Igrica: razotkrijmo Dudarimov identitet!

Dust

Domaćin
Banovan
Poruka
4.184
Najpoznatiji i najduhovitiji srpski bloger, Dudarim, poznat je i po tome što mnogi pokušavaju da mu otkriju pravi identitet, koji je vešto sakrio. Ipak, sam je priznao da su ga samo neki najbliži prijatelji prepoznali, dok drugi toliko nagađaju, da je on poistovećen sa čak desetak osoba... Ipak, ako je on i sa pravim identitetom poznata osoba (kao što je sa svojim alter-egom), predlažem da slobodno asociramo ko je to!
Da, evo vam ga link ka njegovom blogu: www.dudarim.com, pa da počnemo. Ja ću sutra ponuditi neke predloge ko to može da bude!
 
U jednom blogu, za koji je rekao da je dosta autobiografski ("Radna subota"), on se bavi nekim stolarskim i građevinskim radnjama... Sad, nije da mislim da je on, ali evo ko je još građevinski tehničar po struci, mada ne i po nauci: http://forum.krstarica.com/threads/262125

Ugradjivali su rek orman,sto je vise elektricarska rabota,a to ponavlja u vise blogova,da je elektricar...
 
Najpoznatiji i najduhovitiji srpski bloger, Dudarim, poznat je i po tome što mnogi pokušavaju da mu otkriju pravi identitet, koji je vešto sakrio. Ipak, sam je priznao da su ga samo neki najbliži prijatelji prepoznali, dok drugi toliko nagađaju, da je on poistovećen sa čak desetak osoba... Ipak, ako je on i sa pravim identitetom poznata osoba (kao što je sa svojim alter-egom), predlažem da slobodno asociramo ko je to!
Da, evo vam ga link ka njegovom blogu: www.dudarim.com, pa da počnemo. Ja ću sutra ponuditi neke predloge ko to može da bude!

ja za ovo prvi put cujem
al hvala fantastican je
cele noci ga citam i iscitah sve
:klap::hahaha::super:

sad je vreme da legnem... bio bi red :eek:
 
Najpoznatiji i najduhovitiji srpski bloger, Dudarim, poznat je i po tome što mnogi pokušavaju da mu otkriju pravi identitet, koji je vešto sakrio. Ipak, sam je priznao da su ga samo neki najbliži prijatelji prepoznali, dok drugi toliko nagađaju, da je on poistovećen sa čak desetak osoba... Ipak, ako je on i sa pravim identitetom poznata osoba (kao što je sa svojim alter-egom), predlažem da slobodno asociramo ko je to!
Da, evo vam ga link ka njegovom blogu: www.dudarim.com, pa da počnemo. Ja ću sutra ponuditi neke predloge ko to može da bude!

Da nisi ti taj? :mrgreen:
 

Back
Top