Zna li se vratiti....?

just S.

Iskusan
Poruka
5.450
Imam labradora, starog nepunu godinu,u nedelju sam mislila praviti tortu za prvi rodjendan. Juce je pobjegao... Evo danas ga nema citav dan. Izludicu, ne znam kud da ga trazim.
Zanima me da li iko zna od vas, da li stene od godinu dana zna naci put kuci? Predpostavljam da se zaigrao, mozda naisao na druge pse i jednostavno se puno udaljio.
Desavalo se vec 2 puta isto ali je bio u blizini i vratio bi se nakon par sati.
Toliko se bojim da se nece znati vratiti, da se nece znati cuvati auta. Evo vec je proslo vise od 24h a njega nema.
TOLIKO GA VOLIM DA BIH UMRLA DA MU SE NESTO DESI.:(
 
Imam labradora, starog nepunu godinu,u nedelju sam mislila praviti tortu za prvi rodjendan. Juce je pobjegao... Evo danas ga nema citav dan. Izludicu, ne znam kud da ga trazim.
Zanima me da li iko zna od vas, da li stene od godinu dana zna naci put kuci? Predpostavljam da se zaigrao, mozda naisao na druge pse i jednostavno se puno udaljio.
Desavalo se vec 2 puta isto ali je bio u blizini i vratio bi se nakon par sati.
Toliko se bojim da se nece znati vratiti, da se nece znati cuvati auta. Evo vec je proslo vise od 24h a njega nema.
TOLIKO GA VOLIM DA BIH UMRLA DA MU SE NESTO DESI.:(

Vidi koliki podforum Svet životinja, tamo postoji mnogo ljudi koji možda mogu da ti pomognu praktičnim savetima...
 
ovome nije mesto ovde nego pravac na svet životinja/ izgubljeni , nađeni ljubimci pa konkretna priča, pa broj čipa, pa slike, pa flajeri po kraju....joj ajde dođi na tu temu sve ćemo da ti objasnimo.

da je malino u pitanju odgovorno bi tvrdila da 100% ume
 
A sta ako ga neko zatvorio u dvoriste,labradori su umiljati....i jos s namjerom da ga ne vrati.....
trazi ga.... raspituj se usput....24 sata nije malo....:(

Sama pomisao da bi ga neka "zivotinja" mogla tek tako prisvojiti, citaj ukrasti, me paralizira, mislim da bi bila u stanju ubiti tog nekog. Znam da ima svakakvih ljudi, zato se i bojim.
Iz BiH sam, nije cipovan, nazalost, ovdje to jos nije u funkciji.
Trazicu, cekati, nadam se da samo zaigrano luta i da ce se vratiti...
Pile moje zuto malo..:(:(:(
 

Back
Top