Kako se otarasiti osobe koja te voli...?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: Kako se otarasiti osobe koja te voli...?

Početnik
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako se otarasiti osobe koja te voli...?

Da li vas je neko smarao,zato sto te (navodno) voli,oboza ili muva vec duze vreme ?
    Covek te smara,smara,...i misli da mu je prica OK,
    a ustvari uopste ne oseca da mesecima mi nije zanimljiv i da nemam nikakvih pretenzija prema njemu.A sto posto ubeden da me smuvo..Fuj! Varijanta
    kes kolica,laganica...
    8)

Aktivan član Lord of Chaos (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

A ti pouzdano kao znas da li te voli ili ne?

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Kazi mu otvoreno da te ne zanima...
    Smatram da je u situacijama, kada ti svoju "naklonost" pokazuje neko ko te uopste ili ko te vise ne zanima, najbolje rjesenje iskrenost...
    Bolje je i za tu drugu osobu da sto prije sazna istinu, kako bi i ona mogla da si nadje nekog ko ce joj uzvratiti emocije...
    Cutanjem, zavlacenjem nista se ne postize... Cak stavise, rekla bih da se na taj nacin na izvjestan nacin pokazuje i nepostivanje te osobe...

Početnik
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Lord of Chaos
    A ti pouzdano kao znas da li te voli ili ne?
    Vidi se po njemu! Nije potrebno gatnje u solju ili slicno.

Početnik
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Smatram da je u situacijama, kada ti svoju "naklonost" pokazuje neko ko te uopste ili ko te vise ne zanima, najbolje rjesenje iskrenost...
    Bolje je i za tu drugu osobu da sto prije sazna istinu, kako bi i ona mogla da si nadje nekog ko ce mu uzvratiti emocije...
    Cutanjem, zavlacenjem nista se ne postize... Cak stavise, rekla bih da se na taj nacin na izvjestan nacin pokazuje i nepostivanje te osobe...
    Gazdarice, svaka cast na iskrenosti.To je retko sresti...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Bolje je i za tu drugu osobu da sto prije sazna istinu, kako bi i ona mogla da si nadje nekog ko ce joj uzvratiti emocije...
    Imao sam slucaj kada ni iskrenost nije pomogla. Situacija je otisla do totalne patologije (neprestani pozivi telefonom, u svako doba dana i noci, bez obzira na sve moje ubedjivanje da je kraj...) . A ja ne volim kada moram da pretim...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma pazi cpku, imala sam i ja takav slucaj, ali ipak se ne moze na osnovu toga donositi zakljucak kako se ubuduce ponasati...
    S normalnim ljudima iskrenoscu se moze sve postici...

Aktivan član Lord of Chaos (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Ja smatram da nije korektno govoriti na taj nacin o tom coveku ili devojci....Verovatno je svako od nas ponekada bio zaljubljen do usiju i nije obracao paznju na to da li gusi ili ne....

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Odlepih

Daj mu onu stvar.I reci mu da mu je to zadnje!!!

nesrecni srecnik
    Guest

Podrazumevano NERESIVO

A kako raskinuti sa devojkom kojoj si bio prvi? Ne mogu da je povredim, a osecam da to radim svaki dan svojom neiskrenoscu, odnosno skrivanjem osecanja. Nije da je ne volim, ali ustvari ne mogu da se prepustim, na distanci sam (ne bash velikoj). Verni smo oboje. Hteo bih ja da je prevarim da bi me ostavila, ali nemam vremena za shvrljanje. A i voleo bih da ostanemo u dobrim odnosima kasnije - mislim da to ona ne bi htela, nisam siguran.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ono sto sam autorki ove teme rekla, ponovicu i tebi... Reci joj iskreno, kako se osjecas...
    Nemoj da budes djubre i prevaris je kako biste raskinuli vezu... Uostalom, kako uopste zamisljas da biste poslije tako necega mogli da ostanete u dobrim odnosima...???
    Dakle, reci joj otvoreno sta osjecas, ali tek onda kad budes siguran da zaista zelis da se razidjete... I budi cvrst u svojoj odluci... Jer, pomirite li se samo cete odloziti ono sto je neminovno... Pa, kad je vec tako, bolje da to prije uradite, kako biste prije nasli neku drugu osobu koja vam odgovara...
    Jeste, boljece je ispocetka, ali vremenom ce se oporaviti...

