Pukla nemacka autoindustrija - BMW i Mercedes se ujedinjuju u jednu kompaniju!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.362
http://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle/BMW-Daimler/238613/

BMW and Daimler's part-merger

09 March 2009

The battle to survive the global credit crunch is about to bring age-old German competitors Daimler and BMW together in a cross-ownership deal, German news magazine Der Spiegel has reported.

Daimler and BMW have been discussing a parts and component sharing deal since last year and it seems that, to cement the deal, the two are also considering taking a significant shareholding in each other.

http://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle/BMW-Daimler/238613/


---------------------

ovo je bas losa vest za automobilizam al dobra za Srbiju . Nemacka autoindustrija je toliko pukla, da cak i dve najvece nemacke kompanije kao BMW i Mercedes moraju da se ujedinjuju u jednu da bi se spasle bankrota i propasti.
 
http://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle/BMW-Daimler/238613/

BMW and Daimler's part-merger

09 March 2009

The battle to survive the global credit crunch is about to bring age-old German competitors Daimler and BMW together in a cross-ownership deal, German news magazine Der Spiegel has reported.

Daimler and BMW have been discussing a parts and component sharing deal since last year and it seems that, to cement the deal, the two are also considering taking a significant shareholding in each other.

http://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle/BMW-Daimler/238613/


---------------------

ovo je bas losa vest za automobilizam al dobra za Srbiju . Nemacka autoindustrija je toliko pukla, da cak i dve najvece nemacke kompanije kao BMW i Mercedes moraju da se ujedinjuju u jednu da bi se spasle bankrota i propasti.

Po čemu je to dobra vijest za Srbiju? :dontunderstand:
Po tome što će višak stranaca u tim tvornicama dobiti otkaze (pa tako i Srbi) ili radi nečega drugog? :think:
 
Bankrot&propast je tvoje drugo ime:mrgreen:

Uostalom ti voziš američki auto, šta te ovo brine

pa kao ljubitelju automobila meni je zao sto se ovo desava, al kao protivniku nemackog EU nacizma mi je drago z:D

eee a zamisli sad nase gasterbajtere, dolazice iz svabije u otadzbinu ubuduce u automobilima kentaurima - prednji deo od Mercedesa E klase a zadnji deo sa BMW 5tice :hahaha:

i kad ih pitas sta vozis kazece ti ? MercedesBMW :rotf:
 
ovo je bas losa vest za automobilizam al dobra za Srbiju .

ne verujem ni da ti znas zasto si ovo napisao.

pa ti naši gastarbajeti su valjda srbi? što ih podyebavaš sad?

nasa stoka gastarbajterska je licemerna pored ostalog.zive u mrsku njemacku, vozu njemacka kola, a puna im usta patrijotizma i kako mi treba da glasamo u srbiju za radikale jerbo su oni prave patrijote.
 
http://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle/BMW-Daimler/238613/

BMW and Daimler's part-merger

09 March 2009

The battle to survive the global credit crunch is about to bring age-old German competitors Daimler and BMW together in a cross-ownership deal, German news magazine Der Spiegel has reported.

Daimler and BMW have been discussing a parts and component sharing deal since last year and it seems that, to cement the deal, the two are also considering taking a significant shareholding in each other.

http://www.autocar.co.uk/News/NewsArticle/BMW-Daimler/238613/


---------------------

ovo je bas losa vest za automobilizam al dobra za Srbiju . Nemacka autoindustrija je toliko pukla, da cak i dve najvece nemacke kompanije kao BMW i Mercedes moraju da se ujedinjuju u jednu da bi se spasle bankrota i propasti.

Častiš? :lol:
 
Po čemu je to dobra vijest za Srbiju? :dontunderstand:
Po tome što će višak stranaca u tim tvornicama dobiti otkaze (pa tako i Srbi) ili radi nečega drugog? :think:

dobra je vest takodje za srbiju to sto ce posle ovoga automobili marke mercedes i bmw pojeftiniti za najmanje 30%

eto pratio sam sta se desavalo sa svedskim Saabom posle bankrota . Mozes u nemackoj kupiti recimo Saab 9-5 karavan, koji je recimo ekvivalent nemackog BMW 5 karavan verzije , 2002 godiste za 3500-4000 eura u total fulu.

a pre bankrota cene su bile najmanje 50% vece.....

kad god neka auto kompanija bankrotira cene polovnih vozila te kompanije osetno pojeftine

tako je bilo sa daweoo-om, tako je bilo sa saabom i jaguarom tako ce biti i sa BMW-Mercedesom
 
Marsowac, ajd pročitaj ponovo šta si napisao ili prevedi da bi razumeo... Opet lažeš.

The battle to survive the global credit crunch is about to bring age-old German competitors Daimler and BMW together in a cross-ownership deal, German news magazine Der Spiegel has reported.

Daimler and BMW have been discussing a parts and component sharing deal since last year and it seems that, to cement the deal, the two are also considering taking a significant shareholding in each other.

Glupanderu, prevedi sam...
 
zaebo se malo. Nije planirao da iko na forumu zna engleski makar malo.

Ma kad budala dobije vest da neko zajednički investira u standardizaciju delova, on stavi naslov " Pukla nemacka autoindustrija". To je samo dokaz da i budale imaju previše prava u ovoj srbiji, a lažljive budale svoje vlažne snove plasiraju kako hoće... Kreten
 
pa kao ljubitelju automobila meni je zao sto se ovo desava, al kao protivniku nemackog EU nacizma mi je drago z:D

eee a zamisli sad nase gasterbajtere, dolazice iz svabije u otadzbinu ubuduce u automobilima kentaurima - prednji deo od Mercedesa E klase a zadnji deo sa BMW 5tice :hahaha:

i kad ih pitas sta vozis kazece ti ? MercedesBMW :rotf:

A gde to pise da ce zajedno praviti automobile???
 
Marsowac, ajd pročitaj ponovo šta si napisao ili prevedi da bi razumeo... Opet lažeš.



Glupanderu, prevedi sam...

gledaoj ovog tupsona z:D ej bre nisam ti ja kriv sto ne znas engleski z:D

part-merger znaci ujedinjavanje - prvo ce Mercedes dobiti vlasnistvo akcija BMW-a i BMW akcija Mercedesa a onda sledi prvo proizvodnja jedinstvenih autodelova i laganini ujedinjenje u jednu kompaniju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top