годинама "00" представљају само проблем
кад после пар литара шприцера оде да се олакша па западне у трилему ...

:guza: је много важније, а и у "тренду" је ...
Ничег важнијег у нашој земљи нема,
ни о чему другом се не пише и не прича,
па ко вели, да и он словне неку ... :rotf:
 
Mira je monstrum, i ne branim je, ali nije njemu Mira kriva što je u izbornoj noći urlao Kaljinku, pa posle nekoliko dana prešao na Danke Doutchland. Njemu je svest u procepu, a ne dupe. Jedna strana svesti mu vuče ka njegovoj neprežaljenoj ideologiji, crvenom teroru pentagrama, srpa i čekića, a druga ka žutoj ministarskoj fotelji, odakle se lepo pune džepovi.
 

Back
Top