EKV

ekv,magi,margita,stefanovic-ddd2a284b3bc55b8d44a51f27d3818c1_m.jpg


Hvala Magi!



Milunka, hvala za ove dve poslednje slike sto si postavila... Jel to sa nekog postera, ili iz novina nekih mozda?
 
Ekatarina Velika 1982-1994,
petnaest godina kasnije...

EKV kao potreba da se javno iskaže drugačije shvatanje.
Definiciju benda najbolje je dala pokojna glumica Sonja Savić u jednom intervjuu gde kaže :
"Neko misli da smo bili srećni,ja sam bila srećna kad sam pronašla ljude koji su jednako nesrećni kao ja"

Ekatarina Velika 1982-1994,
petnaest godina kasnije...

Da li je moglo drugačije ?...
 

Prilozi

  • ekv2.jpg
    ekv2.jpg
    49,7 KB · Pregleda: 35
Ne mogu da verujem!

:mrgreen:

Gde si nasla ovu sliku kad je Maga bila mala?

U jednoj grupi na Facebook-u, posvećenoj EKV-u. ;)


Jeste. :D

Otkad sam zelela da vidim neku takvu sliku. Hvala ti

Nema na čemu. ;)

(Poslednjih dana mi Krstarica taaako koči, da je to strašno! :eek: Pogotovu na teme sa you tube linkovima i slikama. Htedoh juče na neke teme da odgovorim, pa ne uspeh.)
 
Хвала треба бити упућено извесној доброј души с другог форума, где сам ово нашла. :)

А и ово :

89ebu05.jpg

Kako je samo propala..eh sta uradi droga...

Ljudi koji su mi džali predavanja, a koji su znali Teodor Janija rekli su mi da su svo članovi EKV-a imali AIDS, da je MIlan imao Hepatitis A i B i C...i još mnoge bolesti..eh...sta se desilo...
 
Kako je samo propala..eh sta uradi droga...

Ljudi koji su mi džali predavanja, a koji su znali Teodor Janija rekli su mi da su svo članovi EKV-a imali AIDS, da je MIlan imao Hepatitis A i B i C...i još mnoge bolesti..eh...sta se desilo...
Јој, немојте само опет ту тему о дроги, зар нисмо већ више пута закључили како је то, ипак, у свему овоме секундарно? (И узгред, нису имали СИДУ, него су, вероватно, били хив-позитивни. Разлика ипак није мала).
 
Јој, немојте само опет ту тему о дроги, зар нисмо већ више пута закључили како је то, ипак, у свему овоме секундарно? (И узгред, нису имали СИДУ, него су, вероватно, били хив-позитивни. Разлика ипак није мала).
Imao je. Mislim na Milana. Magi je po Janiju od nje i umrla. Milan nije.

Naravno da razlika nije mala.

I da, nije da pokrecem temu, samo sam dobio tu informaciju...
 
A samo da je snimak bolji... Ili profesionalniji, sa vise kamera, i to...

A ovo iz prethodne poruke, pa preracunao sam se, ne treba mi 20 dana...:) treba ce mi dva tri dana... Znaci do kraja nedelje cu podeliti to sa vama... Mada ja uvek tako kazem, pa zakasnim dan, dva... Tako da ne zamerite ako ne bude do kraja nedelje... ali biti ce...:)
 
Читаво вече и ноћ слушам баш оне ређе слушане и мање "комуникативне" ствари попут Руке, 7 дана, Оловне године, Вода, Тонемо, Анестезија, Америка, Светилиште, Сигуран...
И могу рећи да имам неки - посебан доживљај. Овако поређане једна за другом, дају неки општи утисак врло компликоване музике, неке нарочите пуноће, које можда нисам до сад била толико свесна. Одлично, и као музика, у коју мораш да се баш удубиш, па те, на крају, некако прочишћује. Али, истовремено, може послужити и као изврсна "позадинска" музика, за неки други рад, или "подлога" за читање стихова наглас...

Ух... баш се расписах. Али, ето, хтедох да поделим с вама ове емоције. :)

(А ако будем правила промоцију књиге, планирам да буде нека таква музичка подлога).
 
A samo da je snimak bolji... Ili profesionalniji, sa vise kamera, i to...

A ovo iz prethodne poruke, pa preracunao sam se, ne treba mi 20 dana...:) treba ce mi dva tri dana... Znaci do kraja nedelje cu podeliti to sa vama... Mada ja uvek tako kazem, pa zakasnim dan, dva... Tako da ne zamerite ako ne bude do kraja nedelje... ali biti ce...:)
Cekamo sa uzbudenjem!!!:super:
 
Читаво вече и ноћ слушам баш оне ређе слушане и мање "комуникативне" ствари попут Руке, 7 дана, Оловне године, Вода, Тонемо, Анестезија, Америка, Светилиште, Сигуран...
И могу рећи да имам неки - посебан доживљај. Овако поређане једна за другом, дају неки општи утисак врло компликоване музике, неке нарочите пуноће, које можда нисам до сад била толико свесна. Одлично, и као музика, у коју мораш да се баш удубиш, па те, на крају, некако прочишћује. Али, истовремено, може послужити и као изврсна "позадинска" музика, за неки други рад, или "подлога" за читање стихова наглас...

Ух... баш се расписах. Али, ето, хтедох да поделим с вама ове емоције. :)

(А ако будем правила промоцију књиге, планирам да буде нека таква музичка подлога).

Meni su bas ove pesme neke od omiljenih, sto se tice EKVa.
 
Читаво вече и ноћ слушам баш оне ређе слушане и мање "комуникативне" ствари попут Руке, 7 дана, Оловне године, Вода, Тонемо, Анестезија, Америка, Светилиште, Сигуран...
И могу рећи да имам неки - посебан доживљај. Овако поређане једна за другом, дају неки општи утисак врло компликоване музике, неке нарочите пуноће, које можда нисам до сад била толико свесна. Одлично, и као музика, у коју мораш да се баш удубиш, па те, на крају, некако прочишћује. Али, истовремено, може послужити и као изврсна "позадинска" музика, за неки други рад, или "подлога" за читање стихова наглас...

Ух... баш се расписах. Али, ето, хтедох да поделим с вама ове емоције. :)

(А ако будем правила промоцију књиге, планирам да буде нека таква музичка подлога).

Kad slusam ekv i na mp3cetu su mi na prvih 7 mesta bas ove pesme, a Tonemo, Voda i Siguran su mi prve medju jednakima. Mnogo volim vodu.:)
 

Back
Top