Zabava

Па што (ако није индискретно)?

Pa ne smem cela da se oblačim u crno zato što kao navodno moji roditelji misle da je to "depresivno".Bezveze!:confused:

ja nemam kljuch od interfona
i onda keva ostaje budna celu noc da bih ja ush'o u zgradu :P

Pa što ne nabaviš ključ od interfona?I ja isto živim u soliteru, i imam ključ od interfona još od kad su ugradili interfon.:)
 
Pa ne smem cela da se oblačim u crno zato što kao navodno moji roditelji misle da je to "depresivno".Bezveze!:confused:



Pa što ne nabaviš ključ od interfona?I ja isto živim u soliteru, i imam ključ od interfona još od kad su ugradili interfon.:)

Ne daju ti da se oblachish u crno?? :neutral:
Ja se oblachim kako ja hocju, moji se ne meshaju u to, jedino me smaraju jel oblachim dekoltirane majce,ali boli me uvo ja to volem.

@tema
Mene matorci samo smaraju da ponesem fon da mogu da im se javim, ili da me zovu, i onda im je sve jedno gde idem i tako to....
U stvari, do proshle godine su me zvali na svakih pola sata gde god da odem, ali sad vishe ne hvala bogu :)
 
Moje bas briga kad se vratim....nekad se prave da mi je odredjeno vreme,pa me kao cekaju..

Jednom ja rekla da cu doci do 3,dosla oko 6 i sestra me izvalila,i rekla mojima,i oni mrtvi ladni njoj "pa sta" :p sl.put su je smarali ,jer je zakaznila...

a drugo,mesto gde stanujes je isto bitno kod izlazaka...meni je sve ok,jer sam u centru,dok vecina mojih drugarica mora da se snalazi za vracanje kuci.
 
Ne daju ti da se oblachish u crno?? :neutral:
Ja se oblachim kako ja hocju, moji se ne meshaju u to, jedino me smaraju jel oblachim dekoltirane majce,ali boli me uvo ja to volem.

@tema
Mene matorci samo smaraju da ponesem fon da mogu da im se javim, ili da me zovu, i onda im je sve jedno gde idem i tako to....
U stvari, do proshle godine su me zvali na svakih pola sata gde god da odem, ali sad vishe ne hvala bogu :)

Pa ne daju mi.Već sam u prošlom postu istakla neki "razlog", ali u pravu si.;)Ni meni nikad neće biti jasno zašto neki misle da je crna boja simbol tuge:dash:Zato mi ne dozvoljavaju da se obučem baš ono cela u crno.:cry:A crna je moja omiljena boja.

ne, oni nece
kazhu da sam odrastao konj

Mrš, konjino jedna!:lol:

Meni samo kažu da se vratim živ kući, a kad to nije važno :D

Sa glavom na ramenima, šta reći:D
 
ja nemam kljuch od interfona
i onda keva ostaje budna celu noc da bih ja ush'o u zgradu :P


Тако ја једном негде била и нисам понела кључ од зграде и тата ме чекао до три сата.Јадан.
Али то је било нешто специјално.Ја не излазим до тог времена.
Нити имам где нити имам жељу.

Pa ne smem cela da se oblačim u crno zato što kao navodno moji roditelji misle da je to "depresivno".Bezveze!:confused:

Ма добро,има времена да се зацрниш.;)
Mene cekaju u svakom slucaju, dok ne dodjem kuci, mama ne leze. :)

И моја.,,Како ја да легнем кад ти ниси ту!'':eek:

Meni samo kažu da se vratim živ kući, a kad to nije važno :D

Добрих ли родитеља.:worth:

Moje bas briga kad se vratim....nekad se prave da mi je odredjeno vreme,pa me kao cekaju...

Благо теби...:(
Мислим мени моји дозвољавају да останем докле се договоримо али да не касним (више од 10-15 минута).Ја то испоштујем,него неки пут одем негде и вратим се сат времена пре зато што ми је било досадно,а некад бих остала још сат више па ту дође до забуне блабла.:roll::hahaha:
 
"E tata, napio sam se sinoć" "Ako misliš sine da je dobro za tebe napij se opet"...
Šta da kažem... a tek sestre kakve imam... pfff, pa i Isus bi poželio takve.

Немој више ништа да ми причаш.Превише сам љубоморна.
:besna:

:D:D:D

Pa volela bih da probam, ali mi moji ne dozvoljavaju.Uostalom, šta me briga, to je moja lična stvar.:roll:

Кад они нису ту пар дана или кад идеш пре подне у школу.
 
Ju Boze sacuvaj. Izlazim samo se javim i kazem ostajem do tada i tada...
Smem da se oblacim u crno..Ali ja licno vise volim sarenu varijantu.. Svakako se oblacim...
 
Ranije sam mogla da idem gde hocu i kako hocu..a sada..i kada izadjem popodne oni misle da sma ko zna gde(a sta mozes da radis u 5 popodne sem da se setas po kraju)mislim strasno....jedino kad idem na zurke mi daju al ovako.....to je zato sto su me izvalile!ceo zivot
ja,,e mama idem kod ane da spavam,,
ana,,e mama idem kod jasne da spavam,,
a ono mi se negde zavukleee!
 
Ja ni ne izlazim. :/
Mislim na žurke, rodjendane i ostala veselja i posela. :/

I kad izadjem negde, to je ili da se prošetam, ili nešto slično tome... Leti ostajem duže napolju. I to onako, ulogorim se negde uglavnom, i tako sediiiim.

Ali nemam nikakve probleme sa roditeljima, stvarno me puštaju gde god treba. I uvek oko svega možemo da se dogovorimo. Nemam propisano vreme, već eto, u zavisnosti od obaveza... Ali nije mi se dešavalo da dodjem kasnije od 2-3. Samo za prošli rodjendan. (:
 
Pa ni tada ne mogu zato što mi mama kaže da spremim šta ću da obučem.:(

Па ти прекрши,то и обуци црно.;)

Ja imam 18, ti tek 14.Naravno da se vise brinu,ipak si dosta mlada.;)

Биће да је то.:)

I moji su takvi. ''Radi sta mislis da treba''. Mislim da je to pravi stav,a i vidi se da imaju poverenja u tebe.

Дефинитивно прави став.
 
Moji su bili rigorozni po tom pitanju, kad sam bio mladji, sto me nije sprecavalo da ludujem :)
Sad kad mi je sve dopustneo, mnogo manje i izlazim i provodim se.
 

Back
Top