Kad dobije vlast da li se čovek promeni
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Tema: Kad dobije vlast da li se čovek promeni

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Podrazumevano Kad dobije vlast da li se čovek promeni

Koliko ima istine u toj staroj narodnoj mudrosti...da li se covek menja posle dolaska na vlast ili tek tada pokazuje svoje pravo lice...misli se na bilo koju vrstu vlasti od mesne zajednice pa do vrha drzave ukljucujuci i raznorazne forumske i podforumske vlasti na razno-raznim internet sajtovima!!!???
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Schutz nije na forumu
    shitz napolje, machketine jedne, sklanjajte se od mene, ja vas prezirem Ish ish buvljiva stvorenja
    Aktivan član
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Fond za humanitarno pravo, Makenzijeva 67, Beograd
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kad dobije vlast da li se čovek promeni

Naravno. Mnogo se realisticnije ponasa.

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sa velikom moci dolazi velika odgovornost. Svaki pomak na hijearhiji bi trebalo da prosiruje duznost istoga. Barem u zdravoj teorii ^^

Aktivan član Нечисто_Срце (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Како ко.
    Láska vždy zvíťazí...

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Citat Original postavio Anita91 Pogledaj poruku
    Sa velikom moci dolazi velika odgovornost. Svaki pomak na hijearhiji bi trebalo da prosiruje duznost istoga. Barem u zdravoj teorii ^^
    Poštovana Anita91 ali šta je u realnosti?
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nemam odgovor iz prve ruke jer nikad nisam bila vlast ali znam da postoje dva rasirena misljenja: Prvo da se covek promeni kad dobije vlast a drugo da se on ne menja tad vec samo tek tada pokaze pravo lice koje je do tada bilo skriveno ili neprimeceno.
    Mislim da svaka promena situacije, navika i nacina zivota, bilo losa ili dobra mora promeniti coveka. Naravno ne potpuno ali mnogo toga menja u svakom slucaju.

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Lepo rečeno gospođice Katarina ,ali da li izgubi dodir sa realnošću i ponisli da je Bog?

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio cunami.talas Pogledaj poruku
    Poštovana Anita91 ali šta je u realnosti?
    Pa u realnosti nema tog zlatnog pravila i poreda napredovanja. I dobijemo teznju za napredovanjem radi sto manjeg rada i sto vece plate, sto je naravno zacrtano da propadne. Ali gde god ima ovaj poredak odgovornog vrha i postovanih clanova, ta organizacija ce samo napredovati vremenom.
    Mada ovo vec nije tema, tema je da li se ljudi menjaju, a odgovor je svakako da. No kao sto rece necisto srce, kako koji, nema nekog specificng pravila. Sta vi mislite cunami?

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Lepo rečeno gospođice Katarina ,ali da li izgubi dodir sa realnošću i ponisli da je Bog?
    Pa mi i jesmo Bogovi, nema tu nekog prevelikog mudrovanja, mozda on samo do tada nije bio svestan, pa ga to saznaje mozda lomi ^^

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Kako ko, naravno da ne postoji istina jednaka za sve. Nisam od onih koji misle da su svi politicari isti, svi popovi isti, sve zene iste...Verujem u posebnost svakog coveka!

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Pa u realnosti nema tog zlatnog pravila i poreda napredovanja. I dobijemo teznju za napredovanjem radi sto manjeg rada i sto vece plate, sto je naravno zacrtano da propadne. Ali gde god ima ovaj poredak odgovornog vrha i postovanih clanova, ta organizacija ce samo napredovati vremenom.
    Mada ovo vec nije tema, tema je da li se ljudi menjaju, a odgovor je svakako da. No kao sto rece necisto srce, kako koji, nema nekog specificng pravila. Sta vi mislite cunami?
    Pokazuju svoje pravo lice,a dovedu sebe,poštovana gospđice Anita91,toliko u izuzetno specifično stanje svesti i počnu da veruju kako se nisu promenili oni nego svi drugi,

Ističe se Toki-Voki (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Koliko ima istine u toj staroj narodnoj mudrosti...da li se covek menja posle dolaska na vlast ili tek tada pokazuje svoje pravo lice...misli se na bilo koju vrstu vlasti od mesne zajednice pa do vrha drzave ukljucujuci i raznorazne forumske i podforumske vlasti na razno-raznim internet sajtovima!!!???
    Apsolutna istina i dokazano u praksi. Ja se licno uverio.

