Nisam imao temu, sada imam

R

rossoner

Gost
Pocecu da radim na jednom sajtu, To ce biti sajt grupe Riblja Corba. To je inache moja najmilija grupa. Mislim da je Bora zasluzio da se malo pomuchimo i da napravimo jedan solidan sajt. Kazem mi jer trazim pomocnike. Ko je zainteresovan neka ostavi poruku na ovoj temi :)
 
rossoner:
Pocecu da radim na jednom sajtu, To ce biti sajt grupe Riblja Corba. To je inache moja najmilija grupa. Mislim da je Bora zasluzio da se malo pomuchimo i da napravimo jedan solidan sajt. Kazem mi jer trazim pomocnike. Ko je zainteresovan neka ostavi poruku na ovoj temi :)


Ja obozavam Corbu,volela bih da ti pomognem,ali kako? :roll:
 
Pa velika bi mi pomoc bila ako bi mi poslala neki taxt o njima, sliq neku, shto bilo shto imas. I ako bi mi neko objasnio malo o autorskim pravima jer nisam bash upucen. Imam zasada swe njihove pjesme u mp3 formatu, swe textove, biografiju grupe i Borinu biografiju, slika nemam mnogo :D
 
za copyright se obrati corbinoj produkciji. mislim da je PGP. shto se tiche mp3-ja i ne pomishljaj da ga stavish. Po normalnim zakonima bi odma' dobio kaznichicu od najmanje petocifrenopg broja evra, sem,ako, naravno ne dobijesh dozvolu od izdavacha :P

Ako ne zavrshis pos'o za jedno mesec dana, evo i ja cu da se pridruzhim, sad bash nemam vremena...
 
Nashao sam e-mail i tel. :D
ribljacorba@amadeus.co.yu <ribljacorba@amadeus.co.yu>
063/7-155-153
sad mi recite shto da im pishem :D
moze ovako neshto :
`` Razmisljao sam da napravim fun page vase grupe jer mi se mnogo svidja vasa muzika. Nashao sam par ljudi koji su voljni da pomognu. Sad ako imate neke uslove koje treba ispuniti, recite mi ih.``
Ako ne ovako, napishite kako :D
 
Ja Borin zemljak sam takodze veliki fan Riblje Corbe.
Evo saveta:pogledaj nekoliko oficijalnih sajtova i videces da tu postoji opcija da posetioci slusaju na sajt muziku bez mogustva download ili a downloaduju
nekih 3-sek ili minut sto nije kaznjivo.

Ako ti treba pomoc nekog ko se pomalo razume u Dreamweaver javi mi se na webpare@sezampro.yu :wink:
Puno srece!
 
Napravio sam osnovu sajta. Index sam poceo, 2-3 linka sa punooo teksta. :)
Sad me zanima vase misljenje, da li da to postavim na net-u odma sa porukom ``sajt je u izradi`` ?
Recite neki sajt gdje mogu da nadjem besplatno malo web prostora.
ps: Oce li mi ko pomoci ???? :D
 
Ocu da u indexu kada otvorite sajt na wrhu stoji natpis, jednostavno Riblja corba. Sada to treba odraditi da je lijep natpis u corel draw ili u photoshop, u chem ocete samo da je to lijepo. Sajt je skoro crne boje, sa crvenim textom i sa malo tamnijim meniom. Svi koji ste se javili da cete pomoci, ewo vam prilika ... :)
Ostavite poruku pa cu vam ja dati mail da mi posaljete svoj rad. :D
Unadrijed hvala veliko ...
 

Back
Top