kako sa notebook-om?
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: kako sa notebook-om?

Primećen član pele27 (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano kako sa notebook-om?

Cao! Imam neku frku pa reko' da pitam vas. Naime, zanima me kako se ponasati sa laptop racunarom.,on je meni stalno u struji, i vrlo retko ga koristim na bateriji posto jos uvek nemam wireless internet pa mi je USB za net stalno utaknut a samim tim i punjac. E sad me zanima da li to tako valja, a da napomenem da mi je baterija u racunaru..da li se baterija tako kvari? I jos nesto, citao sam za te neke lulere za laptopove..sta je to? I da li mi to treba uopste, mada mi racunar radi po ceo dan i sve imam utisak da se ventilator nekako glasnije cuje nego inace..mozda sam utripovao, ne znam!!

Početnik nisambaba (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: kako sa notebook-om?

Uglavnom izvadim bateriju kad racunar koristim kod kuce jer onda vazduh moze dalje da dopre.U svakom slucaju nece mu smetati i ako ga iskljucis ponekad...makar i na pola sata
    I'm gonna trade this life for fortune and fame, I'd even cut my hair and change my name

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano Re: kako sa notebook-om?

Sto se tice baterije i Laptopa. Ako ti je nova drzala 3h struju sad posle tog tvog koristenja ce ti drzati mozda 1h, ako uopste.
    Snaga baterije znatno oslabi, ako se laptop uvek drzi ukljucen u struju. Isto je to kao i sa mobilnim telefonom, koji svakih 2h punis...a ne cekas da se baterija skroz isprazni, da bi je ponovo napunio.
    Sto se tice tih "lulera", neznam sta je to.
    Mozda ti se ventilator glasnije cuje. Moguce da se nakupio prasine pa ga malo zeza, a moguce da ti se laptop pregrejao ( i autu kad se motor pregreje crkne hladnjak )
    U svakom slucaju neverujem da si bas 24h dnevno na laptopu, e u medjuvremenu dok nisi na njemu, bolje iskljuci ga malo. Ipak i to je samo potrosna masina.

Pozdrav
    Ima žena koje tvrde da su svi muškarci isti. Zar to nije malo previše iskustva?

Slične teme

1. notebook
    Autor gost78 u forumu Prenosivi računari
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.01.2008., 08:43
  2. Notebook?
    Autor van wilder u forumu Prenosivi računari
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 02.09.2007., 14:36
  3. NOTEBOOK for me
    Autor slatkica pametnica u forumu Prenosivi računari
    Odgovora: 10