Problemi sa formatiranjem. POMOC!!!
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Problemi sa formatiranjem. POMOC!!!

Nov član
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Problemi sa formatiranjem. POMOC!!!

Pozdrav svima,

Ako mi moze neko pomoci bio bi veoma zahvalan. Gadan virus mi se uvalio u kompjuter i probao sam da ga se rjesim na razne nacine, ali izgleda da je ostalo jos smo da formatiram disk. Pokusavam da formatiram kompjuter, tacnije c: particiju ali ne mogu da instalaciju windowsa podignem sa cd-a. Pri tome ne zelim da brisem D: particiju. Mislim da nije problem u CD-u, jer sam sa istog diska vec nekoliko puta podizao sistem. U biosu sam mjenjao boot priority, postavio dvd-rom na prvo mjesto, ali nije pomoglo. Formatirao sam iz windowsa, ali ocekivano nije puno pomoglo. Kada pokusam da instaliram iz windowsa ne da mi obrisem c: particiju, ali to je sasvim razumljivo. Prije nekih desetak dana sam kupio dvd burner i instalirao ga uspjesno. Njega sam postavio kao slave, a stari dvd citac koji je bio slave postavio sam na mastera. Ne znam moze li biti nesto u vezi sa ovim jer je i jedan i drugi radio sasvim normalno, przio sam dvd-e i gledao filmove na njima. Ne znam vise ni sam sta da radim, treba mi kompjuter poslovno, vec mi pola programa ne radi zbog ovog virusa.
    Unaprijed hvala!

Aktivan član cvrlebg (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Problemi sa formatiranjem. POMOC!!!

cekaj, kako ne mozes da pokrenes instalaciju? koju gresku ti prijavljuje kad boot-ujes sa cd-a? pa to sto radis iz win-a to je cista nadogradnja na postojeci, to ti nece preterano pomoci. a jesi pokusao da boot-ujes sa starog dvd-a? mozda ti je cd malo izgreban, pa ovaj novi nece da ga ucita kako treba.

Primećen član P E G A Z (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Meni se to desilo kada sam pokusao da u Windowsu od C: napravim dve particije. Win je puk'o a hard disk je prestao da bude butabilan (bar za Windows).

Problem sam resio pomocu CDa Hirens' BOOT i njegovih programcica za popravku particija. Radio je celu noc, a sutra ujutru CD-drajv je prihvatio instalacioni disk Windowsa
    POZDRAV SVIMA! Necu duze vreme biti na forumu!

Aktivan član falco (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio P E G A Z Pogledaj poruku
    Meni se to desilo kada sam pokusao da u Windowsu od C: napravim dve particije. Win je puk'o a hard disk je prestao da bude butabilan (bar za Windows).

Problem sam resio pomocu CDa Hirens' BOOT i njegovih programcica za popravku particija. Radio je celu noc, a sutra ujutru CD-drajv je prihvatio instalacioni disk Windowsa
    Imam slican problem (opisao sam ga na temi: http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=273292) da li bi mogao malo da pojasnis sta si radio sa tim programom?

Slične teme

1. problemi sa modemom ili kompom. POMOC!!!
    Autor visa_electron u forumu Hardver
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 26.04.2014., 15:05
  2. Pomoc-Problemi oko parenja pasa
    Autor bojan.a u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.04.2009., 18:52
  3. problemi, molim pomoc!!
    Autor k0604 u forumu Hardver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.07.2007., 17:21
  4. Problem sa FORMATIRANJEM!!!