Kada će se konačno zadovoljiti ?!

al bundy

Legenda
Poruka
63.994
Skupština Srbije: Sonja Liht u epicentru skandala
Objavljeno: Sre, 18. 03. 2009. 15:08
NIJE IZABRANA, ALI JE IZABRANA!
Očigledno je da je ljubimica Borisa Tadića morala biti izglasana kad je Boris Tadić tako odlučio; ako se time krši Poslovnik, tim gore po Poslovnik; ako se krši zdrav razum, i neka – očigledno da logika i poštovanje pravila nemaju mesta u lobanji Slavice Đukić-Dejanović, koja je ovim potezom na delu pokazala da pomirenje između bratskih DS/SPS partija funkcioniše kao savršeni seksualni čin
http://www.e-novine.com/sr/srbija/clanak.php?id=23942
Ovaj Tadic je nacisto prolupao , najbolje bi bilo da ukine sakupstinu i vladu i da imenuje Sonju Liht da obavlja sve poslanicke i ministraske funkcije (osim Jeremiceve i Tomicine ), mislim sta je za toliku zenu ovih pisljivih 10-15 najvisih funkcija u zemlji , cenim da je zasluzila bar 50
 
Mislim, da sa ovim ZES kao koalicija nema puno veze,ovo je otprilike odluka B.Tadica,drustva iz kraja,kumova i IDOLA....polako ,ali sigurno, covek se poceo gubiti,pokusava da bude i predsednik,premijer,ministar..bukvalno sve i sva.

Ovo nema nikakve veze sa Sonjom Liht,nije ona sama sebe predlozila i izbrala,nego neko drugi,konkretno u ovom slucaju B.Tadic...zive me zanima gde Sonjin muzic biti predlozen i izabram..za sada je glavni politicki analiticar DS-Tadica...sta bi jos moglo da ga strefi..videcemo...:think::think::think:
 
Ama reči za ponašanje Borisa i ZES-a ... Kakva Sonja, ona je nebuloza ...:lol:

А зар треба трошити речи и око Тадића и ЗЕС? Ма јок. Веруј ми да ћеш лакше варити храну ако не размишљаш о томе. Ето, на пример, ја помислим на Тадића два пута дневно: ујутро и увече ... И добро ми је после тога :hahaha::hahaha::hahaha:
 
А зар треба трошити речи и око Тадића и ЗЕС? Ма јок. Веруј ми да ћеш лакше варити храну ако не размишљаш о томе. Ето, на пример, ја помислим на Тадића два пута дневно: ујутро и увече ... И добро ми је после тога :hahaha::hahaha::hahaha:

Koju hranu ???? :D:D:D
 
Mislim, da sa ovim ZES kao koalicija nema puno veze,ovo je otprilike odluka B.Tadica,drustva iz kraja,kumova i IDOLA....polako ,ali sigurno, covek se poceo gubiti,pokusava da bude i predsednik,premijer,ministar..bukvalno sve i sva.

Ovo nema nikakve veze sa Sonjom Liht,nije ona sama sebe predlozila i izbrala,nego neko drugi,konkretno u ovom slucaju B.Tadic...zive me zanima gde Sonjin muzic biti predlozen i izabram..za sada je glavni politicki analiticar DS-Tadica...sta bi jos moglo da ga strefi..videcemo...:think::think::think:
pa Nikolic je dobio samo mesto najvaznijeg rezimskog analiticara ,ono sto su Dj.okica i Antonic bili kod Mlohavog , to je on kod Bote , al dobro nije on toliko bitan nego nece biti da Sonja Liht nema veze sa ovin , mislim verovatno se nije sama predlozila al je sve jedno prihvatila funkciju iako obavlja jos 10 drugih u isto vreme
 
А откуд толика повезаност Бориса Тадића и Соње Лихт? Јасно ми је сасвим да форсира људе са којима је био добар пре него што је постао председник и немам проблем са тим. Он очигледно верује људима које познаје из неке друге приче и не чуди ме да се тим људима окружио - било да причамо о Шаперу, Крстићу, Јеремићу, Бећковићевој или некоме десетом кога зна из млађих дана.
Али шта је ту Соња Лихт и зашто њу форсира? Не разумем стварно.
 
Skupština Srbije: Sonja Liht u epicentru skandala
Objavljeno: Sre, 18. 03. 2009. 15:08
NIJE IZABRANA, ALI JE IZABRANA!
Očigledno je da je ljubimica Borisa Tadića morala biti izglasana kad je Boris Tadić tako odlučio; ako se time krši Poslovnik, tim gore po Poslovnik; ako se krši zdrav razum, i neka – očigledno da logika i poštovanje pravila nemaju mesta u lobanji Slavice Đukić-Dejanović, koja je ovim potezom na delu pokazala da pomirenje između bratskih DS/SPS partija funkcioniše kao savršeni seksualni čin
http://www[B].e-novine.[/B]com/sr/srbija/clanak.php?id=23942
Ovaj Tadic je nacisto prolupao , najbolje bi bilo da ukine sakupstinu i vladu i da imenuje Sonju Liht da obavlja sve poslanicke i ministraske funkcije (osim Jeremiceve i Tomicine ), mislim sta je za toliku zenu ovih pisljivih 10-15 najvisih funkcija u zemlji , cenim da je zasluzila bar 50
Све је то у реду, али ипак, не треба пропустит напоменути да су то оне познате "е-новине", за које пише и, на пример Пера Луковић, и које никад ништа лоше не говоре за ону другу Соњу - дандару - Бисерко, или уштву Кандић, "е-новине", које пропагирају "Квирију", и све томе слично, да не кажем... антисрпско.
За њих је ова Лихт исувише - просрпска. И о томе треба мислити.
А и о читавој ствари, мислити на прави начин, упутити оштре критике, и на рачун С. Лихт, Тадића, поготово, али не на овакав лдповси начин.
(Надам се да је правилно схваћено шта хоћу да кажем. :think: )
 

Back
Top