Koja javna ličnost vas najviše nervira?

U obzir dolaze svi: političari, voditeljke, pevačice i pevaljke, sportisti, vidovnjaci, perverznjaci, pisci, pesnici, glumci&glumice, Mile sa Lajkovačke pruge i dr....... (pustite mašti na volju)
I zašto?

Pa zar postavljač teme ne treba prvi da odgovori, da da primer drugima kako se to radi :per:

Sretala sam se sa mnogima, ali vrh nevaspitanja za mene je Neda Ukraden... koja je to...biću fina pa neću dovršiti.
 
Ne moj biti fina, dovrši p-LIZ!

Ne tvoj...ostaću fina
22_71456.gif
 
Има их доста али ме не дозволим да ме нервирају променим програм...највише ми идуцкају на живац када почну да кукају како им је посао тежак и када почну да се праве паметне...а фрљају се са речима...не знају ни шта значе а изговарају их...
 
Jelena Bacic Alimpic,Grand produkcija,Veliki Brat,uopste sve na TV PINK....Osim sapunica i filmova.Nervira me Zika Nikolic,Miroslav Ilic,Nervira me Radasin,Milasin i ostala seljacka bulumenta.Nervira me Suzana Mancic ahahahahahahah

.....slazem se....ne nerviraju me,ignorisem ih.....ali na kojem smo mi mentalnom nivou......i tako.
 
Poslednja izmena:
Više me niko i ništa ne može iznervirati. Oguglao sam na sve.
Recept: ne pratim vesti, politiku, trač rubrike, novine, televiziju, radio,
domaću muziku i filmove, nigde ne izlazim, sam sebi sam dovoljan.
Čak me ni loša finansijska situacija više ne nervira, pomirio sam se sa sudbinom.
Uzroci lošeg raspoloženja nalaze se u svemu gore navedenom.
 
nervira me
Novak Đoković jer se mnogo pro ser....
Ana Ivanović sa svojim glasićem tananim
jelena janković sa kosom ko metla
nek se ugledaju na nenada zimonjića i janka tipsarevića
i nek igraju tenis bolje nego da reklamiraju ideu, mts ili da daju intervjue

nervira me milka canić sa onim svojm dobro veče

nervira me nenad čanak što je otišo u vb

setću se još
 
Više me niko i ništa ne može iznervirati. Oguglao sam na sve.
Recept: ne pratim vesti, politiku, trač rubrike, novine, televiziju, radio,
domaću muziku i filmove, nigde ne izlazim, sam sebi sam dovoljan.
Čak me ni loša finansijska situacija više ne nervira, pomirio sam se sa sudbinom.
Uzroci lošeg raspoloženja nalaze se u svemu gore navedenom.

:super: :hahaha: :rotf: ahahahaha jao slatko me nasmeja
 
:think: moj je spisak podugachak :rtfm:
Izludjuju me glupave pevaljke, voditeljke vesti koje se beche u moj TV, Mirjana Bobic Mojsilovic koja je iz pisaca definitivno preshla u kuvarice i ne dozvoljava svojim gostima da dodju do rechi, jer ona uvek ima neshto bitnije da kaze, BILJANA VILIMON, Isidora Bjelica koja je chim je otishla na OBN televiziju pochela vrlo loshe da se koristi jekavicom i sada mi je josh odvratnija, VENDI, JAMI, :dash: aaaaah, Vuchic- chovek mi se gadi sa onim ustima, skotovi koji muche i ubijaju decu i zivotinje i naravno oni koji leti bazde u ionako usmrdjenim autobusima GSP-a, :besna: eto, ima josh pa kada se setim javicu :telefon: :hvala:
 

Back
Top