Pomoc prijatelja forumasa...gde ima da se kupi...ko zna gde....kako...kuda....pitajte

Gde u Novom Sadu moze da se pojede nesto u 5 ujutru?

Bus mi je nezgodan :(

Interesuje me uglavnom Bulevar Oslobodjenja, ostale ulice i ne znam.

Послато са E7s уз помоћ Тапатока

Uvek ima nesto otvoreno tipa pekara ili pizza parce ili hamburgerjija..pogotovo na bulevaru...samo kreni od stanice prema Dunavu i naci ces nesto u toj duzini od 5 km
 
Kakva je ovo glupost?Gde Novi Sad?Gde je 'salter'? Gde je Vojvodina???
:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Pa 10 godnina niko vise ne pise na pdf Novi Sada, a nekada smo bili lideri u regionima po broju postova... ;) Zahvaljujuci bahatim moderatorima... Das im to malo vlasti i moci, smesno je i reci, i odmah isplivaju najgori ljudski porivi...

Ko ih shisha..

- - - - - - - - - -

Gde u Novom Sadu moze da se pojede nesto u 5 ujutru?

Bus mi je nezgodan :(

Interesuje me uglavnom Bulevar Oslobodjenja, ostale ulice i ne znam.

Послато са E7s уз помоћ Тапатока

Imas u Gejevoj (Gajevoj) onaj rostilj koji radi non-stop... Nema mnogo izvolevanja, samo cevapi, ne znam ni da li ima pljeske, i samo hoces kajmak i kiselo mleko ili neces, od priloga, ali ubija kako je dobra hrana... A kao sto rkeoh radi non-stop i blizu je bulevara... ;)

Nema na cemu. ;)
 
Onda vise nemam sta ovde traziti.

Ima se šta tražiti... :per:

pa nemojte tako, ima nas još starih...

Ko bre star?!?! :mrgreen: Tek sam 11godina na 4umu! :rtfm:

- - - - - - - - - -

Kriju kao zmija noge... :(

Verovali ili ne, sad neznam da li me lažu, ali sve one magnete sa motivima Novog Sada nabavljaju iz Kine!

Našao sam neku ženu iz Kleka kod Zrenjanina koja će mi odraditi ono što želim... Okačiću fotku da Vam pokažem kad bude gotovo! ;)
 
Svake godine, nedelju dana pred Kobasicijadu u Turiji, majstori kobasica dolaze u Novi Sad da se predstave, pozovu Novosađane u Turiju i sa sobom ponesu par tona kobasica koje se po pravilu sve prodaju i u slast pojedu.
Tako će biti i ovaj put. Već u ranu zoru biće postavljeni štandovi sa roštiljima gde će se tokom dana peći čuvene turinske kobasice, a ko bude hteo da kupi i ponese kući, biće tu i svežih i sušenih kobasica.

- - - - - - - - - -

danas !!
 

Back
Top