RTS 1: Ključ... Vračare i gatare

mousepad.jpg


kakav lik...

Hoće li im konačno biti zabranjeno pojavljivanje na TV???
 
Зашто мислиш да не би био бољи председник од садашњег?

Или рецимо Ђелић? Па он је одавно требао да буде ухапшен због гледања у пасуљ када ће Србија да уђе у Европу?

Тако да је Милан Тарот интелектуална мера садашњем режиму.
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: 27E
Кладим се да је Милан 100% за Европску Србију, а знате ли зашто?

Па замислите колико би муштерија имао када би могао да се оглашава на телевизијама широм Европе?!
"Фрау Гертруда, ставите цептер шерпу на главу и пре него што одете на спавање намажите табане еурокремом, и већ у четвртак ћете упознати човека свог живота".
 
Кладим се да је Милан 100% за Европску Србију, а знате ли зашто?

Па замислите колико би муштерија имао када би могао да се оглашава на телевизијама широм Европе?!
"Фрау Гертруда, ставите цептер шерпу на главу и пре него што одете на спавање намажите табане еурокремом, и већ у четвртак ћете упознати човека свог живота".

Ja sam ipak mišljenja da je on pravi srpski patriota, gasarbajter....
 
Кладим се да је Милан 100% за Европску Србију, а знате ли зашто?

Па замислите колико би муштерија имао када би могао да се оглашава на телевизијама широм Европе?!
"Фрау Гертруда, ставите цептер шерпу на главу и пре него што одете на спавање намажите табане еурокремом, и већ у четвртак ћете упознати човека свог живота".

Roka on jevropu, TV Duga SAT
rtv_duga.jpg
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

http://www.rtvduga.com/site/wp-login.php?action=lostpassword
 
Poslednja izmena:
Dača Niš
Ja sam ipak mišljenja da je on pravi srpski patriota, gasarbajter....
Ма нема шансе, јер као и осталим аристократама и за Миланов интелект је Србија мала и безначајна.


DellNS
Roka on jevropu, TV Duga SAT
Његов шоу преносе и у Европи?!
Е па онда је он разлог што неће да нас приме, а не Младић.
 
Poslednja izmena:
Кладим се да је Милан 100% за Европску Србију, а знате ли зашто?

Па замислите колико би муштерија имао када би могао да се оглашава на телевизијама широм Европе?!
"Фрау Гертруда, ставите цептер шерпу на главу и пре него што одете на спавање намажите табане еурокремом, и већ у четвртак ћете упознати човека свог живота".
Не претеруј!:mrgreen:
Цептер?!:dontunderstand:
Може и "Металац"!
Ипак ће наћи човека свог живота!:dash::dash::dash:
:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:

П.С.
Овог "сувог генија", "открио" сам тек недавно и због тога искрено жалим - човече шта сам ја пропустио у животу!? - ваљам се од смеха, али имам проблема са женом јер је будим!:hahaha::rotf::hahaha:
 
Овај лик са Јутјуба, јел то онај дечко што по бусевима прича о борби са ђаволима, армагедону и слично?


paprikarius
Овог "сувог генија", "открио" сам тек недавно и због тога искрено жалим - човече шта сам ја пропустио у животу!? - ваљам се од смеха, али имам проблема са женом јер је будим
Укуцај на Јутјубе "Милан Тарот", тамо имаш скоро читав његов опус.
 
Poslednja izmena:

Back
Top