Strane sluzbe su za sve krive...

WalterEKurtz

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
395
... rece zuti direktor zute Udbe.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=03&dd=17&nav_category=11&nav_id=350580

Vukadinović je rekao i da u Srbiji prikriveno deluje i strani faktor.

“Deo inofaktora angažovan je na sprečavanju evrointegracija Srbije. Za većinu inostranih sistema prisutnih na našoj teritoriji, karakteristična je naglašena propagandna aktivnost, pa čak i informativna agresija, sračunata da promoviše politiku i interese druge zemlje, te da utiče na smer i dinamiku društvenih procesa u Srbiji”, kazao je Vukadinović.
 
Ne znam kakav je to usud, kakva je to strasna sudbina i zasto je bas nas zadesila pa da te strane sluzbe non stop rovare po Srbiji :(
Eto sad nam ne daju ni da udjemo u EU! Da nije njih mi bismo jos pre 10 godina postali ravnopravni clanovi evropske porodice naroda, al eto ti... :(
 
Nu, drugovi,

Zamjecujem da bezbjednosni aspekti kontakata sa obavjestajno-aktivnim inofaktorom nisu, razumijes ti mene, na adekvatan nacin prisutni u svijesti i ponasanju mnogih subjekata koji nastupajuci sa dogmatsko-birokratskih pozicija u takovim rabotama ucestvuju, i radi toga nijesu ni sada na potrebnom samozastitnom nivou i tocka.

Dao bih se tom prilikom osvrnut na veoma blagovrijemen pristup ovoj, razumijes ti mene, veoma bitnoj tematici od strane druga nacelnika Vukadinovica i u tome smislu i tako dalje ga preporucit za orden rada sa zlatnim vijencem, i dvije tocke:

U Beogradu, 19. Ozujka 2009

Nacelnik za pdf politika
Nedjo Ubiparip
s.r.
 
Nu, drugovi,

Zamjecujem da bezbjednosni aspekti kontakata sa obavjestajno-aktivnim inofaktorom nisu, razumijes ti mene, na adekvatan nacin prisutni u svijesti i ponasanju mnogih subjekata koji nastupajuci sa dogmatsko-birokratskih pozicija u takovim rabotama ucestvuju, i radi toga nijesu ni sada na potrebnom samozastitnom nivou i tocka.

Dao bih se tom prilikom osvrnut na veoma blagovrijemen pristup ovoj, razumijes ti mene, veoma bitnoj tematici od strane druga nacelnika Vukadinovica i u tome smislu i tako dalje ga preporucit za orden rada sa zlatnim vijencem, i dvije tocke:

U Beogradu, 19. Ozujka 2009

Nacelnik za pdf politika
Nedjo Ubiparip
s.r.

:hahaha: :worth:
 
Ljudi ja mislim da smo mi naselili pogresan deo planete i isto tako mislim da je bilo koji drugi narod naselio balkan isto bi tako prosao ko mi sada.A i poznavajuci nas mentalitet kad bi smo se razvili ponasali bi se ko sto ono kazu za niskog coveka:"Ovaj da ima dva metra isao bi po gradu i samaro sve redom."
 

Back
Top