Explorer

  • Začetnik teme bata djora
  • Datum pokretanja
B

bata djora

Gost
Imam problem sa Home page na Internet Exloreru,u opcijama kada u podesim da mu home page bude npr.GOOGLE izbacuje mi da stranicu nije moguce prikazati.Probao sami sa YAHOO i ista svar se ponavlja. Jedino mi dozvoljava da za Home Page postavljam stranu MSN.COM(to je onaj pretazivac sto dolazi sa Xp-om imaju sarenog leptira kao zastitni znak).Normalno preko njega se konektujem na google i sve radi normalno!!!!!!!? Ali nema sanse da ga postavi za Home Pge. Zna li ko lek?
 
Anonymous:
DabaMAN:
ps. Nemoj izbrisati IE, neki programi kao Word, Excel (Office) nece raditi kako treba.
A kolika je velicina Opere za download,nemoj da je nesto ogromno iovako mi je veza ubi' Boze spora?
3.5 MB verzija 7.5, ali je ta verzija dosta losa, ono ja je koristim ali.... Ima sve: mail reader, chat(fukcionalnost upitna), veliku brzinu rada, sigurnost, download funkcija neradi dobro(puca veza)..... najbolje uzmi verziju 7.2. Bez greske je!!! samo nema chat. Velika je 3.2 MB(a nudi mnogo vise od IE)
 
Idi na Add Remove Programs i izaberi IE, pa ga ponovo instaliraj. Nemoj brisati IE, neki programi kao Word, Excel (Office) nece raditi kako treba.
Ili:

START > programs > acessorries >system tools > system information. Na radnoj liniji ici na Tools i izabrati System File Checker i potvrditi start. Sam ce win ponuditi da zameni lose sistemske fajlove.

Ovim se ne reinstalira stari vec instalira novi IE:
Start > Run pa upisati: rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 %windir%\inf\ie.inf
 
DabaMAN:
Anonymous:
DabaMAN:
ps. Nemoj izbrisati IE, neki programi kao Word, Excel (Office) nece raditi kako treba.
A kolika je velicina Opere za download,nemoj da je nesto ogromno iovako mi je veza ubi' Boze spora?
3.5 MB verzija 7.5, ali je ta verzija dosta losa, ono ja je koristim ali.... Ima sve: mail reader, chat(fukcionalnost upitna), veliku brzinu rada, sigurnost, download funkcija neradi dobro(puca veza)..... najbolje uzmi verziju 7.2. Bez greske je!!! samo nema chat. Velika je 3.2 MB(a nudi mnogo vise od IE)
Opasno sam se opeko pa sam skinuo verziju 7,5 i poprilicno se razocarao!!!Prebukiran interface,treba mi nesto prostije sa osnovnim opcijama,a veza pucareeeeeeeeeeeeee bruka. ****la te Opera! Mozda sam preostar ali bas sam pop****o
 
Anonymous:
DabaMAN:
Anonymous:
DabaMAN:
ps. Nemoj izbrisati IE, neki programi kao Word, Excel (Office) nece raditi kako treba.
A kolika je velicina Opere za download,nemoj da je nesto ogromno iovako mi je veza ubi' Boze spora?
3.5 MB verzija 7.5, ali je ta verzija dosta losa, ono ja je koristim ali.... Ima sve: mail reader, chat(fukcionalnost upitna), veliku brzinu rada, sigurnost, download funkcija neradi dobro(puca veza)..... najbolje uzmi verziju 7.2. Bez greske je!!! samo nema chat. Velika je 3.2 MB(a nudi mnogo vise od IE)
Opasno sam se opeko pa sam skinuo verziju 7,5 i poprilicno se razocarao!!!Prebukiran interface,treba mi nesto prostije sa osnovnim opcijama,a veza pucareeeeeeeeeeeeee bruka. ****la te Opera! Mozda sam preostar ali bas sam pop****o
Skini verziju 7.2,ta je mnogo bolja, veruj mi neces se opeci. :wink:
 
Anonymous:
Opasno sam se opeko pa sam skinuo verziju 7,5 i poprilicno se razocarao!!!Prebukiran interface,treba mi nesto prostije sa osnovnim opcijama,a veza pucareeeeeeeeeeeeee bruka. ****la te Opera! Mozda sam preostar ali bas sam pop****o
Au, sve sto si rekao je OK, jer svako ima svoj ukus, ali da je Interface prebukiran to mi ne ide u glavu nikako.
5 dugmadi na vrhu, nekoliko sa strane, pretrazivaci i to je to.
Sve sto ti smeta mozes izbaciti, sto ti nedostaje ubaciti itd.
 
Кулиража:
Anonymous:
Opasno sam se opeko pa sam skinuo verziju 7,5 i poprilicno se razocarao!!!Prebukiran interface,treba mi nesto prostije sa osnovnim opcijama,a veza pucareeeeeeeeeeeeee bruka. ****la te Opera! Mozda sam preostar ali bas sam pop****o
Au, sve sto si rekao je OK, jer svako ima svoj ukus, ali da je Interface prebukiran to mi ne ide u glavu nikako.
5 dugmadi na vrhu, nekoliko sa strane, pretrazivaci i to je to.
Sve sto ti smeta mozes izbaciti, sto ti nedostaje ubaciti itd.
Posle sam u opcijama kod druga provalio da se pola onih prozorcica moze skinuti,ali glavna mana 7,5 je pucanje downloada,veze.....
Shmeknuo sam na jednom kompu Avanta fino fino ali dok Mozzila radi nemislim je menjati. U svakom slucaju hvala odgovorima
 
GZ:
Evo koristim Operu 7.50 i nsita joj ne fali ali ako imas problem sa njom onda skini verziju 7.23 ona radi bez greske.. Poz.
Ima samo jedan gadan problem, a to je prekidanje transfera pri downloadu, sto i nije neki problem je gotovo da svako koristi neki download manager.
 

Back
Top