OBAVESTENJE!

Samo zelim da kazem zainteresovanim forumasim da upravo pocinje ceski film "Oteto Kosovo" inace zabranjen u EU. Svi zainteresovani neka prebace kanal na RTS1.

Ono sto je na mene najveci utisak ostavilo jeste....za vreme emisije kaze ona pushacica kako eto za vreme tog pogroma nikakvih slika sa KiM nismo imali....na sta Covic upita a zasto niste imali...i da su stranci snimali a naravno RTS-a nigde kao i obicno.....i onda se jos hvale eto nekim dokumentarnim filmom koji su stranci napravili. Zatvorio bi taj RTS i sve one pushacice i majmune sto rade tamo poslao na ulicu
 
Ono sto je na mene najveci utisak ostavilo jeste....za vreme emisije kaze ona pushacica kako eto za vreme tog pogroma nikakvih slika sa KiM nismo imali....na sta Covic upita a zasto niste imali...i da su stranci snimali a naravno RTS-a nigde kao i obicno.....i onda se jos hvale eto nekim dokumentarnim filmom koji su stranci napravili. Zatvorio bi taj RTS i sve one pushacice i majmune sto rade tamo poslao na ulicu

Mislim da bezbednost nije mogla biti garantovana za RTS. Ipak se radi o srpskoj televiziji.
 
Ono sto je na mene najveci utisak ostavilo jeste....za vreme emisije kaze ona pushacica kako eto za vreme tog pogroma nikakvih slika sa KiM nismo imali....na sta Covic upita a zasto niste imali...i da su stranci snimali a naravno RTS-a nigde kao i obicno.....i onda se jos hvale eto nekim dokumentarnim filmom koji su stranci napravili. Zatvorio bi taj RTS i sve one pushacice i majmune sto rade tamo poslao na ulicu

Слажем се 100%!
Је*ала их европска Србија!
 
Ма која безбедност за било ког новинара кад је рат?
То не постоји у тим условима.

Znam Sofija, ali zamisli scenu u kojoj srpski novinar sa znakom RTS-a na kombiju koji stoji iza njega na srpskom uzivo izvestava dok se blizu njega nalazi razularena zivotinjska masa......Tamo nije bilo nase vojske da im garantuje bezbednost vec KFOR,a zna se koliko su oni pouzdani.
 

Back
Top