Izlijev fašizma u Trebinju

siticentar

Domaćin
Poruka
4.802
Prije par minuta na FTV vijesti.

Novinari FTV-a sa Slobodanom Vaskovićem, došli u Trebinje po svom poslu pošli snimiti crkvu. U vrijeme snimanja pop Gligorije sa par trebinjskih kriminalaca napali su novinarsku ekipu i pokušali oteti kameru, pozvana policija i otišli su kod predsjednika udruženja za borbu protiv kriminala, u medjuvremenu skupilo se tridesetak kriminalaca i pokušali ući u prostorije udruženja. Držali su ih kao taoce do dolaska specijalne policije, koja ih je izvela iz grada.
Razularena grupa kriminalaca je uzvikivala rijeći uvredljivog sadržaja. Prije LJubinja prestiglo ih vozilo marke "OPEL" viđeno u Trebinju kako dovozi rulju, iza jedne krivine sačekali novinarsku ekipu i kamenovali ih, srećom nije bilo povrijeđenih.

Ovo sam svojim rijećima prenio sa vijesti, ko želi više informacija nek pažjlivo prati informativna sredstva.

Malo je Srđana Aleksića
 
Kakvo je to "udruženje za borbu protiv kriminala"?
Missim, zar i to ima na ovom bijelom dunjaluku:eek:
Deder nam ti pokaži gde mi to da pročitamo "u originalu", nešto si mi slab u prepričavanju.:lol:

vaskovic je u ratu sa dodikom,radi za FTV i emisiju bakira hadziomerovica 60 minuta,mile zeli da nakautira bakira,pop grigorije je u dobrim odnosima sa dodikom ciji snsd drzi vlast u trebinju,dodik mrzi vaskovica koji je pre izdavao list patriot a danas list stav a vaskoviceva zena radi za betu i prva je prenjela vijest da je sipa protiv dodika podnjela krivicnu prijavu za koju dodik kaze da nema veze sa kriminalom vec da je to pritisak na RS a vaskovic je glavni kriticar dodika u RS eto sustina
 
vaskovic je u ratu sa dodikom,radi za FTV i emisiju bakira hadziomerovica 60 minuta,mile zeli da nakautira bakira,pop grigorije je u dobrim odnosima sa dodikom ciji snsd drzi vlast u trebinju,dodik mrzi vaskovica koji je pre izdavao list patriot a danas list stav a vaskoviceva zena radi za betu i prva je prenjela vijest da je sipa protiv dodika podnjela krivicnu prijavu za koju dodik kaze da nema veze sa kriminalom vec da je to pritisak na RS a vaskovic je glavni kriticar dodika u RS eto sustina

Dakle sa jedne strane podobni federacijski Srbin, a sa druge mafiozo Dodik sa poslušnicima koji su na njegovom platnom spisku. A sve to je još jedna mirođija u čorbi oko opstanka Republike Srpske u kojoj se suprotstavljaju očigledno ne samo nacionalni nego i lopovski interesi.
Jel tako nekako, a?:mrgreen:
 
Rain song ili siticentar je jedan isti nesrecni provokator. Prosli nadimak mu je banovan jer se predstavljao kao Srbin i zagovarao fasizam, kako bi ocrnio Srbe.
Moderatori ce ovo primetiti i siticentar ce biti banovan.

Trebao bi za izrećeno podastrti neke dokaze, ja na ovom forumu nikad nisam bio banovan ni sata a i ostalo napisano je neistina. Ja sam banovan trajno na hrvatskom Iskonu, Srbijan kafe i Sarajevo X forumu jer sam pisao slično kao i ovdje.
Nedovoljno se razumijem u internet, da bi nešto tvrdio što neznam, ali mislim da moderatori imaju mogučnost otkriti lokaciju javljanja, ako sam se ja javio pod drugim imenom ili nađe negdje da sam se predstavio kao Srbin i zagovarao fašizam, u pravu će biti ako mi dodjelje za nagradu, trajnai BAN.
U protivnom svi pošteni forumaši, a ima ih dosta, će shvatiti da si ti lažov sa predomišljajem.
 
