Licemeran marketing

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
OD korisnice Necisto_Srce

Како је увежбао патетичну фацу док иде прилог о болесном дечаку - готово на нивоу оне увежбане патетике када је убијен Ранко Панић на нашем митингу. Ако већ жели да помогне детету због чега игра из недеље у недељу? Колико ја знам детету је операција хитно потребна. Нека лепо узме део новца који су он и Тома украли из СРС (није ваљда све потрошио на кућу у Јајинцима) па нека да донацију и стварно помогне. Или нека прода нешто од оних својих вина и да прилог од тих пара. Лако је бити хуман са туђим новцем а притом љубоморно чувати свој ког има и више него што треба. Том логиком би сваки политичар који некоме уплати прилог за помоћ требао тиме да се размеће дупло више од Александра Вучића јер за разлику од њега барем даје свој новац и то ради без да глуми пајаца за забаву ширих народних маса. Извините стварно али мислим да би 90% наших политичара било срамота да као политички поен користе помоћ упућену другима и да неко мора да буде јако неморалан да се тиме дичи. Емисија Плесом до снова има буџет који би био расподељен онима којима је најпотребније и без Ациних плесних способности а његов лични прилог би значио много више од пара које са или без њега иду болесној особи. А најгоре од свега је што се понаша као да ради бог зна шта битно. Девојка која се пријавила да игра (Љубица ваљда) би тај новац обезбедила и са другим партнером а Аца би, да је иоле пристојан, уплатио свој лични прилог а неког другог пустио да плеше без да то буде схваћено тако како је схваћено. Ако се он овим хвали шта да ради један Борис Тадић ког ја лично не волим али знам да од сваке своје плате даје лепе прилоге за болесну децу и децу без родитељског старања и то годинама уназад? Да ли би напредњаци позитивно схватили ако би он у кампањи помињао колико је његова супруга са организацијом Наша Србија помогла деци са Косова? Да ли би било сматрано за морални чин да Наташа Јовановић каже колико је новца послала људима на Косову и Метохији? Да ли је Ненад Чанак пре уласка у кућу требао да спречи да га ми прозивамо тако што је рекао да новац даје дечијој болници у Новом Саду или нас је прво пустио да причамо, да сазна како ко мисли, па тек данас објавио шта ће са парама (мада сам могла да претпоставим да их неће узети себи).
Господа напредњаци би сваки такав манифест дочекали на нож јер је у Србији изгледа више на цени јавна помоћ туђим новцем него ненаметљива помоћ сопственим. Ја се стварно извињавам али ако су гејеви некоме одраз поремећених вредности - тек ово је поремећено и болесно.
__________________
Mislim da ovde apsolutno sve stoji, i upravo sustina koju sam htela sa proslom temom. (Inace sada vise nije prica o plesu do snova, nego o uopste ovakvom vidu marketinga, pa shodno tome ne morate se truditi da zatvorite temu *sigh*)
I htela bih da dodam
Da bi Vucica Vise izaslo to sve vreme koje je na Pinku, (novcano) nego sto je dao para ovoj deci.
 
Aca bi bio sjajan predsednik Srbije(u najmanju ruku) da se ne uvija onoliko,prestane da gleda ljude onim tugaljivim pogledom ko da mu svaki dan neko umre po neko u porodici,da se ne natrcava na pendreke kada ga vec ne jure i naravno da se mane te bolesne patetike.........povraca se ljudima.......debil.
 
E pa,ima i medju adminima dobrih ljudi kao sto si ti :mrgreen:

p.s-jel te stvarno interesuje ili.........da nastavimo spam?:mrgreen:

Kakve su ovo vip povlastice bre....?:lol:

Ma neee . :mrgreen:

Ja ne mogu da objasnim da sam imao mogućnost animiranog avatara i pre nego što sam postavljen za moda. Mnogo pre. A bilo ukinuto. :lol: I niko mi ne veruje ... :sad2:

Verujem ja tebi...a sad mi namesti neki animirani avatar:lol::mrgreen:
 
Супер што имамо овакву тему, хвала на труду. Ја се не бих сетила да отворим а има ту много да се каже. ;)

Лично ми се гаде те варијанте интимизирања са бирачима и изигравања светаца зарад гласова и то увек долази до изражаја кад крене кампања и то у свим странкама. Људи који прате политику ће гласати на основу плана и програма странке, претходног искуства и предизборних обећања али бабе и деде по селима врло лако могу да одлуче да дају глас оном ко им донесе 200 грама кафе и гајбу јабука и политичари то знају и користе. :roll:

Уопште нећу да издвајам СРС из овога што причам - важи за све. Одвратне су ми варијанте грљења и љубљења са пензионерима од стране оних који после избора исте те пензионере игноришу на улици иако их виде лоше обучене, гладне и запуштене. Такође се гадим оних људи који у кампањи грле и носају малу децу а притом једва да знају како им се зову сопствена деца и унуци. Да се ја питам забранила бих довођење деце на митинге а посебно качење беџева тој деци и учење исте да машу заставицама (небитно чијим). Имали смо случајеве жена које грле и љубе малу децу а приватно их не подносе и не планирају сопствену а и случајеве мушкараца који све разумеју и поштују само код куће према својим породицама не гаје елементарни ниво поштовања. Не кажем да политичари треба да буду свеци али не треба ни да глуме оно што нису. Не сећам се тачно ко је био у питању али нека будала је скоро у кампањи љубила овце, козе, краве, коње итд. Да ли је то нормално? :rotf::rotf::rotf:

А ако је реч о љигавом маркетингу ван кампање - онда ту прво место имају патетичне животне приче (за више информација погледајте интервју Томе Николића у Прес-у). Кога брига што је он 33 године у срећном браку са Драгицом и што му је мајку и брата убила струја? Не кажем да ми није жао његових најближих али то је приватна ствар и нешто о чему он годинама није причао, док није проценио да му одговара да добије неки поен на то. Ми смо са њим годинама седели у истој странци и он никоме осим Наташи није причао о родитељима и брату и сад одједном добио жељу да то подели са 10 милиона људи :roll::roll::roll: Узео човек са ниподаштавањем да прича како је Срба Живановић имао 13 жена а он само своју Драгицу а никако да спомене колико пута и са ким је ту исту Драгицу преварио. Овај Живановић је барем имао петљу да се разведе а Тома ни то пошто без Драгице не би умео ни сендвич сам себи да спреми па је чува као мало воде на длану а иза леђа јој свашта ради.

Грађани гласају због нечијих способности а не због тужних прича које сви имамо и непотребно их је износити у јавност. Зашто на пример Александра Јанковић не оде у Прес и не исприча да јој се убила ћерка? И то је подједнако трагично ако не и горе од оног што се догодило Николићу али жена зна за ред и не користи ту причу чак и када је нападају за неке њене потезе. Вечерас су је испрозивали код Оливере Ковачевић у емисији и у најмање десет ситуација је могла да се позове на то па није.

Сви имамо неке тужне приче, почев од посланика па до председника чија маћеха је брутално убијена, па не износимо то у јавност. И онда ти који то раде (попут Николића) још имају образа да некога оптуже за прљаву кампању само зато што покушава да народу отвори очи и покаже му са ким има посла. Он је самим тим што је причао о себи и Драгици дао сигнал да му не смета да износи своју приватност у јавност и самим тим дао црвено светло нама радикалима да јавност упознамо и са љубавницама која су такође саставни део његовог живота.

Да не буде да прозивам само напредњаке - гади ми се свако јавно давање донација (то Ђилас воли да ради са вртићима и дечијим болницама), јавно усвајање паса и мачака, обилажење болесника које се снима итд.
 
Poslednja izmena:
Kakve su ovo vip povlastice bre....?:lol:



Verujem ja tebi...a sad mi namesti neki animirani avatar:lol::mrgreen:
E, dece mi.

