"Dani fantazije 2009" u Novom Sadu

Tamara021

Početnik
Poruka
2
Cao svima!

28. i 29. marta ce u Poslovnom centru Novosadskog sajma biti odrzani sedmi po redu"Dani fantazije 2009" u oganizaciji kluba ljubitelja fantastike i drustvenih igara Valhala. Cilj manifestacije je promocija novih drustvenih igara i to karticnih (npr. Magic the Gathering), stono-strateskih (Warhammer, Confrontation) i igara na tabli. Organizovan je i medjunardni turnir u stono-strateskoj igri Warhammer.
Pozivam sve zainteresovane da dodju i vide o cemu se radi. Ulaz je slobodan.

Vidimo se! :)
 
Cao svima!

28. i 29. marta ce u Poslovnom centru Novosadskog sajma biti odrzani sedmi po redu"Dani fantazije 2009" u oganizaciji kluba ljubitelja fantastike i drustvenih igara Valhala. Cilj manifestacije je promocija novih drustvenih igara i to karticnih (npr. Magic the Gathering), stono-strateskih (Warhammer, Confrontation) i igara na tabli. Organizovan je i medjunardni turnir u stono-strateskoj igri Warhammer.
Pozivam sve zainteresovane da dodju i vide o cemu se radi. Ulaz je slobodan.

Vidimo se! :)
El može i u običnim cipelama na takvu jednu manifestaciju ?!? :eek:
 
Nisam sigurna da sam razumela pitanje... ali probacu da odgovorim.
Manifestacija je otvorena za sve, a ulaz je besplatan. Za cilj ima da predstavi siroj javnosti neke savremene drustvene igre koje su namenjene i mladjima i starijima. Vise o svemu mozete pogledati na sajtu organizatora: www.valhala.eu


Naravno, slobodno pitajte ovde sve sto vas zanima! :)
 
Nisam sigurna da sam razumela pitanje... ali probacu da odgovorim.
Manifestacija je otvorena za sve, a ulaz je besplatan. Za cilj ima da predstavi siroj javnosti neke savremene drustvene igre koje su namenjene i mladjima i starijima. Vise o svemu mozete pogledati na sajtu organizatora: www.valhala.eu


Naravno, slobodno pitajte ovde sve sto vas zanima
! :)

jel imaš džedaja :mrgreen:
 
Cao svima!

28. i 29. marta ce u Poslovnom centru Novosadskog sajma biti odrzani sedmi po redu"Dani fantazije 2009" u oganizaciji kluba ljubitelja fantastike i drustvenih igara Valhala. Cilj manifestacije je promocija novih drustvenih igara i to karticnih (npr. Magic the Gathering), stono-strateskih (Warhammer, Confrontation) i igara na tabli. Organizovan je i medjunardni turnir u stono-strateskoj igri Warhammer.
Pozivam sve zainteresovane da dodju i vide o cemu se radi. Ulaz je slobodan.

Vidimo se! :)

Jao, ja dolazim, prošle godine ili pretprošle, tj. od kad živim u NS-u sam to propustila, ali sada ne! :D
Hvala na javljanju!
 

Back
Top