frizer

Ja sam letos bila u NS i isla sam kod neke frizerke mislim da se zove salon Free Style, tako nekako.......Rade dve sestre Radmila i Danka.......Ta Radmila je do sada najbolja frizerka koju sam ikada imala, pogotovo za ispravljanje kose..Sto se tiche cena ne secam se bas najbolje al ne verujem da je bilo bas besto skupo....
 
DOKONI UM:
Mislim da je Norbert iz L'ARTE ne prevazidjen !
Koristi REDKEN, TIGI i BED HEAD kozmetiku za kosu, a to je vrh u tom svetu.

jeste, jeste...
nocika je najbolji, ali cena mu se zasniva vise na imenu!
za moju duzinu kose, koja je inace do pola ledja, farbanje, sisanjei feniranje- 160 eura! :roll: :wink:
 
Anonymous:
DOKONI UM:
Mislim da je Norbert iz L'ARTE ne prevazidjen !
Koristi REDKEN, TIGI i BED HEAD kozmetiku za kosu, a to je vrh u tom svetu.

jeste, jeste...
nocika je najbolji, ali cena mu se zasniva vise na imenu!
za moju duzinu kose, koja je inace do pola ledja, farbanje, sisanjei feniranje- 160 eura! :roll: :wink:

A ja studirala, ucila jezike... :roll:
fala mami i tati, pa mi nocikine usluge nisu nuzne u zivotu...
A jesi bila kod Panjkovica na pregledu kose? Ne znam sta mu to dodje, a mozda bi mogao dopuniti svoju ponudu sa psihoanalizom... pijes kafu dok tvoja kosa na kaucu prica kako je setas po zadimljenim prostorima i kako se utorkom i cetvrtkom znojis na aerobiku, a da je posle toga ne operes na vreme, nego pustas da tako mrzi samu sebe prljavu :twisted:
 
etotako:
Anonymous:
DOKONI UM:
Mislim da je Norbert iz L'ARTE ne prevazidjen !
Koristi REDKEN, TIGI i BED HEAD kozmetiku za kosu, a to je vrh u tom svetu.

jeste, jeste...
nocika je najbolji, ali cena mu se zasniva vise na imenu!
za moju duzinu kose, koja je inace do pola ledja, farbanje, sisanjei feniranje- 160 eura! :roll: :wink:

A ja studirala, ucila jezike... :roll:
fala mami i tati, pa mi nocikine usluge nisu nuzne u zivotu...
A jesi bila kod Panjkovica na pregledu kose? Ne znam sta mu to dodje, a mozda bi mogao dopuniti svoju ponudu sa psihoanalizom... pijes kafu dok tvoja kosa na kaucu prica kako je setas po zadimljenim prostorima i kako se utorkom i cetvrtkom znojis na aerobiku, a da je posle toga ne operes na vreme, nego pustas da tako mrzi samu sebe prljavu :twisted:

yes, bila i kod panjkovica...
i on je samo ime i nista drugo, kao i ambo ars, vojkan je ok, kao i mr.x i shobota...
uostalom, biram salone po tome da lirade sa redkenom,
posto od svoje 14 god. koristim samo to i imam super zdravu kosu!
i inace sam sasvim zadovoljna svojom frizerkom, ali eto... kad ja izvoljevam- e zato sam sada kraca za par evrica... :cry: :wink:
 
da redken je ubedljivo najbolji..
takodje je najbolji i salon 'redken' koji se nalazi na bulevaru kod lutrije, a drzi ga hajnalka.
salon je mali, atmosfera prijatna, nimalo nalik na otrcane tracerske salone po gradu..
i sto je najbitnije, nije izvikan, gomila musterija koje su dosle kod nje, dosle su po preporuci.. to je nejbolja reklama..
a sto se preparata redken toce, nema im ravnih.. ako nesto uspe da za pola godine zaustavi opadanje kose i zatim je ojaca i cini mnogo lepsom, onda nema sta da se doda, zar ne?!?

glas za salon i preparate 'redken'!!!
 
Anonymous:
DOKONI UM:
Mislim da je Norbert iz L'ARTE ne prevazidjen !
Koristi REDKEN, TIGI i BED HEAD kozmetiku za kosu, a to je vrh u tom svetu.

jeste, jeste...
nocika je najbolji, ali cena mu se zasniva vise na imenu!
za moju duzinu kose, koja je inace do pola ledja, farbanje, sisanjei feniranje- 160 eura! :roll: :wink:

Ajde malo si preterala...
Cene jesu visoke ali je i usluga odlicna kao i preparati...ali to je sve daleko od tvojih 160 eura !
Presaberi se malo !
 
etotako:
Anonymous:
DOKONI UM:
Mislim da je Norbert iz L'ARTE ne prevazidjen !
Koristi REDKEN, TIGI i BED HEAD kozmetiku za kosu, a to je vrh u tom svetu.

jeste, jeste...
nocika je najbolji, ali cena mu se zasniva vise na imenu!
za moju duzinu kose, koja je inace do pola ledja, farbanje, sisanjei feniranje- 160 eura! :roll: :wink:

A ja studirala, ucila jezike... :roll:
fala mami i tati, pa mi nocikine usluge nisu nuzne u zivotu...
A jesi bila kod Panjkovica na pregledu kose? Ne znam sta mu to dodje, a mozda bi mogao dopuniti svoju ponudu sa psihoanalizom... pijes kafu dok tvoja kosa na kaucu prica kako je setas po zadimljenim prostorima i kako se utorkom i cetvrtkom znojis na aerobiku, a da je posle toga ne operes na vreme, nego pustas da tako mrzi samu sebe prljavu :twisted:

Eto tako koliko ja vidim tokom studija si zaboravila da nije apsolutno sve u glavi vec mora biti malo i lepote i negovane kose na toj glavi da bi neki muskarac to primetio...pa da bi se zainteresovao da vidi sta se krije ispod te lepe kose...
Eto tako... :lol:
 
DOKONI UM:
etotako:
Anonymous:
DOKONI UM:
Mislim da je Norbert iz L'ARTE ne prevazidjen !
Koristi REDKEN, TIGI i BED HEAD kozmetiku za kosu, a to je vrh u tom svetu.

jeste, jeste...
nocika je najbolji, ali cena mu se zasniva vise na imenu!
za moju duzinu kose, koja je inace do pola ledja, farbanje, sisanjei feniranje- 160 eura! :roll: :wink:

A ja studirala, ucila jezike... :roll:
fala mami i tati, pa mi nocikine usluge nisu nuzne u zivotu...
A jesi bila kod Panjkovica na pregledu kose? Ne znam sta mu to dodje, a mozda bi mogao dopuniti svoju ponudu sa psihoanalizom... pijes kafu dok tvoja kosa na kaucu prica kako je setas po zadimljenim prostorima i kako se utorkom i cetvrtkom znojis na aerobiku, a da je posle toga ne operes na vreme, nego pustas da tako mrzi samu sebe prljavu :twisted:

Eto tako koliko ja vidim tokom studija si zaboravila da nije apsolutno sve u glavi vec mora biti malo i lepote i negovane kose na toj glavi da bi neki muskarac to primetio...pa da bi se zainteresovao da vidi sta se krije ispod te lepe kose...
Eto tako... :lol:

Izgleda sam te negde ocepila... sorry, pa ovo je samo forum. Evo, trudicu se da ne budem "gruba".
 
Mislim da su lepota i zdravlje kose kompleksno pitanje i nikako ne zavise samo od farbi i tih preparata. Tesko mi je da zamislim toliko cudotvorne proizvode... iskreno. Mozda zato sto se ja ne farbam u plavo, pa ne poznajem posledice tih agresivnih hemikalija. Mene u citavoj toj prici najvise brine kako ce odredjeni proizvod uticati na kozu glave, desavali su mi se problemi u vidu nepodnosljivog svraba, crvenila, generalno neprijatnog osecaja i to su bili jaaako kvalitetni i skkupi proizvodi. Uzasno me plasi mogucnost da dobijem npr. perut jer je to nesto veoma neprivlacno i uvek deluje neuredno.

Setila sam se kako sam pre nekoliko godina pred svoj rodjendan odlucila da se ponovim i otisla u frizerski salon. Jos sam lutala, tj. nisam nasla svoju frizerku Zlatku (Beograd, Dobracina 25) otisla sam u neki izvikani novosadski salon gde mi je neka GUSKA polupismena predlozila da mi satira kosu, a ja pristala :roll: ... TAda sam imala dugu i naravno veoma gustu i jaku kosu. Stavila mi je kapu i pocela... Ne znam sta sam ja skrivila u zivotu da mi se to desi... ona mi je govorila da je to normalno da me boli i da sam ja razmazeno deriste jer sam plakala, vristala dok je ona kao muciteljica cupala moju kosu. Zezali su me tamo u salonu kako ce mi kupiti cokoladu kada se sve zavrsi i kako zene zbog lepote svasta mogu da istrpe. Gledala sebe u ogledalu kao monstruma sa gumenom kapom i ubrzo ustanovila sam da ona nije prosto izvlacila kosu kroz rupicu, nego je cupala iz temena. Jao kakva agonija, pocela sam da placem i niko nije mogao da me zaustavi... anyway, slucajno znam gde taj zlotvor sada radi i rado cu to podeliti sa vama... ako nekog bude zanimalo. Cak mi je nudila posle toga da mi prosto ofarba kosu tj. da mi teme onako u ranama od cupanja jos i sprzi nekom homemade hemikalijom. Eto kako glupost moze biti opasna po zdravlje...
 
etotako:
DOKONI UM:
etotako:
Anonymous:
DOKONI UM:
Mislim da je Norbert iz L'ARTE ne prevazidjen !
Koristi REDKEN, TIGI i BED HEAD kozmetiku za kosu, a to je vrh u tom svetu.

jeste, jeste...
nocika je najbolji, ali cena mu se zasniva vise na imenu!
za moju duzinu kose, koja je inace do pola ledja, farbanje, sisanjei feniranje- 160 eura! :roll: :wink:

A ja studirala, ucila jezike... :roll:
fala mami i tati, pa mi nocikine usluge nisu nuzne u zivotu...
A jesi bila kod Panjkovica na pregledu kose? Ne znam sta mu to dodje, a mozda bi mogao dopuniti svoju ponudu sa psihoanalizom... pijes kafu dok tvoja kosa na kaucu prica kako je setas po zadimljenim prostorima i kako se utorkom i cetvrtkom znojis na aerobiku, a da je posle toga ne operes na vreme, nego pustas da tako mrzi samu sebe prljavu :twisted:

Eto tako koliko ja vidim tokom studija si zaboravila da nije apsolutno sve u glavi vec mora biti malo i lepote i negovane kose na toj glavi da bi neki muskarac to primetio...pa da bi se zainteresovao da vidi sta se krije ispod te lepe kose...
Eto tako... :lol:

Izgleda sam te negde ocepila... sorry, pa ovo je samo forum. Evo, trudicu se da ne budem "gruba".

Ja volim kad si malo grublja :wink:
 
DOKONI UM:
Mislim da je Norbert iz L'ARTE ne prevazidjen !
Koristi REDKEN, TIGI i BED HEAD kozmetiku za kosu, a to je vrh u tom svetu.
nocika je definitivno najbolji u gradu.godinama idem kod njega.radim pramenove i kosa mi je super nije ostecena ni izgorena od blansa.svi me pitaju ko mi je radio.cjene su malo visoke al tu je kvalitet.sisanje sa feniranjem 1300din.pramenovi i farbanje srednje kose je 2200din.ne bih ga menjala.moja preporuka ti je da odes kod njega i izacices prezadovoljna.nalazi se u safarikovoj 13.
 
etotako:
Mislim da su lepota i zdravlje kose kompleksno pitanje i nikako ne zavise samo od farbi i tih preparata. Tesko mi je da zamislim toliko cudotvorne proizvode... iskreno. Mozda zato sto se ja ne farbam u plavo, pa ne poznajem posledice tih agresivnih hemikalija. Mene u citavoj toj prici najvise brine kako ce odredjeni proizvod uticati na kozu glave, desavali su mi se problemi u vidu nepodnosljivog svraba, crvenila, generalno neprijatnog osecaja i to su bili jaaako kvalitetni i skkupi proizvodi. Uzasno me plasi mogucnost da dobijem npr. perut jer je to nesto veoma neprivlacno i uvek deluje neuredno.

Setila sam se kako sam pre nekoliko godina pred svoj rodjendan odlucila da se ponovim i otisla u frizerski salon. Jos sam lutala, tj. nisam nasla svoju frizerku Zlatku (Beograd, Dobracina 25) otisla sam u neki izvikani novosadski salon gde mi je neka GUSKA polupismena predlozila da mi satira kosu, a ja pristala :roll: ... TAda sam imala dugu i naravno veoma gustu i jaku kosu. Stavila mi je kapu i pocela... Ne znam sta sam ja skrivila u zivotu da mi se to desi... ona mi je govorila da je to normalno da me boli i da sam ja razmazeno deriste jer sam plakala, vristala dok je ona kao muciteljica cupala moju kosu. Zezali su me tamo u salonu kako ce mi kupiti cokoladu kada se sve zavrsi i kako zene zbog lepote svasta mogu da istrpe. Gledala sebe u ogledalu kao monstruma sa gumenom kapom i ubrzo ustanovila sam da ona nije prosto izvlacila kosu kroz rupicu, nego je cupala iz temena. Jao kakva agonija, pocela sam da placem i niko nije mogao da me zaustavi... anyway, slucajno znam gde taj zlotvor sada radi i rado cu to podeliti sa vama... ako nekog bude zanimalo. Cak mi je nudila posle toga da mi prosto ofarba kosu tj. da mi teme onako u ranama od cupanja jos i sprzi nekom homemade hemikalijom. Eto kako glupost moze biti opasna po zdravlje...[/quote U ] KOD NOCIKE U L'ARTE TI SE TAKO NESTO NE MOZE DA DOGODI.RADE PRAMENOVE NA FOLIJU,NEMA NIKAKVOG CUPANJA NI IZGORENE KOSE.DVE GODINE KONSTANTNO SATIRAM SE BLANSOM OD 9% I NEMA NIKAKVI OSTECENJA.PREZADOVOLJNA SAM.
 
Anonymous:
DOKONI UM:
Mislim da je Norbert iz L'ARTE ne prevazidjen !
Koristi REDKEN, TIGI i BED HEAD kozmetiku za kosu, a to je vrh u tom svetu.
nocika je definitivno najbolji u gradu.godinama idem kod njega.radim pramenove i kosa mi je super nije ostecena ni izgorena od blansa.svi me pitaju ko mi je radio.cjene su malo visoke al tu je kvalitet.sisanje sa feniranjem 1300din.pramenovi i farbanje srednje kose je 2200din.ne bih ga menjala.moja preporuka ti je da odes kod njega i izacices prezadovoljna.nalazi se u safarikovoj 13.

OK :)
ako odlucim da postanem plavusa, eto mene kod nocike u safarikovoj 13
 

Back
Top