Kao forumaš, nikad nikog nisam prijavio niti sam se ikada obraćao "vlastima". Izuzev pred moje postavljenje (a bio sam zamoljen od više forumaša) adminu - kritika na neravnomernost modova po političkom osnovu.

Eto.

Ali sad mi je jasnije zašto ... Softwar nije sasvim bezgrešan pa je, izgleda napravio "rupu" u mom slučaju ... Dešava se recimo da banovani ne odsluže ban - zbog software-a.
 
E, dece mi.

Kao forumaš, nikad nikog nisam prijavio niti sam se ikada obraćao "vlastima". Izuzev pred moje postavljenje (a bio sam zamoljen od više forumaša) adminu - kritika na neravnomernost modova po političkom osnovu.

Eto.

Ali sad mi je jasnije zašto ... Softwar nije sasvim bezgrešan pa je, izgleda napravio "rupu" u mom slučaju ... Dešava se recimo da banovani ne odsluže ban - zbog software-a.

Ma idi be Laci... Klinci svašta znaju, od rušenja sajta do kačenja na nečiji komp... Svašta sam se naslušao, na znam da li je stvarno...
 
А да пробаш овако? Узмеш GIF аватар али да није анимиран и окачиш га на Photobucket. Када намонтираш аватар овде онда га избришеш на Photobucket налогу и окачиш анимирани али под истим именом. Тако је могло на једном форуму који сам пре користила, можда може и овде.
И немојте више да спамујете, ја се горе убих пишући на тему.
 
Meni su dali i tu mogucnost,kao odstetu za pretrpljen bol zbog konstantnog banovanja :mrgreen:
Ali to se placa druze......20 bona.......posle 10 ti stavljam avatar a ako posle zaebes skidam ga :mrgreen:

:think: ala skupo...moze to jeftinije.........:mrgreen:
razume se da ne dizes tuzbu.....:lol:
mada moglo je to i bolje da prodje:mrgreen:

Ma idi be Laci... Klinci svašta znaju, od rušenja sajta do kačenja na nečiji komp... Svašta sam se naslušao, na znam da li je stvarno...

Eh dodjes kod mene u kulu,odemo da jednog klinje(inace mog brata) 13,14 godina.......zna vecinu od nabrojanog:eek:

E, dece mi.

Kao forumaš, nikad nikog nisam prijavio niti sam se ikada obraćao "vlastima". Izuzev pred moje postavljenje (a bio sam zamoljen od više forumaša) adminu - kritika na neravnomernost modova po političkom osnovu.

Eto.

Ali sad mi je jasnije zašto ... Softwar nije sasvim bezgrešan pa je, izgleda napravio "rupu" u mom slučaju ... Dešava se recimo da banovani ne odsluže ban - zbog software-a.

Ma zeznuta stvar......
 
E, dece mi.

Kao forumaš, nikad nikog nisam prijavio niti sam se ikada obraćao "vlastima". Izuzev pred moje postavljenje (a bio sam zamoljen od više forumaša) adminu - kritika na neravnomernost modova po političkom osnovu.

Eto.

Ali sad mi je jasnije zašto ... Softwar nije sasvim bezgrešan pa je, izgleda napravio "rupu" u mom slučaju ... Dešava se recimo da banovani ne odsluže ban - zbog software-a.

:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:........jesi li ti neki cedin simpatizer........:hahaha:
 
А да пробаш овако? Узмеш GIF аватар али да није анимиран и окачиш га на Photobucket. Када намонтираш аватар овде онда га избришеш на Photobucket налогу и окачиш анимирани али под истим именом. Тако је могло на једном форуму који сам пре користила, можда може и овде.
И немојте више да спамујете, ја се горе убих пишући на тему.
Ok nema više spama. :ok:
 
356685942467283713f340970736491.jpg


Ево и сличице.
 

Back
Top