Menjate li ruku?

Moraš smoći snage da se suočiš s tim, nađeš se na tom stepenu razvoja kad postaneš svestan da se on ponaša otvoreno neprijateljski prema tebi, kao potpuno autonomno biće. Kad počne da odbija poslušnost tvom CNS-u i postane nekooperativan prema ostalim delovima tvog organizma postane ti jasno da nema drugog načina da ga ukrotiš osim bespoštednog okršaja sa pobunjenim nevaljalcem. Nema tu mesta za bolećivost, za pozivanje na familijarnost, fizičku povezanost, ne, jedini garant da će se uspostaviti narušena stabilnost i da će ponovo profunkcionisati hijerarhijski konceptualizovana interakcija je upotreba najgrublje sile prema njemu. A tu može doći i do žrtava...

genijalno :super:

a evo zasto zene ne mogu da dodju do tog stupnja (civilizacijskog razvoja)

zene vaginu dozivljavaju samo i jedino kao deo sebe jer je vagina neotudjivi deo zene. prosto receno, ne mozete odseci vaginu, nikad i nikome. daklen, neotudjivi deo tela.
dok penis...penis je lako odseci, odstraniti, unistiti. zato jer je napolju. i zato ga dozivljavate kao sasvim moguce otudjivi deo sebe, prostije receno, skoro kao trece lice.

eto otuda razlike u stupnju razvitka:manikir:
 
Dobro, ovog mog i neće nešto da žali...možda ni suzu ne pusti...
Opet nije čoveku svejedno, tolike godine je radio kako valja, nije baš prošao sito i rešeto, mislim mogao je da bude efikasnije korišćen, ali nije on isključivi krivac za to, ne mogu se odreći njegovih usluga, nemam rezervni... :roll:
ja sam odusevljena, el vidite vi da se tu prica kao o "nekom tamo" :)
fantasticno:)

Pričamo mi i o maci kao o zasebnom, izuzetno dragom biću. ;)
 
I meni je moj nestaško drag, ume da napakosti na razne načine, da napravi problem kad se najmanje nadam, da me baci u bedu, ali navikao sam. Nerazdvojni smo. Neka ga. Batine mu pomažu s vremena na vreme, guraće se nekako... ;)
 

Back
Top