Destrukcija

Poruka
15.196
Koliko ste autodestruktivni? Koliko vas privlace neke "zabranjene" ljubavne price, zauzete osobe?
Osobe koje nisu po necemu za vas ;)?
Ili da li je neka ljubav bila destruktivna, povukla niz loshih dogadjaja u vasem zivotu tj odrazila se na sve sfere?
Ili koliko ste vi destruktivni za nekog trenutno? Mozda ste bili? ;)
:hvala:
 
Koliko ste autodestruktivni? Koliko vas privlace neke "zabranjene" ljubavne price, zauzete osobe?
Osobe koje nisu po necemu za vas ;)?
Ili da li je neka ljubav bila destruktivna, povukla niz loshih dogadjaja u vasem zivotu tj odrazila se na sve sfere?
Ili koliko ste vi destruktivni za nekog trenutno? Mozda ste bili? ;)
:hvala:

Srećom imam abs u glavi...inače me baš privlače zauzete...:rumenko:
Nisam imao destruktivnih ljubavi... Trenutno nedestruktivan ni za koga...
Možda sam bio...ne znam...
 
Koliko ste autodestruktivni? Koliko vas privlace neke "zabranjene" ljubavne price, zauzete osobe?
Osobe koje nisu po necemu za vas ;)?
Ili da li je neka ljubav bila destruktivna, povukla niz loshih dogadjaja u vasem zivotu tj odrazila se na sve sfere?
Ili koliko ste vi destruktivni za nekog trenutno? Mozda ste bili? ;)
:hvala:

Prilično:( ne valam nista priznajem:rumenko:

ne znam šta znači reč "zabranjene", od koga zabranjene?
 
Koliko ste autodestruktivni? Koliko vas privlace neke "zabranjene" ljubavne price, zauzete osobe?
Osobe koje nisu po necemu za vas ;)?
Ili da li je neka ljubav bila destruktivna, povukla niz loshih dogadjaja u vasem zivotu tj odrazila se na sve sfere?
Ili koliko ste vi destruktivni za nekog trenutno? Mozda ste bili? ;)
:hvala:

Mnogo sam autodestruktivna.
Ali, ne privlače me zauzete osobe, hvala Bogu.
Privlače me oni koji imaju neku prošlost, koji imaju neke zapetljancije oko sebe, neke probleme koji su (kao) u toku rešavanja...
Retko kad da mi se svideo dečko koji je normalan, zaposlen, zdrav (i ovako i onako), svaki mora da ima neku falinku prema kojoj se ja u početku odnosim "ma, šta ima veze, pa sviđa mi se...". Itekako ima veze.
I da, bilo je i odraza na druge sfere mog života.
I sva sreća, danas, čim vidim da ima bilo šta od ovoga što sam navela, bilo šta što mi je mutnjikavo, ne upuštam se.

Ne znam da li sam bila destruktivna po nekoga.
 
pa prosla sam kroz tu fazu dok nisam dovoljno poznavala sebe. tj dok nisam shvatila gde zaiista treba sebi da postavim jasne granice i gde sebe moram da zauzdam. nista strasno, prodjes kroz sopstveni vrtlog, razbijes se usput o samog sebe, upoznas svioje najostrije ivice za koje nisi znao da postoje. prvo se sokiras tim novim saznanjem o samom sebi a posle naucis da sa tim zivis, tj da se samokrotis iliti da se uskladis sa ostalim svetom:)
tako je i sa divljim konjima, dok su mladi:P
 
Koliko ste autodestruktivni? Koliko vas privlace neke "zabranjene" ljubavne price, zauzete osobe?
Osobe koje nisu po necemu za vas ;)?
Ili da li je neka ljubav bila destruktivna, povukla niz loshih dogadjaja u vasem zivotu tj odrazila se na sve sfere?
Ili koliko ste vi destruktivni za nekog trenutno? Mozda ste bili? ;)
:hvala:

Nisam autodestruktivan, ali jesam vrag.:)

Sad bi bez problema istorbao zguza neku koja je zauzeta i svrsio joj po licu, i to da niko ne zna (mislim da se ona ne hvali okolo).

Mada to je masta, ali ja sam zaljubljive prirode pa to ne radim.:)
 
Mnogo sam autodestruktivna.
Ali, ne privlače me zauzete osobe, hvala Bogu.
Privlače me oni koji imaju neku prošlost, koji imaju neke zapetljancije oko sebe, neke probleme koji su (kao) u toku rešavanja...
Retko kad da mi se svideo dečko koji je normalan, zaposlen, zdrav (i ovako i onako), svaki mora da ima neku falinku prema kojoj se ja u početku odnosim "ma, šta ima veze, pa sviđa mi se...". Itekako ima veze.
I da, bilo je i odraza na druge sfere mog života.
I sva sreća, danas, čim vidim da ima bilo šta od ovoga što sam navela, bilo šta što mi je mutnjikavo, ne upuštam se.

Ne znam da li sam bila destruktivna po nekoga.
E, to uvek moramo da se 'opechemo' da bi shvatile:dash:
 
Nije da nikad nisam bila samodestruktivna, al' to je uvek siguran znak da nisam sva svoja i da sam nezadovoljna sobom. Ne znam kako je kad si hronicno u tom stanju, a i ne zelim da znam.
 