nesrecni srecnik
    Guest

Podrazumevano DA NE OSTANEM NEDORECEN

Vec sam bio probao da joj kazem sta osecam (pre 3 meseca). Nije me razumela, a ja nisam bas siguran... ma siguran sam da hocu raskid, ali mi se ne svidja samoca koja sledi. Kao sto rekoh, nemam vremena... U vezi smo vishe od godinu i po.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I zbog svog straha od samoce, ti i dalje zavlacis jadnu djevojku?
    Oprosti ako cu da ti izgledam gruba, ali sebican si...

Početnik
    Učlanjen
    24.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Znas ono 'istina boli, laz jos vise', tj odje8i ga/je

nesrecni srecnik
    Guest

Podrazumevano NIJE SVE BAS TAKO

I zbog svog straha od samoce, ti i dalje zavlacis jadnu djevojku?
    Oprosti ako cu da ti izgledam gruba, ali sebican si...
    I meni smeta taj osecaj, ali ne sebicnosti nego inertnosti. Nije to opravdanje, znam.

Ipak hvala, spec. Devonu za podsecanje na 'istina boli, laz jos vise'.

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1471

Podrazumevano

Citat Original postavio Devon
    Je8ati!Devon ti si genije!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Moja najbolja drugarica je imala takvu situaciju da je jedan tip smaro (bukvalno kako si opisala) i evo sta smo uradili: predstavila me je kao svog decka! Upalilo je, doduse ne odmah posto je tip bio patoloski slucaj! Cak sam morao i da poljubim najbolju drugaricu (da izgleda realno)! ps. i uopste nije bio los poljubac, al' :wink: pssssst...

Princeza na posliu
    Guest

Podrazumevano Re: NERESIVO

Citat Original postavio nesrecni srecnik
    A kako raskinuti sa devojkom kojoj si bio prvi? Ne mogu da je povredim, a osecam da to radim svaki dan svojom neiskrenoscu, odnosno skrivanjem osecanja. Nije da je ne volim, ali ustvari ne mogu da se prepustim, na distanci sam (ne bash velikoj). Verni smo oboje. Hteo bih ja da je prevarim da bi me ostavila, ali nemam vremena za shvrljanje. A i voleo bih da ostanemo u dobrim odnosima kasnije - mislim da to ona ne bi htela, nisam siguran.
    Veoma je resivo.
    Ono na sta treba da obratis paznju je postovanje. Trebalo bi da postujes osobu sa kojom si, zar ne? E, onda lepo reci istinu, kao sto ti je Gazdarica rekla. Tako ces najbolje pokazati to postovanje. Ona ce te "mrzeti" neko vreme, stucaces koliko ce te pominjati, ali ni u jednom trenutku nece moci da kaze: Kreten, lagao me je, prevario me je, nije imao m... da mi kaze istinu, kukavica... Bla bla... Moj bivsi je veoma stucao, bas zbog ovih reci. Nije imao hrabrosti da mi kaze da je druga u pitanju, nego je prosuo pricu o njegovoj mladosti (27), mojoj starosti (26) i kako mi cini uslugu, jer ko ce mene hteti za koju godinu kad predjem 30. (Iznenadicete se koliko ljudi mogu da imaju bujnu mastu kad raskidaju.) Tu je jedino i bio u pravu, ucinio mi je veliku uslugu sto sam naucila da je istina jedino moguce resenje u resavanju problema. Iako sam znala da je lagao i trazila sam po glavi gde sam pogresila, a onda posle nekog vremena, sve mi je to izgledalo glupo. I prodje i taj bol. I cuvena recenica "Nisi ti duso, do mene je..." Samo nemoj klise. Pogotovu sto si joj prvi. Malo vise respekta od prepisivanja i "Budimo dobri drugovi" zasluzuje svako od nas.
    Prvi, drugi, peti, sedmi... Svaki rastanak boli i to je cinjenica. Ipak, bolje dobar rastanak nego losa veza. Bolje istina nego laz. Kako mozes da dozvolis sebi da si neiskren? Sta kao "zao ti je nje"? Ma daj... Nemoj da ti bude zao i spasi devojku muka koje bi imala kasnije kad bi saznala da je bila sa nekim ko se pretvarao. Onda odose sva secanja. Samo nemoj bas da joj kazes u datum od kad se foliras. Ne spominji vreme cak ni ako te pita. Vezace se za neki dogadjaj ili dan i trazice po memoriji sta je to uradila ili pogresno rekla. Samo ce se dzaba muciti.
    Pa, razmisli sta ti je ciniti. Ne zaboravi, ne cini drugima ono sto ne bi zeleo da drugi cine tebi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Ma pazi cpku, imala sam i ja takav slucaj, ali ipak se ne moze na osnovu toga donositi zakljucak kako se ubuduce ponasati...
    S normalnim ljudima iskrenoscu se moze sve postici...
    Mislim da je problem upravo u toj reci NORMALNIM. Sve mi je teze da to pronadjem, a desi se neki put da me neko i zezne

