HOMOFOBIJA - Izmisljen pojam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nikko

Aktivan član
Poruka
1.639
Sve teme vezano za ovo su zakljucane, samo sam hteo da razjasnim ovu stvar.

Dakle, HOMOFOBIJA JE IZMISLJEN POJAM. Tako nesto ne postoji. Ja nemam nikakav "iracionalni strah", "predrasude" niti diskriminisem izopacene ljude. Naprotiv, vrlo mi je jasno o cemu se tu radi. Problem imam samo kada oni u svom ludilu i svojoj besvesti probaju tako nesto da promovisu za normalno. TAKO DA, homofobija ne postoji.

Jel postoji neka "fobija" na primer za ljude koji ne vole rat, unistenja i takva sranja? Jel postoji izraz koji se zavrsava sa "fobija" za ljude koji se bore protiv drugih bolesti...? Jel su i svi oni "nesto-fobicni'?

NISTA NE MOZE DA BUDE "FOBIJA" AKO JE PROTIV NECEG STO JESTE IZOPACENO, kao sto je to homoseksualnost, zato sto je normalno da si protiv toga.
Ljudi mogli da se osveste u vezi ove stvari, a ne da prihvataju da to sto oni osecaju ostali nazivaju i namecu kao "fobiju". Ne, nije nikakva fobija, sasvim je normalna stvar da je covek protiv eksponiranja bolesti i izopacenosti duha.

Tako da mozete da prestanete da koristite taj izraz koji nema nikakvu vrednost tj. smisao, a koji su lagano i potmulo uspeli da infiltriraju kao validan izraz i kao nesto sto postoji, i samim tim stvar zbog koje je izraz i nastao, servirati i podrazumevati kao normalnu.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top