ЕУ-за и против

BETWOMAN

Početnik
Poruka
39
Европска унија-спасилац Србије или ипак..?Да ли ће то допринети стабилизацији наше земље или ће нам одузети и ово мало традиције што нам је остало?Шта заправо нуди еу(занемарујући празне приче наших политичара) и да ли нам је она своје већ понудила у светлу Косова и Метохије,Хага и невладиних организација предвођених наташом кандић која нас учи(тачније утура нам у главе) колики смо злочинци били и колико не заслужујемо опрост!?Запад или ........постоје још три стране света???
 
Европска унија-спасилац Србије или ипак..?Да ли ће то допринети стабилизацији наше земље или ће нам одузети и ово мало традиције што нам је остало?Шта заправо нуди еу(занемарујући празне приче наших политичара) и да ли нам је она своје већ понудила у светлу Косова и Метохије,Хага и невладиних организација предвођених наташом кандић која нас учи(тачније утура нам у главе) колики смо злочинци били и колико не заслужујемо опрост!?Запад или ........постоје још три стране света???

Шта су УСА, ЕУ и НАТО..за Србију..

Боимабрдоавли Србе у Р.С, РСК па у Србији на крају!
Убили на стотине Срба...
Удружили се са нашим непоријатељима...
Отели на КиМ..и легализовали арбанашки геноцид над Србима на КиМ-у, и хрватски геноцид над Србима у РСК.

И на крају има неко од кретена ко је за ЕУ..треба му мозак оперисати!
 
Ja sam naravno za ulazak Srbije u EU, samo imamo mali problem sto oni nece nas. A sto nas nece? Dovoljno je da pogledamo stanje nase ekonomije, pa onda politicku stabilnost (nereseno pitanje Kosmeta ( uskoro i Vojvodine ) kao najtezi problemi ) i jos mnoge druge probleme u Srbiji. Kada budemo resili ove probleme tad ce mo i da dobijemo pozivnicu za ulazak u EU, a da bi ih resili treba nam najmanje 10 godina. I umesto da gledamo da resimo ove probleme mi raspravljamo da li treba uci u EU ili ne kao da smo vec pozvani. Pogodite sta kada budemo resili ove probleme tad ce mo biti normalna i jaka drzava pa nam EU verovatno nece ni trebati mnogo i tek tada mozemo da raspravljamo da li smo za ulazak u EU i sta ce nam taj potez doneti a sta ce mo time izgubiti.
 
Шта су УСА, ЕУ и НАТО..за Србију..

Боимабрдоавли Србе у Р.С, РСК па у Србији на крају!
Убили на стотине Срба...
Удружили се са нашим непоријатељима...
Отели на КиМ..и легализовали арбанашки геноцид над Србима на КиМ-у, и хрватски геноцид над Србима у РСК.

И на крају има неко од кретена ко је за ЕУ..треба му мозак оперисати!
a majčica Rusija mudro ćuti i šalju nam pisma podrške....bliži su nam germani nego rusi...a i pokazalo se gde su srbi išli da rade i zarade....kod germana ali ne kod rusa....i sreća naša da nismo bili pod rusima...
 
a majčica Rusija mudro ćuti i šalju nam pisma podrške....bliži su nam germani nego rusi...a i pokazalo se gde su srbi išli da rade i zarade....kod germana ali ne kod rusa....i sreća naša da nismo bili pod rusima...

Извини, али и код Германа све више расте незадовољство јевропском унијом и они су све више наклоњени Русији...
 
u Evropi su se uvek klali medjusobno svi....sam uspeh je EU i tolike godine u miru

mislis da su u miru?
ja bih rekao da su u ratu, konstantnom, ne medju sobom, ali eto ih po afganistanima, iranima posebno po africi.

a bese svracali i u srbiju, posecivali nas, dolazili u goste 1999-e, devedesetih po krajini i republici srpskoj, 1941-e, 1914-e, nesto su nam pomagali u tursko doba kad god smo imali sanse da se oslobodimo, uvek nam je evropa pomogla, engleska i francuska posebno.

nedo bog opet
 
Шта су УСА, ЕУ и НАТО..за Србију..

Боимабрдоавли Србе у Р.С, РСК па у Србији на крају!
Убили на стотине Срба...
Удружили се са нашим непоријатељима...
Отели на КиМ..и легализовали арбанашки геноцид над Србима на КиМ-у, и хрватски геноцид над Србима у РСК.

И на крају има неко од кретена ко је за ЕУ..треба му мозак оперисати!

E da sve je crno-belo, daltonizam je in.
 

Back
Top