Dakle sa jedne strane podobni federacijski Srbin, a sa druge mafiozo Dodik sa poslušnicima koji su na njegovom platnom spisku. A sve to je još jedna mirođija u čorbi oko opstanka Republike Srpske u kojoj se suprotstavljaju očigledno ne samo nacionalni nego i lopovski interesi.
Jel tako nekako, a?:mrgreen:

Dokaz da je Bakir "antiSrbin" je i pisanje protiv hođe, optuženog za pedofiliju, čiji je postupak bio sličan u snimanju emisije, popu iz Trebinja. Razlika je samo što je Gluha Bukovica bogu iza nogu, 30 km od Travnika (najudaljenije selo od grada) a prosjek pismenosti vjerujam je ispod 8 razreda osnovne škole, dok je Trebinje grad.
Svi do posljednjeg travničanina će kazati da je to daleko najzaostalije selo na opštini, po toj osnovi popovom gradu bi trebalo promjeniti ime u Gluho Trabinje.

Sve je to volan isto.!
 
Prije par minuta na FTV vijesti.

Novinari FTV-a sa Slobodanom Vaskovićem, došli u Trebinje po svom poslu pošli snimiti crkvu. U vrijeme snimanja pop Gligorije sa par trebinjskih kriminalaca napali su novinarsku ekipu i pokušali oteti kameru, pozvana policija i otišli su kod predsjednika udruženja za borbu protiv kriminala, u medjuvremenu skupilo se tridesetak kriminalaca i pokušali ući u prostorije udruženja. Držali su ih kao taoce do dolaska specijalne policije, koja ih je izvela iz grada.
Razularena grupa kriminalaca je uzvikivala rijeći uvredljivog sadržaja. Prije LJubinja prestiglo ih vozilo marke "OPEL" viđeno u Trebinju kako dovozi rulju, iza jedne krivine sačekali novinarsku ekipu i kamenovali ih, srećom nije bilo povrijeđenih.

Ovo sam svojim rijećima prenio sa vijesti, ko želi više informacija nek pažjlivo prati informativna sredstva.

Malo je Srđana Aleksića

Prvo ko je izvor ovih nebuloznih vijesti .
Smijesno je tvrditi da su oni kao dosli da snime crkvu i eto neki pop nadam se da ovo nije zapravo omalovazavnaje Vladike Zahumsko hercegovackog Grigorija koga nipodistave iz vasih dobro poznatih razloga za unitarizacijom.

Drugo Vaskovic je davno prezvakana prica u RS radio je za sve i svakoga vise je naredbi primio od stranih obavjestajaca nego sto je neka ***** vidila k.....
Tako da ovo ne razmatramo kao relevantno ni pod razno
 
Prije par minuta na FTV vijesti.

Novinari FTV-a sa Slobodanom Vaskovićem, došli u Trebinje po svom poslu pošli snimiti crkvu. U vrijeme snimanja pop Gligorije sa par trebinjskih kriminalaca napali su novinarsku ekipu i pokušali oteti kameru, pozvana policija i otišli su kod predsjednika udruženja za borbu protiv kriminala, u medjuvremenu skupilo se tridesetak kriminalaca i pokušali ući u prostorije udruženja. Držali su ih kao taoce do dolaska specijalne policije, koja ih je izvela iz grada.
Razularena grupa kriminalaca je uzvikivala rijeći uvredljivog sadržaja. Prije LJubinja prestiglo ih vozilo marke "OPEL" viđeno u Trebinju kako dovozi rulju, iza jedne krivine sačekali novinarsku ekipu i kamenovali ih, srećom nije bilo povrijeđenih.

Ovo sam svojim rijećima prenio sa vijesti, ko želi više informacija nek pažjlivo prati informativna sredstva.

Malo je Srđana Aleksića


Lep primer klasičnih laži i provokacija... Kako vam bre ne dosadi da širite ovakve gluposti?! I zar ti misliš da će iko ko imalo ima mozga u glavi u ovo da poveruje?!
 
Prvo ko je izvor ovih nebuloznih vijesti .
Smijesno je tvrditi da su oni kao dosli da snime crkvu i eto neki pop nadam se da ovo nije zapravo omalovazavnaje Vladike Zahumsko hercegovackog Grigorija koga nipodistave iz vasih dobro poznatih razloga za unitarizacijom.

Drugo Vaskovic je davno prezvakana prica u RS radio je za sve i svakoga vise je naredbi primio od stranih obavjestajaca nego sto je neka ***** vidila k.....
Tako da ovo ne razmatramo kao relevantno ni pod razno

Lijepo piše FTV , nenapisah ali sad pišem vijesti prije oko pola sata a zatim pišem, pratite ako vas zanima informativne emisije.
Vjerovatno će, ako prenesu, mediji u RS to prenijeti drugaćije.
Kod nas uvijek postoje najmanje tri "istine".
 

Back
Top