KAD VLAST udari u glavu,da li GLAVA moze da ZABOLI !?
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: KAD VLAST udari u glavu,da li GLAVA moze da ZABOLI !?

Iskusan MuskoSamBre (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano KAD VLAST udari u glavu,da li GLAVA moze da ZABOLI !?

Tema je vrlo jasna i ne treba joj neko dodatno objasnjenje...sta mislite da li vlast ponekad zaboli glava od vladanja...ako mislite da NE,da li mislite da im je glava prilicno suplja pa i nema sta da ih zaboli ili je nesto drugo u pitanju,a ako mislite da DA,zasto onda i dalje na sve moguce nacine pokusavaju da ostanu na njoj...da li su u tom slucaju politicari ujedno i mazohisti,neko manje,a neko vise!
    P,S, Tema nema nikakve veze sa forumskim vlastima i u postovima ih `ladno zaobidjite,zaboravite na njih i samo opusteno...!!!
    ....zaboravih da pitam pa se dopisujem.....Da li nekog od ovih nasih na vrhu vlasti...TADICA...CVETKOVICA...JELASICA....DINKICA ...DJELICA i ostale,da li ih ponekad zaboli glava i ako ih zaboli,koga boli najvise od njih,zatim DA LI i pokrajince PAJTICA...CANKA...KOSTRESA i ostale,da li i njih boli glava i koga najvise,da je republicka glavobolja jaca od pokrajinske ili je to mozda obrnuto ???
    A mozda mislite da nekoga boli i nesto drugo...mozda nekoga za nas zabole zub ili mozda uvo ili...ili...ili...???
    Poslednji put ažurirao/la MuskoSamBre : 19.03.2009. u 19:28 Razlog: zaboravnost!
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Re: KAD VLAST udari u glavu,da li GLAVA moze da ZABOLI !?

inace inspiraciju za ovu temu mi je dao moj prijatelj,predsednik mesne zajednice u kojoj zivim,stalno kuka kako ga boli glava i od vlasti i od nas i nasih pitanja i zahteva (kuka vec 7-8 godina ali sa stolice se ne pomera),danas odem ja do kancelarije MZ,i cim me je video,poceo staru pesmu...eeej nemoj nista da me pitas i nemoj da se zalis na nesto,puca mi bre glava...raspada se,oces nesto da popijes,aj drmnemo po kafu i rakiju (univerzalan lek za sve)...i tako to traje li traje,sto puta sam mu rekao da batali to ali jok,sad ga zezam i zovem Mile-mazohista,a uz put se pitam,kad njega kao najnizu polugu vlasti toliko boli glava,koliko li boli tek ove na vrhu drzave....pa neka mi neko kaze da se politicari ne zrtvuju za nas!!!!
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Primećen član
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

moze da zaboli one koji imaju svoju glavu.

Zainteresovan član cals (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio MuskoSamBre Pogledaj poruku
    inace inspiraciju za ovu temu mi je dao moj prijatelj,predsednik mesne zajednice u kojoj zivim,stalno kuka kako ga boli glava i od vlasti i od nas i nasih pitanja i zahteva (kuka vec 7-8 godina ali sa stolice se ne pomera),danas odem ja do kancelarije MZ,i cim me je video,poceo staru pesmu...eeej nemoj nista da me pitas i nemoj da se zalis na nesto,puca mi bre glava...raspada se,oces nesto da popijes,aj drmnemo po kafu i rakiju (univerzalan lek za sve)...i tako to traje li traje,sto puta sam mu rekao da batali to ali jok,sad ga zezam i zovem Mile-mazohista,a uz put se pitam,kad njega kao najnizu polugu vlasti toliko boli glava,koliko li boli tek ove na vrhu drzave....pa neka mi neko kaze da se politicari ne zrtvuju za nas!!!!
    hmmm...sto ne podnese ostavku?
    ko nije nebo video u reci taj ne zna sta su ribe na drvecu

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

pa i to sam ga pitao,svaki put kad udari u kuknjavu...."Da znas da razmisljam i o tome",je odgovor koji ponavlja kao papagaj bar 5 godina unazad,inace je postenjacina i dobricina ali vlast je vlast...vlast je slast pa i kada glava stvarno boli od nje!

Zainteresovan član cals (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Od svakog posla pre ili kasnije zaboli glava...samo sto ne valja da ti neko s hronicnom glavoboljom odlucuje o sudbini...pa makar bio i poslednja karika u lancu
    ko nije nebo video u reci taj ne zna sta su ribe na drvecu

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

kako li tek boli glava predcednika opstine

veca lova, veci problemi, traze pare i odozgo, mora da komanduje, nista ne ide na bolje, kriminalci organizovani ko japanci i nemci zajedno

za ministra neka neko napise....kako mu je, i ko je pa spreman danas da se prihvati dobrovoljno...mislim, u pic
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ma jok gresite..kako se stepenicama ide gore sve manje boli glava a sve vise boli pedu

Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio cals Pogledaj poruku
    Od svakog posla pre ili kasnije zaboli glava...samo sto ne valja da ti neko s hronicnom glavoboljom odlucuje o sudbini...pa makar bio i poslednja karika u lancu
    E tu si u pravu,a izgleda da bas te poslednje karike u lancu najvise boli glava,mozda zato sto im je najbliza narodu em moraju da slusaju one iznad njih i da zezaju narod em narod nekako najvise udara po njima jer su im one na dohvat ruke...ocu reci da su u procepu te poslednje karikice u lancu vlasti,ali i dalje ostaje pitanje,zasto pristaju da budu u procepu!!!

Slične teme

1. ...ko opali tetkicu, nek udari reckicu...
    Autor Зоки u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 23.06.2008., 14:11
  2. Vlast za Novosadjane i Novosadjani za vlast
    Autor SSJ4 u forumu Srbija
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 13.02.2008., 06:38
  3. Kad klimnem glavom, udari...
    Autor Mladi Čoban u forumu Arhiva
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 24.03.2006., 15:39

Pravila za slanje poruka