MUTANT

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.693
Recimo da morate da se rodite kao mutant, koja vrsta mutacije bi vam bila najprihvatljivija?
Za one koji nisu upoznati sa serijom X-MEN, dajem nekoliko primera, a vi pustite masti na volju:

- sposobnost teleportacije
- mozete da prolazite kroz zidove
- mozete da bljujete vatru
- mozete da zaledite sve oko sebe
- mozete da menjate vremenske prilike
- mozete da letite
- mozete da citate misli
- odmah se oporavljate od povreda
- imate plavu kozu
- mozete da se vezete u cvor
itd.

ja bih da se teleportujem :)
 
MEGA MUTANT
super-žaba-mutant
sa svim mogućim sposobnostiima

Ovako nešto? :mrgreen:
punk_frogs_drawing.gif
 
Pa objasno lepo kojim - nekim zabecim? Pustas jezik na 5 metara? Naduvavas se? Citas misli? :)

Ne sa žabećim sposobnostima, teleportovana mlada damo, nego sa svim sposobnostima ostalih mutanata,/ već si nabrojala dosta moći,e pa, sve one + još nebrojano mnogo drugih /, a kao super heroj , odlučujem se i za neki kostim, to je kod heroja moderno, i ja biram kostim žabe !:D
 
Recimo da morate da se rodite kao mutant, koja vrsta mutacije bi vam bila najprihvatljivija?
Za one koji nisu upoznati sa serijom X-MEN, dajem nekoliko primera, a vi pustite masti na volju:

- sposobnost teleportacije
- mozete da prolazite kroz zidove
- mozete da bljujete vatru
- mozete da zaledite sve oko sebe
- mozete da menjate vremenske prilike
- mozete da letite
- mozete da citate misli
- odmah se oporavljate od povreda
- imate plavu kozu
- mozete da se vezete u cvor
itd.

ja bih da se teleportujem :)

Čitanje misli, nevidljivost, letenja, prolazak kroz zidove.....:manikir:
 
Letenje, lecenje dodirom, putovanje kroz vreme + mogucnost promene pola (tamo gde ja hocu da odem zene ne shvataju ozbiljno :D), putovanje kroz svemir + putovanje kroz vreme = moze da se ode jako daleko ali da mi ne pomru svi redom dok se vratim, telekineticke sposobnosti...itd, itd...

Crna koza po potrebi kad idem na sunce :lol:
 
e super tema, bas si se setila...

ja bih najradje menjala vremenske prilike, posto sam meteoropata:))
a volela bih i da se teleportujem, to je u stvari vrhunska super moć...
 
Haha, pa ovde bi svi sve :) A ja mislila da mozete da imate 1 moc... ali nema veze, i meni je tesko da odlucim. Nego, svi biste izgledali isto? Niko ne zeli trece oko? Rep? Jednu ruku koja se razteze po potrebi? Vise polnih organa?
 
pa ne mora teleportacija, nije mi toliko bitno da brzo stignem, aaajde..de... al da letim..može....... kao dvogodišnjak, imao sam trip o istinitosti priča o letećim ćilimovima, pa sam vršio i obrede i sve da polete tepisi koje god sam sreo u to vreme, ja sam sedao na njih i čekao magiju......tako da, men može jedno leteće ćilimče, ne pitam ša košta...
 
pa ne mora teleportacija, nije mi toliko bitno da brzo stignem, aaajde..de... al da letim..može....... kao dvogodišnjak, imao sam trip o istinitosti priča o letećim ćilimovima, pa sam vršio i obrede i sve da polete tepisi koje god sam sreo u to vreme, ja sam sedao na njih i čekao magiju......tako da, men može jedno leteće ćilimče, ne pitam ša košta...

Što ne ode u pilote ili stjuarde? Ja sam radila kao stjuardesa 6 godina, a onda sam odrasla :D.

Ne znam šta bih, ali ovaj prolazak kroz zidove mi se ne sviđa. Evo, znam šta ne bih :)
 
Što ne ode u pilote ili stjuarde? Ja sam radila kao stjuardesa 6 godina, a onda sam odrasla :D.

Ne znam šta bih, ali ovaj prolazak kroz zidove mi se ne sviđa. Evo, znam šta ne bih :)

uh, nemoj tako. ko moze da prodje kroz zid, moze da ide na izlozbe u sred noci, ne mora da se gura sa masom... i uvek moze da dobije pozajmicu od banke... iako mu bas i nije potrebna...

Ja bih volela da imam sposobnost da lociram ljude: neko nestane i porodica se brine, a ja pipnem recimo futrolu za naocare, i znam gde je covek... i svakako bih volela da imam bacac plamena iz jednog prsta (ala bi bilo grilovanog patlidzana, paprika i tikvica svaki dan!)... ali jedino sa teleportacijom bih mogla da zivim onako kako mi je stvarno potrebno...
 
Poslednja izmena:
uh, nemoj tako. ko moze da prodje kroz zid, moze da ide na izlozbe u sred noci, ne mora da se gura sa masom... i uvek moze da dobije pozajmicu od banke... iako mu bas i nije potrebna...

E, baš si "muvalo" :lol::lol::lol:.

A ja razmišljala šta sve mogu da vidim, a ne želim. Sad moram ispočetka ;)
 
Recimo da morate da se rodite kao mutant, koja vrsta mutacije bi vam bila najprihvatljivija?
Za one koji nisu upoznati sa serijom X-MEN, dajem nekoliko primera, a vi pustite masti na volju:

- sposobnost teleportacije
- mozete da prolazite kroz zidove
- mozete da bljujete vatru
- mozete da zaledite sve oko sebe
- mozete da menjate vremenske prilike
- mozete da letite
- mozete da citate misli
- odmah se oporavljate od povreda
- imate plavu kozu
- mozete da se vezete u cvor
itd.

ja bih da se teleportujem :)

Ja sam već skoro pa mutant. :cool:

- mogu da se teleportujem (kroz vreme i do različitih mesta) pukim maštanjem
- prolazim kroz zidove celog života
- bljujem vatru kad sam ljuta
- zaledim pogledom kad sam hladna i ravnodušna
- vremenske prilike zavise od mog raspoloženja, lepo vreme je onda kada se ja osećam lepo
- letim čim sednem da pišem
- čitanje misli i nije neka veština, samo zahteva izvesno iskustvo i spremnost da se drugi saslušaju
- samozaceljivanje je uobičajena taktika preživljavanja

Plava koža nije nešto što bih želela da imam. A ukoliko bih poželela da se vežem u čvor, to bi podrazumevalo i da umem da se odvežem. Radije sebi ne bih dopustila da se uvežem.
 

Back
Top