Koliko ste autodestruktivni? Koliko vas privlace neke "zabranjene" ljubavne price, zauzete osobe?
Osobe koje nisu po necemu za vas ;)?
Ili da li je neka ljubav bila destruktivna, povukla niz loshih dogadjaja u vasem zivotu tj odrazila se na sve sfere?
Ili koliko ste vi destruktivni za nekog trenutno? Mozda ste bili? ;)
:hvala:

Pronalazim se u priči jednog prijatelja. Još pre nekoliko godina, razmišljajući kako je konačno došlo vreme da se upusti u ozbiljnu vezu, konstatovao je: "Ja ne mogu da živim ni sa samim sobom, a kamoli sa nekom."
Autodestrukcija i destrukcija su u mom slučaju sestre bliznakinje. Da nije tako valjda bi imao više uspeha na emotivnom planu, možda čak i suprugu, porodicu.
Razbežaše se žene od mene. Nekada, dosta davno, neke od njih sam uspevao da zainteresujem i zadržim, ali sada je sve došlo na svoje mesto. Gde ćeš bolju destrukciju?

Ne privlače me zauzete žene, tog principa se čvrsto držim.
 
Pronalazim se u priči jednog prijatelja. Još pre nekoliko godina, razmišljajući kako je konačno došlo vreme da se upusti u ozbiljnu vezu, konstatovao je: "Ja ne mogu da živim ni sa samim sobom, a kamoli sa nekom."
Autodestrukcija i destrukcija su u mom slučaju sestre bliznakinje. Da nije tako valjda bi imao više uspeha na emotivnom planu, možda čak i suprugu, porodicu.
Razbežaše se žene od mene. Nekada, dosta davno, neke od njih sam uspevao da zainteresujem i zadržim, ali sada je sve došlo na svoje mesto. Gde ćeš bolju destrukciju?

Ne privlače me zauzete žene, tog principa se čvrsto držim.


MA to su gluposti, ne treba se nikad u tako nesto uveravati da ne mozes ziveti sa nekom zenom, samo zato sto danas ima veliki broj ludara. Ludare i trebaju ostati same, bolje da su samo sebi na teret nego i drugima.:D
 
Izgleda da sam oduvek bio neka vrsta magneta za čudne žene. Što je najgore kad se teškom mukom vežem ne mogu se ni odvezati lako od njih. Znači kod mene ipak postoje "sestre bliznakinje". :rumenko:
 
1. Koliko ste autodestruktivni?
2. Koliko vas privlace neke "zabranjene" ljubavne price, zauzete osobe?
3. Osobe koje nisu po necemu za vas ;)?
4 Ili da li je neka ljubav bila destruktivna, povukla niz loshih dogadjaja u vasem zivotu tj odrazila se na sve sfere?
5. Ili koliko ste vi destruktivni za nekog trenutno? Mozda ste bili? ;)
:hvala:

1. Нисам нимало. Превише волим себе. Не дозвољам да други буду деструктивни према мени, а камоли још саму себе да уништавам.
2. Нимало. За мене такве особе једноставно не постоје у љубавном смислу. Не дирам туђе.
3. Ако није за мене и ја за њега, шта тражимо заједно, зашто се мучити? Живот је превише кратак да бих губила време на такве игре.ж
4. Једна, кад сам била много млада. Срећом, препознала сам на време и прекинула све, тако да није имала утицаја.
5. То мора да каже тај неко други.

Исповедих се сад... :rumenko:
 
ne bih rekla da jesam...eto,mene nekako privlačili momci bez "falinki"...i da,jednom mi se mnogo dopao oženjen čovek i jedva sam to iskulirala:(:(:(...eto,mana mu je bila to što ima ženu:lol::lol::lol:

a kažu oni što se bave bioenergijom da nas privlače ljudi koji su nam itekako slični...hoću reći,vide oni u nama ono što imaju u sebi...tako nekako...ne znam dal sam to lepo objasnila:rumenko::rumenko::rumenko:
 
Koliko ste autodestruktivni? Koliko vas privlace neke "zabranjene" ljubavne price, zauzete osobe?
Osobe koje nisu po necemu za vas ;)?
Ili da li je neka ljubav bila destruktivna, povukla niz loshih dogadjaja u vasem zivotu tj odrazila se na sve sfere?
Ili koliko ste vi destruktivni za nekog trenutno? Mozda ste bili? ;)
:hvala:

Hmm..
Nisam bila sklona autodestrukciji do npr. prošle godine... nisam ni sada više i nadam se da neću ni biti nikad više.. jer je grozan jedan osećaj.. umesto da pomogneš sebi radiš upravo suprotno.. mada, bilo mi je potrebno i mislim da mi jeste pomogla i ta faza...
Ka zauzetim osobama nikad nisam imala sklonosti i nikad me nisu posebno privlačili..
Oni koji nisu za mene su vrlo diskutabilna kategorija, jer nisam uvek znala šta to jeste a šta nije dobro za mene.. recimo da sam nadomak tog odgovora sada... :)
Ali, da sam bila u vezi koja je bila loša za mene, bila sam.. nekoliko godina..
I bilo mi je jako teško kad sam shvatila.. jer godinama gradiš nešto sa nekom osobom i sve vreme osetiš da nešto nije u redu.. a to ste zapravo vi... :)
Ali ne bih rekla da se loše odrazila ta veza na sve sfere... mislim, čak i da jeste tako... izašla sam odatle, jača sam, preživela sam i bolje mi je.. znači da onda i ta veza nije bila toliko loša... mislim, ima dobru posledicu, bolju i jaču mene :lol:
Ne znam da li sam ja delovala loše na nekog.. zaista, nemam pojma..
 
Nisam:)
Uvek sam volela da uzivam i da meni bude lepo:D
Sva ta ''slatka''mucenja,kako ih neki zovu su za mene tabu tema;)Nemam zivaca,cim vidim da je nesto komplikovano,da cu oko nekih stvari da se mucim,ja begam:mrgreen:
Da li sam za nekoga ja bila destruktivna?Ne znam.Mislim da nisam.
Ali je jako davno jedna mama tvrdila da cu upropastiti njenog sina.:think:
 

Back
Top