Početnik
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Odlepih

Citat Original postavio yugoslav
    Daj mu onu stvar.I reci mu da mu je to zadnje!!!

Ti to rece iz iskustva ?!

Početnik
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Lord of Chaos
    Ja smatram da nije korektno govoriti na taj nacin o tom coveku ili devojci....Verovatno je svako od nas ponekada bio zaljubljen do usiju i nije obracao paznju na to da li gusi ili ne....
    Cinimi se da ovaj nema usi kao granicnike do....

Početnik
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: NERESIVO

Citat Original postavio nesrecni srecnik
    Bezobrazan i nemoralan savet.
    Za pocetak pocni da se ponasas onako kako ona ne voli,obuci ono sto ona ne voli da vidi na tebi,zaboravljaj stvari namerno koje ti ona kaze da treba da uradis a pogotovu vreme sastanka vaseg,izlazi vise sa drugarima i postavi ih na prvo mesto pa tek onda nj,...Zapravo pocni da se ponasas malo bezobrazno i neodgovorno pre njo.Sama ce potraziti nesto novo ...

Primećen član
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Ej, meni se to jednom desilo. I znas sta sam uradio ? Seo ja lepo za sto, uzeo papir i olovku i napisao pismo. Mislio sam se - ako neces da slusas, ima da citas. Napisah 3 strane i savrseno je upalilo.
    Naime, u cemu je trik, ako vec ne umes/neces/ ne smes/ne znas da joj/mu kazes uzivo, to je lakse napisati u pismu. Gledaj samo da ne bude preterano odjebavajuce da bas ne povredis tu osobu, ali veruj mi shvatice.

Probaj, nista te ne kosta...

Sustina pisma je da ti se niko ne ubacuje u rec dok ispoljavas svoj stav i misljenje. Drugo, mozes mnogo bolje da se skoncentrises i napises "prave" reci...

Početnik
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Mako
    Ej, meni se to jednom desilo. I znas sta sam uradio ? Seo ja lepo za sto, uzeo papir i olovku i napisao pismo. Mislio sam se - ako neces da slusas, ima da citas. Napisah 3 strane i savrseno je upalilo.
    Naime, u cemu je trik, ako vec ne umes/neces/ ne smes/ne znas da joj/mu kazes uzivo, to je lakse napisati u pismu. Gledaj samo da ne bude preterano * da bas ne povredis tu osobu, ali veruj mi shvatice.

Probaj, nista te ne kosta...

Sustina pisma je da ti se niko ne ubacuje u rec dok ispoljavas svoj stav i misljenje. Drugo, mozes mnogo bolje da se skoncentrises i napises "prave" reci...
    Bravo Marko!
    Mora da si lepo,jasno,citko napiso cim je brzo shvatila?

Početnik
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Devon
    Kako mislis, onako socno(domacim psovkama) ili onako diskretno sa strane ?

Slične teme

1. Kako se otarasiti....
    Autor divIja u srcu u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 11.02.2008., 16:05
  2. Kako vratiti osobu koju volis i koja te voli?
    Autor dr. u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 02.12.2006., 17:53
  3. Kako se otarasiti
    Autor M.M.L. u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 19.11.2006., 22:11
  4. Kako se otarasiti 540.filost-a ?
    Autor @ u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 05.10.2005., 15:47
  5. Kako se otarasiti njegove devojke?