Agent osiguranja

ajgor

Obećava
Poruka
94
Zvali me pre par dana iz jedne osiguravajuce kuce na intervju posto traze agente za prodaju polisa zivotnog osiguranja (koje su inace extra) i tako ja krenuo par dana sa obukom i dobio mentora i sve extra ali caka je u tome sto moras da ispunis kvotu od podosta polisa da bi dobio stalan posao i dobru platu (tako barem pricaju). Sad meni to zvuci istovremeno i extra a i pomalo mi mirise na prevaru tipa: ja se namucim da prodam te polise, ispunim kvotu a na kraju sledi zavlacenje i naravno prc od posla... Stoga, ako neko ima iskustva sa tim (pozitivnog ili negativnog) neka se javi posto sam u blagoj nedoumici oko cele te price...
 
Poslednja izmena:
Pa toga se i ja plasim posto mislim da mogu i ja da prodam dosta tih polisa (pre svega sto su dobre)...ali ako me otkace ne ostaje mi nista drugo nego da posetim caletovu garazu i pokupim dve kasikare sto je postekao... :D
 
Sve o agentima osiguranja , novajlijama i prevarama osiguravajućih kuća, prema novim agentima i klijentima možete videti na blogu KAKO SE ZAŠTITITI OD PREVARE OSIGURAVAJUĆE KUĆE link http://gojko-prevareniodvinaera.blogspot.com/.

S poštovanjem
Gojko Rodić
Viši policijski inspektor MUP-a Srbije

PS Grabljivci iz Evropske unije osetili su da građani Srbije imaju još para u slamaricama, i pokušavaju da im izvuku novac pomoću, kampanje preko novina, prefriganih agenata osiguravajućih kuća, reklamirajući privatne penzione fondove, koristeći agente novajlije da prevare i osiguraju prijatelje i rodbinu, od čega oni sami često nemaju ništa. Više o tome pogledajte blog!
 

Back
Top