Iselenje Srba u Astrahansku oblast.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aca9020

Zainteresovan član
Poruka
445
Ovako dugo se dopisujem sa jednom Ruskinjom koja jako voli Srbe i prati sta se desava u nasoj zemlji.Ovako stoje stvari pokusacu da budem kratak.Cetujuci neki dan lepo mi kaze da svi koji se izjasne kao Srbi uzmemo svoje stvari,katastarske knjige,pokupimo muzeje,vredne ikone i pravac Astrahanska ob;last.Zasto tamo pa zemlja je jako bogata i slabo naseljena bas taj kraj.
Vise nebi bilo unistenja Srba tj mi vise nemozemo izdrzati borbu sa Vatikanom,Islamom,Siptarima a otvarase i Madjarsko i Bugarsko pitanje.
Dosta vise gazenja prema Srbima iseliti se tamo i napraviti drzavu kao Izrael izmeniti citav mentalni sklop Srpske nacije.Ostaviti Srbiju da je cerece i da im Turci opet dodju pod Bec ovaj put za stalno.
Verovali ili ne kad se bolje razmisli ideja je super nista mi ovde ne gubimo a tamo bise oporavili svaki Srbin da ima 4 dece i kad izmenimo nacionalnu svest vratimo se vojskom na citav balkan.
Do tada cese muslimani vec spojiti sa Siptarima i sa Turcima udariti na bracu Hrvate ,Slovence,Austrijance neka se jebu o svom trosku vise.
Kada se ideja bolje razmotri zaista je super ajte dajte svoje komentare. Zaboravih Astrahanska oblast je jako plodna ima i svoju naftu koju ne vade zaista malo na guglu sam gledao super je kao zemlja nema onih Sibirskih zima sve je umereno.
 
Pomišljao sam nekoliko puta da bi bilo dobro da izmestimo Srbiju u Južnu, centralnu ili jug Severne Amerike. Lepo damo npr Amerima 88000 km2 ove Srbije, oni nama daju isto toliku površinu u Arizoni ili Novom Meksiku, naselimo se tamo, formiramo Srbiju, i ćao đaci :worth:.

Neće biti više nikakve EU da nas smara oko ulaska, Haga i ostalih sdret45regsdfg :hahaha:.
 
Poslednja izmena:
Odlicna ideja...............:ok:

ne mora ko nece, ali ovi rusofili bi trebalo da potrce tamo, sve se lupajuci nogama u boolju od srece........eeeeej, zivot u rusiji.........san da vam se ostvari.......:super:


dva kepeca na vlasti ce da vas docekaju kao bracu, dace vam zemlju i motike, da radite ono sto najbolje znate, shabani.......a uvece, uz logorsku vatru, ruske i srBske crkvene - borbene.........bog da vas vidi........:hahaha:
 
Pa nije ni tako lose ovde ali cini mi se da nam je malo ovo, trebalo bi odmah uzeti i parce od Kazahstana?!:think:


Astrahan.gif
 
Poslednja izmena:
Odlicna ideja...............:ok:

ne mora ko nece, ali ovi rusofili bi trebalo da potrce tamo, sve se lupajuci nogama u boolju od srece........eeeeej, zivot u rusiji.........san da vam se ostvari.......:super:


dva kepeca na vlasti ce da vas docekaju kao bracu, dace vam zemlju i motike, da radite ono sto najbolje znate, shabani.......a uvece, uz logorsku vatru, ruske i srBske crkvene - borbene.........bog da vas vidi........:hahaha:

A dotle ces ti da otimas po samouslugama zbog bede(kako sam rece):rotf::rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top