HITNO POTREBAN MED. SAVET!!!!

SEVAST

Početnik
Poruka
49
Bio sam pre cetiri dana kod lekara opšte prakse koji mi je ustanovio da imam upalu krajnika i kao terapiju prepisao hemomicin, međutim sutradan meni su se pojavili simptomi vrtoglavice i opšte malaksalosti. Osećam ogroman teret u predelu čela, koji me obara u vodoravan položaj (prosto ne mogu ni da sedim na da hodam, neka mehanička sila mi udarila u čelo i obara me). Nemam uopšte temperaturu, a pritisak mi je normalan. Da nema ovo sve možda veze sa sinusima? Bol u čelu me ne popušta, sem kad ležim, prosto ustanem hodam par koraka i moram da legnem.
 
Javio sam se i rekao da se osecam ocajno i da mi je lose. Ona kaze da je to normalno i da je sve to posledica angine i da ce proći samo da se odleži.
Ovakav osecaj za svojih 30 godina zivota jo snisam doziveo. Bojim se da ovo nema veze sa upalom krajnika. Ne znam šta da radim, a nije mi dala uput specijalisti.
 
Ako imas anginu onda je normalno da se tako osecas, ako pri tome nisi do sada bio bolesljiv onda je takodje normalno da nisi navikao na to i da je za tebe to osecaj da se rastajes od zivota.
lezi ,odmaraj, pij antibiotike i cekaj da prodje.
i javi se svom lekaru na kontrolu.
 

Back
Top