Шешељ добио значајну подршку!

Еј, на шта је спао, да му један фрик типа овог Давидовића даје подршку. Пре тога је то учинио Синиша Вучинић који га је оптуживао за најгоре ствари, а сада му је у странци. Па онај Љубиша Петковић кога је лично Шешељ ислеђивао пред камерама ТВ Политика да је агент УДБЕ, а сада је тај посланик СРС. А да не причам о Јови Гламочанину и Александру Стефановићу. Е, докле је дошла СРС!!!
 
Еј, на шта је спао, да му један фрик типа овог Давидовића даје подршку. Пре тога је то учинио Синиша Вучинић који га је оптуживао за најгоре ствари, а сада му је у странци. Па онај Љубиша Петковић кога је лично Шешељ ислеђивао пред камерама ТВ Политика да је агент УДБЕ, а сада је тај посланик СРС. А да не причам о Јови Гламочанину и Александру Стефановићу. Е, докле је дошла СРС!!!

Alooo KLEOPATRA??? Hoces reci da je ona gora od ovih :hahaha:
 
А када је то Клеопатра дала подршку СНС? Рекла је у неком сулудом интервју да се њој јавља да ће Николић бити председник или премијер и ниједном реченицом није подржала СНС. То што ви трипујете ваш је проблем. Овде се ради о отвореној подршци заиста ликова са маргине човеку који је могао да буде заиста велики политичар и борац за национална права српског народа, али је одлучио да буде мали због своје сујете!
 
Еј, на шта је спао, да му један фрик типа овог Давидовића даје подршку. Пре тога је то учинио Синиша Вучинић који га је оптуживао за најгоре ствари, а сада му је у странци. Па онај Љубиша Петковић кога је лично Шешељ ислеђивао пред камерама ТВ Политика да је агент УДБЕ, а сада је тај посланик СРС. А да не причам о Јови Гламочанину и Александру Стефановићу. Е, докле је дошла СРС!!!

Докле је дошла СРС? Да ли је он ту подршку тражио или нечим показао да му је драго због ње? Ја сам једино видела да сте ви раширених руку прихватили видовитог Душана који воли мушкарце и успут је крос-дресер и транссексуалац (израз смо чули данас у Скупштини од Јанковићке). Шешељ о Давидовићу није рекао ни реч нити ће. А може сутра и Наташа Кандић да га подржи - док нема иницијативе са његове стране нама је свеједно :lol:
 
Еј, на шта је спао, да му један фрик типа овог Давидовића даје подршку. Пре тога је то учинио Синиша Вучинић који га је оптуживао за најгоре ствари, а сада му је у странци. Па онај Љубиша Петковић кога је лично Шешељ ислеђивао пред камерама ТВ Политика да је агент УДБЕ, а сада је тај посланик СРС. А да не причам о Јови Гламочанину и Александру Стефановићу. Е, докле је дошла СРС!!!

A u cemu je razlika izmedju tebe i gore pominjanih?
Sto nisu u SNS-u?
 
А када је то Клеопатра дала подршку СНС? Рекла је у неком сулудом интервју да се њој јавља да ће Николић бити председник или премијер и ниједном реченицом није подржала СНС. То што ви трипујете ваш је проблем. Овде се ради о отвореној подршци заиста ликова са маргине човеку који је могао да буде заиста велики политичар и борац за национална права српског народа, али је одлучио да буде мали због своје сујете!

:hahaha::rotf::hahaha::rotf::super:
 
Разлика је у томе што нису нормални. Него, Нечисто_срце, а што сад заборављаш оне легендарне иступе Љубише Трговчевића који је по емисијама својевремено хвалио Воју као политичара. Или рецимо снажну подршку од Весне Ривас која је чак и кучиће крстила!?
 
А када је то Клеопатра дала подршку СНС? Рекла је у неком сулудом интервју да се њој јавља да ће Николић бити председник или премијер и ниједном реченицом није подржала СНС. То што ви трипујете ваш је проблем. Овде се ради о отвореној подршци заиста ликова са маргине човеку који је могао да буде заиста велики политичар и борац за национална права српског народа, али је одлучио да буде мали због своје сујете!

http://forum.krstarica.com/threads/258589&highlight=kleopatra , pogledati drugi post.

Daj majke ti ne blamiraj se, molim te :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Разлика је у томе што нису нормални. Него, Нечисто_срце, а што сад заборављаш оне легендарне иступе Љубише Трговчевића који је по емисијама својевремено хвалио Воју као политичара. Или рецимо снажну подршку од Весне Ривас која је чак и кучиће крстила!?

Весна Ривас? Благо теби кад си се такве особе сетио :lol: Да ли то беше она што ју је нокаутирала Горица Гајевић? Или је то била нека друга тог калибра :think:
Нисмо ми криви што поред нормалних људи привлачимо и којекакав олош - ето видиш ко нам је све био у странци до летос. Кад смо то поднели, поднећемо и Давидовића и ту што крсти кучиће (нисам знала да то може :lol: сад ћу да пробам да крстим заморца па кад ме буду одбили рећи ћу да су ме напредњаци убедили да то тако иде :rotf:).
 
Djuka_SNS Живи за Србију једнаких шанси!

Re: И Клеопатра са СНС!!! Живели напрдњаци!!!

Хвала Клеопатри и сваком ко свој глас пружи СНС-у. Трагедија СРС је управо у томе што их чак ни Клеопатра неће, јер је схватила да би имала конкуренцију у Вјерици Радети. Заправо, СРС неће нико.
А ми се захваљујем сваком, па и Клеопатри, ако се одлуче да нам пруже подршку.
 
Сећам се комплетног тог интервјуа. По мени то је чисто лудило, али веровали ви или не, дневне се новине се ненормално продају када те будале дају своја "предвиђања". То што она наводно види да ће Тома бити премијер или шта ли већ, не значи да она подржава СНС. Уосталом, шта нас брига. Ми се као странка боримо против тих лудака!
 

Back
Top