"najbolja" teorija zavjere - anketa : )))

"najbolja" teorija zavjere

  • NASA je lazirala spustanje na Mjesec...

  • americka vlada stoji iza 9/11 teroristickih napada...

  • pinceza Diana je ubijena...

  • Jevreji vode Hollywood i Wall Street...

  • Scientolozi vode Hollywood (za Wall Street ne znamo...)...

  • Paul McCartney je mrtav i zamijenjen dvojnikom...

  • AIDS je napravljen u labaratoriju...

  • KFC piletina izaziva sterilitet kod afroamerickih muskaraca...

  • Reptilijanci vode svijet...

  • Illuminati vode svijet...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 15307

Legenda
Poruka
56.095
svako malo se otvori "nova" tema tj. tema sa vec stoput prozvakanom (i ispljunutom... : ) ) "teorijom zavjere"
elem, izgleda su te "teorije" (ovdje mi pada na pamet da dodam jos jedno "r"...:per:) nevidjeno popularne/zabavne...paaa...kultna stvar
Wired je izbacio svoju top listu popularnih teorija zavjere (jos dvijeiljadesedme...)
i ta lista je prilicno...zgodna za...upotrebu : )))

ja je pretvorila u anketu;
da vidimo, dragi stanovnici Krstareva na dnu...( nije bitno cega)
koja je vasem srcu (umu?) naj...votever teorija zavjere...

naravno, slobodni ste objasniti i...zasto; sta vas
tu...zabavlja, pali, zbunjuje...neda vasem...nestasnom...duhu mira...? :per:
ofkors; ako imate nekog svog...favorita kojog nema na listi...a vi dopisite : )))

eve ga i linak do clanka iz Wired-a
http://www.wired.com/culture/lifestyle/magazine/15-11/st_best

ps turila sam temu na Kultne, a ne na Natprirodne...onako; jerbo nije sve sto je pomenuto natprirodno, al svakako jest kultno...:)

ps zaboravila sam onu
11. Hitler je ziv, umro nije, a kace ne znamo...
jbga, tko radi taj i grijesi...:lol:
 
Poslednja izmena:
НАСА јесте лажирала путовање на месец.Америчака влада стоји иза напада, то је био повод за објаву рата.Диану јесте убила свекрва Елизабета 2, Јевреји већим делом воде светску економију, па самим тим и држе цео свет.Вирус АИДС је заиста направљен у лаборатори...А за ово остало мало је вероватно, односно неки примери прелазе у научну фантастику...:)
 
AIDS je napravljen u labaratoriju...

jeste napravljen u labaratoriju,ali ne namerno...rasiren vakcinom protiv decije bolesti...
...ukratko prica ide ovako:.dva naucnika su pravila tu vakcinu"polio"...evropski naucnik,koji je od zivih ,azijskih majmuna vadio bubrege...i od njih pravio vakcinu...i njegov americki kolega,koji je esperimentesao u africi,i tu istu vakcinu pravio od bubrega simpaza...e sad nije bas vodio racuna da su zivotinje zdrave....takvim zarazenim vakcinama je vakcinisao citavu afriku...a prvi belgiski kongo....gde se prvo i pojavila bolest...mislim sta reci...gledao sam njegovu odbranu kad su mu stavili dokaze pod nos,kaze nicega se ne seca....inace jos zivi...
 
Nije do dijalekta, nego do padeza.

pa sad...

laboratorija - srpski, a ne labaratorija...ova; zenski rod
laboratorij - hrvatski... ovaj; muski rod

tako da; obje smo u krivu : )
medjutim, ti si...malo vise u krivu jer lokativ * jednine muskog roda glasi
npr. (o) komu/cemu - covjeku, a ne covjeki...

* trebalo bi da je lokativ posto je prijedlog "u" ispred + se odnosi na...mjesto

eto. :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top