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Zbog ne principejelnosti moderatora i njihovog uživljavanja u ulogu svetih krava virtuelnog sveta sam otvorio ovu temu, idadeibaba nije kažnjen ali je supermoderator neša t,moj sugrađan ,nadam se upoznaćemo se ,ja ću se potruditi, zatvorio dve teme ,koje se tiču ne principijelnosti vlasti
    hvala
    Poslednji put ažurirao/la Миле саКлисе : 17.03.2009. u 14:55

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zbog ne principejelnosti moderatora i njihovog uživljavanja u ulogu svetih krava virtuelnog sveta sam otvorio ovu temu, idadeibaba nije kažnjen ali je supermoderator neša t,moj sugrađan ,nadam se upoznaćemo se ,ja ću se potruditi, zatvorio dve teme ,koje se tiču ne princioijelnosti vlasti
    hvala
    Pa to samo pokazuje, da oni ne zele da rese problem, i d aih nije briga, i to je jos simbolicno uradio supermoderator. Valjda ti je jasno do sada da tim cutanjem i nereagovanjem oni jasno pokazuju da to sto radi pomenuti gospodin odbravaju.
    A najverovatnije do kraja dana ce dobiti neku smesnu kaznu, tipa 1 ili 2 dana bana i onda opet sve. Da je pravda bio bi on banovan vec pre 2 nedelje. Sad bi samo banovanje moderatora i smenjivanje(adekvatnijim i pravednijim) istih dovelo do nekih rezultata.

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Pa to samo pokazuje, da oni ne zele da rese problem, i d aih nije briga, i to je jos simbolicno uradio supermoderator. Valjda ti je jasno do sada da tim cutanjem i nereagovanjem oni jasno pokazuju da to sto radi pomenuti gospodin odbravaju.
    A najverovatnije do kraja dana ce dobiti neku smesnu kaznu, tipa 1 ili 2 dana bana i onda opet sve. Da je pravda bio bi on banovan vec pre 2 nedelje. Sad bi samo banovanje moderatora i smenjivanje(adekvatnijim i pravednijim) istih dovelo do nekih rezultata.
    Poštovana Anita 91 ,znači dole vlada ,dole pendrekaši je jedino rešenje da se stvari dovedu u red,

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Poštovana Anita 91 ,znači dole vlada ,dole pendrekaši je jedino rešenje da se stvari dovedu u red,
    Pa da, ali vlada je vlasnik tako da ono.... Nece se promeniti, jedino mogu da promene moderatore, ali mi znamo da se ni to nece promeniti. Tako da ono, lepo nam je pokazao supermoderator sta misli o svemu tome :mgreen:

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Pa ja se nadam da ću se uopznati s cenjenim sugrađaninom i onda ću u relnom životu njemu objasniti šta ja mislim o svemu

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Pošto smo do sada zaključili da čovek na vlasti izgubi relani okvir ,kako ih vratiti u relni okvir?

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Pošto smo do sada zaključili da čovek na vlasti izgubi relani okvir ,kako ih vratiti u relni okvir?
    Vecinu odgovora dao je Dz.Orvel u kratkom romanu "Zivotinjska farma" 40ih god proslog veka. moje iskustvo je; ko je covek on je covek ko je skot on je skot pa bio sta bio.

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Citat Original postavio Jary Pogledaj poruku
    Vecinu odgovora dao je Dz.Orvel u kratkom romanu "Zivotinjska farma" 40ih god proslog veka. moje iskustvo je; ko je covek on je covek ko je skot on je skot pa bio sta bio.
    Poštovani Džeri i po Vama se nisu promenili ,već su uvek i bili takvi nikakvi?

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Zbog ne principejelnosti moderatora i njihovog uživljavanja u ulogu svetih krava virtuelnog sveta sam otvorio ovu temu, idadeibaba nije kažnjen ali je supermoderator neša t,moj sugrađan ,nadam se upoznaćemo se ,ja ću se potruditi, zatvorio dve teme ,koje se tiču ne principijelnosti vlasti
    hvala
    Znaš kako kažu ambasadore, ne boj se kera koji laje....tako da nije ni čudno otkud moderacija toleriše lajanje..

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Citat Original postavio belladona Pogledaj poruku
    Znaš kako kažu ambasadore, ne boj se kera koji laje....tako da nije ni čudno otkud moderacija toleriše lajanje..
    Lajti je jedno vređati je drugo a biti ne principijelan treće.Možda je vreme da zakon tržišta odradi svoje

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Poštovani forumaši vreme dvostrukih merila i dalje vlada ovim forumom pa smo stoga morali da pozovemo
    pomoć.

Ističe se Ewa Kant (avatar)
    Učlanjen
    08.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    101

Je l ovo poziv na revoluciju?
    Da se vratim na temu.Nema toga ko se ne mijenja kad dobije vlast (citaj MOC).

Slične teme

1. Vlast za Novosadjane i Novosadjani za vlast
    Autor SSJ4 u forumu Srbija
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 13.02.2008., 06:38
  2. PROBLEM PRI PROMENI VELICINE PARTICIJE
    Autor vodolija82 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 17.03.2004., 00:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor