Utisak nedelje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa, šta? Zdrav, prav, potentan muškarac. Treba da ima 12 ljubavnica 12 godina, ako može da ih zadovolji.
A, drugo, taj nije ni oženjen, nego samo ima decu sa jednom, a kreše drugu. I, što je najvažnije, ne pravi parade na kojima bi ubeđivao ostale ljude da imaju ljubavnice.
Druga stvar, iz te švalerske veze može i da ispadne nešto korisno...porast nataliteta. :mrgreen: A, kakve koristi od buljaša?

1) covek je odvratan
2)Jeste neformalnoje ozenjen
3)Moze se reci da pravi apradu, jer je vrlo dobro znao sta ce ga pitati, a pink je to javno prenosio
4)Ne moze nista korisno da izadje od takve veze, samo nepostovanje i unistavanje naroda
5)Nisu oni zajedno zbog pdoizanja nataliteta, niti ljudi sad aimaju sex zbog nataliteta :mrgreen: u pitanju je zabava.
6)Koja korist od tebe? Meni ne trebas, pa sta onda da kazemo?
Odgovor je da si dovoljan sam sebi, i da zivis zbog sebe ne zbog mene
 
Ma ne nego ste svi skocili na ovog sto prica o Gey pravima. A niste skocili kada je ovaj pricao o svojoj ljubavnici itd.
Kazem ja sam protiv javnog exponiranja Gey veza, ali mislim da nije toliko nemoralno koliko neki mnogo veci problemi.

Ајде, одговори на питање :

Да ли би волео да ти син буде педер или ћерка лезбејка ????
Поносио би се тиме ????
Али искрено !!!!
 
Ајде, одговори на питање :

Да ли би волео да ти син буде педер или ћерка лезбејка ????
Поносио би се тиме ????
Али искрено !!!!

Pazi najiskrenije... Ne bih :)
Mozda jedino cerku lezz :mrgreen:. Salim se, ja ne bih. Ali ako bi cerka/sin odlucili da budu gey, ili bi ih privlacio suprotan pol, ne bih ih sputavao. (iako mi se nebi dopadalo)
Mislim njihvo je zivot. Mi samo smo tu da ih podrzimo i damo im obrazovanje, uvid u svet, a oni ce sami nastaviti vec.
 
Društvo, samo da vas obavestim...
Požurite sa komentarima, ako ih imate, jer sad će ovaj gay lobi krstarice da naredi moderaciju da zaključa temu.
U zadnje vreme se stalno zaključavaju teme u kojima se spominju ******.

Napominjem moderaciju: Ovo nije tema o pederima. Tema je utisak nedelje, kao i svake nedelje do sad, i nismo mi krivi što je Bećkovićka u svoj studio pozvala pedere da promovišu pederluk. Stoga ne zatvarajte temu! ...ako ste demokrate...
 
Ma ne nego ste svi skocili na ovog sto prica o Gey pravima. A niste skocili kada je ovaj pricao o svojoj ljubavnici itd.
Kazem ja sam protiv javnog exponiranja Gey veza, ali mislim da nije toliko nemoralno koliko neki mnogo veci problemi.

Ne gledam taj trenutak istine tako da ne znam o cemu se tu radi......a koja gej prava....sta mu fali.....da li ga iko i pita da li je ***** ili nije....sta hoce da paradira golih ****** po centru grada....
 
Ne gledam taj trenutak istine tako da ne znam o cemu se tu radi......a koja gej prava....sta mu fali.....da li ga iko i pita da li je ***** ili nije....sta hoce da paradira golih ****** po centru grada....

Ja sam duboko protiv te parade. I mislim da je treba maksimalno limitirati, i to uvesti kazne za bilo kakvo eksponiranje, velike kazne. Btw pa on i nije zapoceo to. Pitali su ga ranije, ovi sto su protiv geyeva, pa su ih bili nepodnosili diskriminisali pa sada imamo tu borbu veliku za Gey prava.
Društvo, samo da vas obavestim...
Požurite sa komentarima, ako ih imate, jer sad će ovaj gay lobi krstarice da naredi moderaciju da zaključa temu.
U zadnje vreme se stalno zaključavaju teme u kojima se spominju ******.

Napominjem moderaciju: Ovo nije tema o pederima. Tema je utisak nedelje, kao i svake nedelje do sad, i nismo mi krivi što je Bećkovićka u svoj studio pozvala pedere da promovišu pederluk. Stoga ne zatvarajte temu! ...ako ste demokrate...

Tema uopste ne treba da bude lockovana skroz se slazem.
 
1) covek je odvratan
2)Jeste neformalnoje ozenjen
3)Moze se reci da pravi apradu, jer je vrlo dobro znao sta ce ga pitati, a pink je to javno prenosio
4)Ne moze nista korisno da izadje od takve veze, samo nepostovanje i unistavanje naroda
5)Nisu oni zajedno zbog pdoizanja nataliteta, niti ljudi sad aimaju sex zbog nataliteta :mrgreen: u pitanju je zabava.
6)Koja korist od tebe? Meni ne trebas, pa sta onda da kazemo?
Odgovor je da si dovoljan sam sebi, i da zivis zbog sebe ne zbog mene

A, da pitam ja tebe, da li ti misliš da je to ponašanje prisutno samo kod str8 osoba? Misliš da ****** ne varaju svoje partnere, da nisu promiskuitetni?
 
1) covek je odvratan
2)Jeste neformalnoje ozenjen
3)Moze se reci da pravi apradu, jer je vrlo dobro znao sta ce ga pitati, a pink je to javno prenosio
4)Ne moze nista korisno da izadje od takve veze, samo nepostovanje i unistavanje naroda
5)Nisu oni zajedno zbog pdoizanja nataliteta, niti ljudi sad aimaju sex zbog nataliteta :mrgreen: u pitanju je zabava.
6)Koja korist od tebe? Meni ne trebas, pa sta onda da kazemo?
Odgovor je da si dovoljan sam sebi, i da zivis zbog sebe ne zbog mene

Inace Baki ....i ta emisija nam je stigla sa tog zapada.....kao i sad ovo naturanje pederluka....pa eto sad zivimo u zemlji koja ima teritorijalne,ekonomske i svake druge probleme medjutim ispade da je sve to nebitno posto je najbitnije resiti status pedera
 
Pazi najiskrenije... Ne bih :)
Mozda jedino cerku lezz :mrgreen:. Salim se, ja ne bih. Ali ako bi cerka/sin odlucili da budu gey, ili bi ih privlacio suprotan pol, ne bih ih sputavao. (iako mi se nebi dopadalo)
Mislim njihvo je zivot. Mi samo smo tu da ih podrzimo i damo im obrazovanje, uvid u svet, a oni ce sami nastaviti vec.

Тема оупште није за подсмевање нити за шалу ...
Ја, искрено,
мислим да никада никоме не може бити драга спознаја да му је дете хомосексуално оријентисано ...
 
"i opet se nakon pola veka istorija ponavlja.i opet su protiv citavog
srpskog naroda ustale pomahnitale horde zla, do zuba naoruzani ustaski
zlocinci,krvozedne legije stranih placenika i alijini jihad fanatici sa zastavom
muhameda u rukama,i jataganima u zubima koji kao i pre 50 godina nasrcu na slabo naoruzane srpske branioce koji herojski odolevaju u toj neravnopravnoj
borbi,odlucni da zastite svoja vekovna ognjista i svete kosti svojih
predaka,odlucni da njihova deca ne budu kao njihovi dedovi zrtve genocida ,neke
nove ndh-azije potpognute cinicnom zaverom svetskih mocnika resenih da crtaju
novu kartu evrope i da u svojim mracnim laboratorijima stvaraju monstruozno
cudovista zloslutnog imena:novi svetski poredak."
 
A, da pitam ja tebe, da li ti misliš da je to ponašanje prisutno samo kod str8 osoba? Misliš da ****** ne varaju svoje partnere, da nisu promiskuitetni?

Ne mislim da su normalni, ali da nije toliko strasno biti *****, koliko je strasno da si Neposten i Pokvaren covek, a da ne pominjemo nepostovanje drugih.
Inace Baki ....i ta emisija nam je stigla sa tog zapada.....kao i sad ovo naturanje pederluka....pa eto sad zivimo u zemlji koja ima teritorijalne,ekonomske i svake druge probleme medjutim ispade da je sve to nebitno posto je najbitnije resiti status pedera

:mrgreen: Pa imamo naravno mnogo bitnije teme, ali jbga ne mozemo da samo njih resavamo, malo nas smori pa variramo sa resavanja jedne na dru gu temu :mrgreen:
 
odlicna emisija.
Gledamo tata i njegov ljubavnik , keva i njena ljubavnica , moja devojka , ja i moj decko.
Posle se nalazimo sa Pahomijem i njegovim decacima , idemo do grada na neko pitje.

ALI VUCIC U CRNOGORSKOJ NOSNJI LUDILLO LUDILO EXTRA EXTRA EXTRA

E sad ce da se javljaju bolidi u program , ako se javi neko sa Krstarice mojne da bruka forum
 
Тема оупште није за подсмевање нити за шалу ...
Ја, искрено,
мислим да никада никоме не може бити драга спознаја да му је дете хомосексуално оријентисано ...

pa to je shok u rangu istom kao kad dobijes po rodjenju bolesno dete,deformisano i sa nekim manama....
 
"i opet se nakon pola veka istorija ponavlja.i opet su protiv citavog
srpskog naroda ustale pomahnitale horde zla, do zuba naoruzani ustaski
zlocinci,krvozedne legije stranih placenika i alijini jihad fanatici sa zastavom
muhameda u rukama,i jataganima u zubima koji kao i pre 50 godina nasrcu na slabo naoruzane srpske branioce koji herojski odolevaju u toj neravnopravnoj
borbi,odlucni da zastite svoja vekovna ognjista i svete kosti svojih
predaka,odlucni da njihova deca ne budu kao njihovi dedovi zrtve genocida ,neke
nove ndh-azije potpognute cinicnom zaverom svetskih mocnika resenih da crtaju
novu kartu evrope i da u svojim mracnim laboratorijima stvaraju monstruozno
cudovista zloslutnog imena:novi svetski poredak."

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 
Ne mislim da su normalni, ali da nije toliko strasno biti *****, koliko je strasno da si Neposten i Pokvaren covek, a da ne pominjemo nepostovanje drugih.


:mrgreen: Pa imamo naravno mnogo bitnije teme, ali jbga ne mozemo da samo njih resavamo, malo nas smori pa variramo sa resavanja jedne na dru gu temu :mrgreen:

Ma da......ebesh nezaposlenost,propadanje ekonomsko,propadanje poljoprivrede,otimanje teritorije....bitne su pederske guzice
 
Kako ne razumes juce pomahnitale horde zla, do zuba naoruzani ustaski zlocinci, krvozedne legije stranih placenika, i alijini jihad fanatici sa zastavom muhameda u rukama i jataganima u zubima , a danas HOMOSEKSUALCI.... mada ovo pomahnitale horde zla u sustini znaci homici
 
Kako ne razumes juce pomahnitale horde zla, do zuba naoruzani ustaski zlocinci, krvozedne legije stranih placenika, i alijini jihad fanatici sa zastavom muhameda u rukama i jataganima u zubima , a danas HOMOSEKSUALCI.... mada ovo pomahnitale horde zla u sustini znaci homici

Kada tako postavis Homeseksualci su nam tu najmanji problem :hahaha:
 
odlicna emisija.
Gledamo tata i njegov ljubavnik , keva i njena ljubavnica , moja devojka , ja i moj decko.
Posle se nalazimo sa Pahomijem i njegovim decacima , idemo do grada na neko pitje.

ALI VUCIC U CRNOGORSKOJ NOSNJI LUDILLO LUDILO EXTRA EXTRA EXTRA

E sad ce da se javljaju bolidi u program , ako se javi neko sa Krstarice mojne da bruka forum

Nije crnogorska, nego kosovska srpska nošnja, iz okoline Gnjilana.
 
Ma ovo je čista diskriminacija...gde su ljudska i gradjanska prava za pedofile,zoofile i ostale file...hoće i oni svoje parade i pravo na brak...:mrgreen:

Pedofili su najgora bagra, unistavaju mlade zivote, To je za jedno 40 godina kazne minimum. A za Zoofile... Pa jbga tesko je reci... Kriminal su i oni poljoprivrednici sta rade sa tm zivotinjama tkao da ne mogu da kazem nist ao tome.
 
"i opet se nakon pola veka istorija ponavlja.i opet su protiv citavog
srpskog naroda ustale pomahnitale horde zla, do zuba naoruzani ustaski
zlocinci,krvozedne legije stranih placenika i alijini jihad fanatici sa zastavom
muhameda u rukama,i jataganima u zubima koji kao i pre 50 godina nasrcu na slabo naoruzane srpske branioce koji herojski odolevaju u toj neravnopravnoj
borbi,odlucni da zastite svoja vekovna ognjista i svete kosti svojih
predaka,odlucni da njihova deca ne budu kao njihovi dedovi zrtve genocida ,neke
nove ndh-azije potpognute cinicnom zaverom svetskih mocnika resenih da crtaju
novu kartu evrope i da u svojim mracnim laboratorijima stvaraju monstruozno
cudovista zloslutnog imena:novi svetski poredak."

Ау, ала си ти залутао ....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top