Nova ucena EU - priznajte nezavisno Kosovo i možda vam ukinemo vize?

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.344
Preko Euleksa do "belog šengena"
01:26 -> 01:34 | izvor:Danas
Srbija će do kraja 2009. dobiti pozitivnu odluku EU da bude stavljena na "belu šengensku listu", ako ne bude pogoršanja odnosa sa Euleksom, saznaje Danas.

http://www6.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=03&dd=20&nav_category=206&nav_id=351117


----------------

stvarno ovi iz EU vozaju ove nase sa vlasti i njihove glasace kao najvece magarce

Secam se 2001 je bila prica, izrucite Milosevica , pa cemo vas primiti u EU i ukinuti vize. Onda je kad je Milosevic izdan prica promenjena "izrucite ovih 150 srba sto ih mi trazimo" . Pa kad su izrucili sve sem Mladica, onda je bila prica uvedite biometrijske pasose koje uzgred budireceno Hrvatska i mnoge druge zemlje koje su u EU - nemaju . Zatim se sadaprica menja saradjujte sa Euleksom i priznajte nezavisno Kosovo z:D

na kraju ce biti prica "zavrcite sami sebi usi i samarajte se majmuni glupi"

sta jos treba da se desi da neki mozgovi u SRbiji skapiraju da oni nas zele unistene porazene okupirane i bedne - i da Srbe smatraju nizom ljudskom vrstom i da jednostavno nikad nece da vam ukinu te vize ma sta vi uradili ma koliko Srba izdali ili prodali?

ne mogu da verujem kakve mi magarce imamo na vlasti koji ne mogu da ukapiraju da oni
 
Ja ne znam ko tebi dozvoljava da ovako zloupotrebljavaš citate i postavljaš takav falsifikovan naslov teme.
To je strašno.

Напротив. Веома ј еисправно написао.
Они од нас траже "Да не погоршавамо односе сса ЕУЛЕКСом" али не траже од ЕУЛЕКСА да не погоршава односе са нама, рецимо ослобађа масовне убице и слично.
Што значи да ЕУЛЕКС може да ради шта хоће али МИ НЕ СМЕМО ДА погоршавамо односе са њима.
 
Напротив. Веома ј еисправно написао.
Они од нас траже "Да не погоршавамо односе сса ЕУЛЕКСом" али не траже од ЕУЛЕКСА да не погоршава односе са нама, рецимо ослобађа масовне убице и слично.
Што значи да ЕУЛЕКС може да ради шта хоће али МИ НЕ СМЕМО ДА погоршавамо односе са њима.

Napisati da je EU nacistička tvorevina, znaš, ne čudim se Tihom, ali tebi se ne mogu načuditi.
 
Poslednja izmena:

Back
Top