Da li su kriterijumi isti za sve

da li svuda vrede dvostruki standardi

  • da vrede svuda

  • ne samo ponegde

  • da čak i na forumu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.637
Kakav je ovo klošarski kriterijum na ovom forumu ?!
Registra banuje pinkija i junmarka a ostavi inagadadavida koji već danima spamuje forum svojim istovetnim temama , najodvratnije vredja koga stigne na ovoj temi , i Glupačicu najvulgarnije na onoj drugoj .
Ali njegov pajtos , politički saborac i istomišljenik Registra briše sve te dokaze , i banuje sve koji se usude da mu odgovore .
Kakav je to bezobrazluk , evo banuj i mene pa se vas dvoje družite čitavo veče , da vas niko ne ometa .

P.S. Ako ovo obrišeš , postaviću ponovo .
Poštovana gospođica Adađo je upravu ,mislim da bi i moderatori trebali da počitaju prafila foruma i počnu da ih primenjuju,jer na forumu je očit primer svetih krava,kao što su Ljubo001,Alergična,Ingidavidi ,Slavonije,Dalibor bg,i još par forumaša a neki su dežurni krivci
Droid ,i Anita91 su baš bili simpatični i razlog banovanja je bez ikakve uvrede smešan.
Hvala ,mislite o tome

pa bih molio cenjene forumaše da daju svoj sud da li po starom dobrom Srpskom običaju svuda u životu vrede dvostruki standardi
hvala
 
Izvinite gospodine od vlade se traži transparentnos,pa bi bio red da se to primeni bilo gde gde postoji hijerahija,pa makar da svi znamo zašto je ko kažnjen
Pa ovaj sajt je privatno vlasništvo,postoji pravilnik,nema demokratije.Ali pošto sam ovde dugo,znam da nikom nije u interesu da forum ne funkcioniše.Zato imate admina koji se dosada trudio da bude objektivan.
 
Poštovani Misoni pa Ljubo 001 je na najmanje pet mesta na forumu nazvao Tompsona odličnim ljubavnim pesnikom,želite li da Vam postavim njegov najveći hit"Jasenovac i Gradiška Stara"?
Nije zabranjeno biti licemer i to dosad nije uneto u pravilnik kao prekršaj.Ja sam dosad nebrojeno puta napisao da bih banovao i licemere zato što svojim porukama vređaju tuđu inteligenciju.Pošto nam je to kod 80% ''braće'' Hrvata manir oni bi ovakvim pravilom bili počišćeni sa foruma a to je verovatno loše za posao...
 
Poslednja izmena:
Poštovana gospođica Adađo je upravu ,mislim da bi i moderatori trebali da počitaju prafila foruma i počnu da ih primenjuju,jer na forumu je očit primer svetih krava,kao što su Ljubo001,Alergična,Ingidavidi ,Slavonije,Dalibor bg,i još par forumaša a neki su dežurni krivci
Droid ,i Anita91 su baš bili simpatični i razlog banovanja je bez ikakve uvrede smešan.
Hvala ,mislite o tome

pa bih molio cenjene forumaše da daju svoj sud da li po starom dobrom Srpskom običaju svuda u životu vrede dvostruki standardi
hvala

У праву си 100%, али шта вреди... пдф политика има антисрпску уређивачку политику.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top