Обама - превара (филм пуне дужине на Јутјуб)

Bilderberg-trilaterala postavili su i Buša i njega itd..
И, у чему је ту новост, па они су сви ионако само марионете? :think: Служе да се раја ложи, на овог или оног, забава, циркус за ш. н. м. а сви су у суштини исти.
 
И, у чему је ту новост, па они су сви ионако само марионете? :think: Служе да се раја ложи, на овог или оног, забава, циркус за ш. н. м. а сви су у суштини исти.

Па ниеј новост док неко не бојави:)
 
...ovo nije film ovo je horor...kao obama transformise amerku u nacisticku nemacku, uvodi prinudne radove, spijunira i prisluskuje gradjane, fema camps ce biti logori za neposlusne...kao oni koji stoje iza njega planiraju da dovedu do bankrota svaku drzavu na svetu da bi stvorili novu svetsku vladu i novu svetsku banku a onda ce da vladaju uz pomoc vojske...kao planira da opljacka srednju klasu i federalizuje zemlju tako da svi zavise samo od federalne vlasti, da ih uvede u severnoamericku uniju i povede novi hladni rat, da nastavi okupaciju iraka i avganistana...on je kao samo alatka u rukama onih koji hoce da zavladaju svetom i pretvore sve narode u robove novog svetskog poretka
 
...ovo nije film ovo je horor...kao obama transformise amerku u nacisticku nemacku, uvodi prinudne radove, spijunira i prisluskuje gradjane, fema camps ce biti logori za neposlusne...kao oni koji stoje iza njega planiraju da dovedu do bankrota svaku drzavu na svetu da bi stvorili novu svetsku vladu i novu svetsku banku a onda ce da vladaju uz pomoc vojske...kao planira da opljacka srednju klasu i federalizuje zemlju tako da svi zavise samo od federalne vlasti, da ih uvede u severnoamericku uniju i povede novi hladni rat, da nastavi okupaciju iraka i avganistana...on je kao samo alatka u rukama onih koji hoce da zavladaju svetom i pretvore sve narode u robove novog svetskog poretka

A shto je to tebi smeshno?
Objasni molim te. Bash me interesuje tvoje mishljenje.
 
Bilderberg-trilaterala je glupost koju valjaju Smilja Avramov, Dejan Lučić i slični njima. Nema ništa od takve zavere. To jednostavno ne postoji...

Moglo se predvideti da ce se naci neko kao ti i da ce sve ovo da negira.
Ajde ako si toliko samouveren, objasni prisutnima zashto mislish da Bilderberg grupa ne postoji?
Jesi i ti jedan od onih shto misli da su teroristi zaista oteli avione i njima strushili WTC zgrade itd.?

Ne pali vishe ta propaganda...ljudi nisu stoka.
 
Poslednja izmena:
Moglo se predvideti da ce se naci neko kao ti i da ce sve ovo da negira.
Ajde ako si toliko samouveren, objasni prisutnima zashto mislish da Bilderberg grupa ne postoji i da ne postoji zavera?
Jesi i ti jedan od onih shto misli da su teroristi zaista oteli avione i njima strushili WTC zgrade itd.?

Ne pali vishe ta propaganda...ljudi nisu stoka.

Zato što malo znam odnose koji postoje izmedju raznih subjekata te vrste i šta je realno, a šta nije. Te grupe postoje, ali im nije ni svrha, ni mogućnost da tako deluju. Da nije tako ne bi sebi dozvolili svojevremeno onu blamažu poput Lockheed-a.
 
Moglo se predvideti da ce se naci neko kao ti i da ce sve ovo da negira.
Ajde ako si toliko samouveren, objasni prisutnima zashto mislish da Bilderberg grupa ne postoji?
Jesi i ti jedan od onih shto misli da su teroristi zaista oteli avione i njima strushili WTC zgrade itd.?

Ne pali vishe ta propaganda...ljudi nisu stoka.

A jel' postoji jos neka dalabu koja veruje da su teroristi gadjali bliznakinje......:eek:

:hahaha::rotf:
 
A jel' postoji jos neka dalabu koja veruje da su teroristi gadjali bliznakinje......:eek:

:hahaha::rotf:
Dobro se sjecam tog dana .Prekid programa na TV i moja vika kroz kucu ,napadnuta Amerika,neko koka njih ko oni cijeli bijeli svijet.To su ONI i htjeli da nam odjekne u glavama.Poruka ce biti jasnija i tacnija vremenom koje dolazi.Vise mi nije nista cudno ,ni to da ubijaju svoj narod za dnevno politicke situacije koje ce obilato vaditi po potrebi ko keceve iz rukava.OBAMA je zivi primjer te ujdurme,kusat cemo i mi i Amaeri i ostatak svijeta bojim se jos dugo i opet po njihovim potrebama. Znam da sam opsirna a samim tim i necitana no za one koji ipak citaju.Meni je zao demokratskog dijela svijeta koji je usput receno podigao glavu dolaskom OBAME,a tek crnci,dugo cekanog boljitka ,suze djecaka i ta nada u ocima,veliki dio bijelaca ,srednji stalez na kojem ce se istovaritu veliki dio tereta,sve po vec isplaniranom scenariju.O nama samim i da ne govorim mi smo davno prpoznali njihove igre i osjetili ih na sopstvenoj kozi .Samo se jos tako opamecena pitam dokle ce da idu i ima li im ko stati na put.?
 
Smesno, nikad dosta paranoje, bilderberg, trilaterala, crni papa, deda-miloje, saji-baba,
slobodni zidari- tesari,i armirachi...smmor
r.:thumbdown:

VLADARI IZ SENKE..........:hahaha:
 

Prilozi

  • get_slika_original.php.jpg
    get_slika_original.php.jpg
    17,8 KB · Pregleda: 1

Back
Top