frizer

Hocu da se osisam na kratko (ako skupim hrabrosti) i zanima me ko je najveci majstor sto se kratkih frizura tice?
Cula sam da je Vojkan neprevazidjen, da li je to istina?
 
Da li bi neko mogao da mi da broj telefona frizerskog salona kod lutrije,koji radi sa Redkenovim proizvodima?
Imam malu bebu i samo sutra ima trunčicu vremena da posvetim malo vremen sebi. :D
 
elmed:
Da li bi neko mogao da mi da broj telefona frizerskog salona kod lutrije,koji radi sa Redkenovim proizvodima?
Imam malu bebu i samo sutra ima trunčicu vremena da posvetim malo vremen sebi. :D
imas redken salon u safarikovoj 13.tel-571-014.rade od 11h ako te zanima.super je salon.
 
elmed:
Da li bi neko mogao da mi da broj telefona frizerskog salona kod lutrije,koji radi sa Redkenovim proizvodima?
Imam malu bebu i samo sutra ima trunčicu vremena da posvetim malo vremen sebi. :D

:lol: :lol: :lol: i kakva je frizura, jel bolja od one za 5000? :wink: eto mene sutra, da vidim kakva je!
 
chokolada:
chokolada:
Hocu da se osisam na kratko (ako skupim hrabrosti) i zanima me ko je najveci majstor sto se kratkih frizura tice?
Cula sam da je Vojkan neprevazidjen, da li je to istina?
Zasto niko nece da mi odgovori??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Putujem u nedelju i volela bih znati! :(
Jeste, Vojkan je najbolji.
Mada to ovi Novosadjani nece da priznaju, ne znam zasto.
Covek je fantastican. Kod njega redovno idem. Putujem do Ns-a, iako ne volim Ns. Ali sta ces...
Samo idi kod njega.
 
Ja idem već dve godine kod Dragane iz Kamenice i ne planiram da je menjam, skroz mi odgovara, svašta mi radi s kosom ali je ona još uvek neverovatno duga i zdrava.
Pozdrav iz Novog Sada za sve koji ga vole i za sve koji ga ne vole
 
Joanna elvish princess:
chokolada:
chokolada:
Hocu da se osisam na kratko (ako skupim hrabrosti) i zanima me ko je najveci majstor sto se kratkih frizura tice?
Cula sam da je Vojkan neprevazidjen, da li je to istina?
Zasto niko nece da mi odgovori??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Putujem u nedelju i volela bih znati! :(
Jeste, Vojkan je najbolji.
Mada to ovi Novosadjani nece da priznaju, ne znam zasto.
Covek je fantastican. Kod njega redovno idem. Putujem do Ns-a, iako ne volim Ns. Ali sta ces...
Samo idi kod njega.

Moja drugarica je bila jednom kod njega na shishanju i otisla je uplakana iz salona :?
 
Ja sam isla kod Vojkana godinama i nikada u zivotu mu nisam dala da me shisha, samo mi je malo skracivao krajeve ali me je farbao i super mi je bila boja uvek, zaista. Sve moje drugarice koje je shishao u smislu da im bas radi frizuru je unakazio ali sve zavisi od toga kakve ko frizure voli. On covek voli kratku kosu i uvek radi na taj fazon. Bila sam prisutna u salonu kad je devojku shishao, imala je relativno dugu kosu i on je uradio paz frozuru. Ja sam odmah videla da joj se ne dopada. On ju je isfenirao, sredio frizuru skroz i kad je trebalo da se pogleda kako joj stoji ona se predomisljala i rekla da joj se ne dopada pa je morao da joj sve to promeni. Ne bih se nikada shishala kod njega,. to sigurno ali za farbanje je dobar. Ne znam koje farbe sada koristi ali je ranije koristio igoru rojal. Meni je najbolji Dragan iz salona allure na naselju u Tozinom sokaku. Nema sanse da se iko pokaje, povukla sam sa sobom jedno 7 drugarica i nijedna ga nije promenila.
 
DarK_Angel:
Ja sam letos bila u NS i isla sam kod neke frizerke mislim da se zove salon Free Style, tako nekako.......Rade dve sestre Radmila i Danka.......Ta Radmila je do sada najbolja frizerka koju sam ikada imala, pogotovo za ispravljanje kose..Sto se tiche cena ne secam se bas najbolje al ne verujem da je bilo bas besto skupo....

Tacno je za taj salon! Ja kod Rade idem vec 2 god, devojka fenomenalno radi svoj posao! Nalazi se u ulici Drage Spasic, mozes zakazati sisanje na 453-024

Recimo, ako imas dugacku kosu, pranje, sisanje i feniranje ce te izaci 500 din, sto je super
 
nsbee:
DOKONI UM:
I koliko bespaltnih šišanja ti je je dla dara-rada zbog ove reklamice ? 8)

Vidis Dokoni, nisam joj cak ni rekla da sam je izreklamirala :shock: Moracu to da iskoristim :wink:

Nisi :?: :?: :?:
Hmmm vodi računa o tome, prvo pošalji jednu drugaricu d ajoj ispriča kako je spominju na internetu, pa drugu da je zove da zakaže šišanje jer je hvale na netu i na kraju dolaziš ti i kažeš onako by the way kako si je pohvalila negde na netu...ona kaže : Na krstarici ? i ti kao DA DA otkud znaš ?

Prepisaće ti pola salona a ne besplatno šišanje...
 
nocika je definitivno najbolji u gradu.godinama idem kod njega.radim pramenove i kosa mi je super nije ostecena ni izgorena od blansa.svi me pitaju ko mi je radio.cjene su malo visoke al tu je kvalitet.sisanje sa feniranjem 1300din.pramenovi i farbanje srednje kose je 2200din.ne bih ga menjala.moja preporuka ti je da odes kod njega i izacices prezadovoljna.nalazi se u safarikovoj 13.

Ja sam bila kod Norberta pre tri i po godine i nikad vise. Niko nije ni primetio da sam se sisala niti fenirala. Tada sam platila 1800 d, a guska koja mi je prala kosu i naplatila, ocekivala je da zaokruzim na 2000 d. Uzvrpoljila se kao nema sitno (200 d), a bilo je vec 18.30 h. Posto nisam bila zadovoljna, nisam htela iz principa. Tip je izvikan, moja kosa je bas kvalitetna, htela sam samo da je stanji (kao kod Dzenifer Aniston).
 
Poslednja izmena:
Ja sam bila kod Norberta pre tri i po godine i nikad vise. Niko nije ni primetio da sam se sisala niti fenirala. Tada sam platila 1800 d, a guska koja mi je prala kosu i naplatila, ocekivala je da zaokruzim na 2000 d. Uzvrpoljila se kao nema sitno (200 d), a bilo je vec 18.30 h. Posto nisam bila zadovoljna, nisam htela iz principa. Tip je izvikan, moja kosa je bas kavalitetna, htela sam samo da je stanji (kao kod Dzenifer Aniston).

ošišaću te ja :hvala:
 
Uspesan(videcete po priznanjima na zidu),mlad decko ... Milan Papak,ima salon PAPAK u Kraljevica Marka (mislim da je na broju 33,nisam sigurna,blizu ugla sa Kralja Petra).Nikom drugom ne bi' dala da mi 'radi o glavi' :) Imam groznu kosu,loseg kvaliteta(ravna,nema je bas mnogo :( ,brzo 'cveta',masti se...),ali on uvek nadje neko resenje.Zbog njega nisam vise plavusa :) Samo,morate da zakazete,uvek je puno.Jos jedan plus(bar sto se mene tice) je to sto je brz(dok me neka 'leva' frizerka isfenira,on bi mi i pramenove izvuk'o).Mislim da ni nema neku reklamu,ali i znam da mu i ne treba,zadovoljne musterije dovode nove,sto je i najbolje,zar ne?Preporucujem.
 
Uspesan(videcete po priznanjima na zidu),mlad decko ... Milan Papak,ima salon PAPAK u Kraljevica Marka (mislim da je na broju 33,nisam sigurna,blizu ugla sa Kralja Petra).Nikom drugom ne bi' dala da mi 'radi o glavi' :) Imam groznu kosu,loseg kvaliteta(ravna,nema je bas mnogo :( ,brzo 'cveta',masti se...),ali on uvek nadje neko resenje.Zbog njega nisam vise plavusa :) Samo,morate da zakazete,uvek je puno.Jos jedan plus(bar sto se mene tice) je to sto je brz(dok me neka 'leva' frizerka isfenira,on bi mi i pramenove izvuk'o).Mislim da ni nema neku reklamu,ali i znam da mu i ne treba,zadovoljne musterije dovode nove,sto je i najbolje,zar ne?Preporucujem.

....zvuci kao mesara....:neutral:
 
http://www.sovljanski.rs/

Tu ja idem. On je treca generacija frizera u njegovoj porodici,radi sa pet pomocnica koje su sve jako ljubazne,fine,cene su ok, mali salon ali prijatan. Posebno mi se bilo dopalo to ''treca generacija frizera'' jer mi je bitno da je neshto sigurno,nije proslavljen frizer od od juce. Na sajtu imate galeriju slika, cene itd. pa kome se svidi...
 

Back
Top