Za Moderatore
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Za Moderatore

Domaćin Dupont (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano Za Moderatore

Hteo bih da dam jedan predlog Moderatorima!
    Posto se sve vise postavljaju pitanja tipa sta da kupim,sta je bolje,koliko je dobro,X vs. Y itd predlozio bih da se otvori lepljiva tema :
    Savetnik za kupovinu Hardvera ili Kompjutera ili svejedno kako vec!
    Sta mislite o predlogu?
    Ne volim mitinge, tu najbolja mesta uvek zauzme policija

Primećen član davincovkod13 (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Za Moderatore

STA da kupim,mislim koje gluposti koliko para toliko i muzike,pokri se koliko si dugacak,ako neznas sta je dobro pitaj sta je skupo,uostalom google pa: ja zelim...

mislim treba lepljiva ali u turtorijalu,ili u prihvatanju uslova,zna da pita na forumu a nezna da se raspita u servisu ili pita rodju,komsiju.Imam para ali tomi jemalo skupo,kad im neko slozi konfi.
    danas jedna verzija sutra druga,"da kupim ovu seriju ili da sacekam cuo sam da izlazi sledeci mesec novija,KUPI STA TI ODGOVARA",ako imas viska love daj meni
    Уз све своје глупости, и ја спадам међу људе

Domaćin Dupont (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio davincovkod13 Pogledaj poruku
    STA da kupim,mislim koje gluposti koliko para toliko i muzike,pokri se koliko si dugacak,ako neznas sta je dobro pitaj sta je skupo,uostalom google pa: ja zelim...

mislim treba lepljiva ali u turtorijalu,ili u prihvatanju uslova,zna da pita na forumu a nezna da se raspita u servisu ili pita rodju,komsiju.Imam para ali tomi jemalo skupo,kad im neko slozi konfi.
    danas jedna verzija sutra druga,"da kupim ovu seriju ili da sacekam cuo sam da izlazi sledeci mesec novija,KUPI STA TI ODGOVARA",ako imas viska love daj meni
    Pa mozda si u pravu...al" vidis da je skoro svaki 2-3 post jedno te isto pitanje:sta mislite,sta da kupim,dali je ovo bolje itd....i to pitaju na Hardveru,Softveru,cak i na Web dizajnu...mislim
    Pa bih ja jos dodao lepljive za Laptopove,Modding itd...ustvari pdf Hardver bi po meni trebao da ima sledeci sadrzaj:
    Laptopovi
    Maticna&CPU(procesori)
    Graficke kartice
    Hard Diskovi
    BLU-Ray/HDD-DVD/DVD/REZACI/CD-ROM-ovi
    Klokovanje i Hladjenje
    Modding
    Hardveri uopsteno
    Savet za kupovinu Hardvera
    Sta vi mislite?
    Poslednji put ažurirao/la Dupont : 14.03.2009. u 22:20

Primećen član davincovkod13 (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

nemam lepe reci,sve se svodi na jedno te isto a pola ih nemoze uhvatiti korak sa vremenom u korak sa teh.mislim da i ja spadam u tu vrstu,ali nemam nameru nekoga daviti dali je bojle gxt ili fxt npr.
    a lakse je ztrpavati forum nego na sajtu proizvodjaca procitati opis i karakteristike proizvoda.
    ili kupiti recnik engleskog(za malo dubljeg dzepa upisati kurs)
    Уз све своје глупости, и ја спадам међу људе

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

Da, kao sto imas temu o grafickim kartama, i teme se otvaraju iako ima vec lepljiva cela o njima..
    `Stupid is as stupid does` Forrest Gump

Domaćin Dupont (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio Iwan91 Pogledaj poruku
    Da, kao sto imas temu o grafickim kartama, i teme se otvaraju iako ima vec lepljiva cela o njima..
    Sve je to O.K.!Ali ako bi se malo poradilo na tome da to izgleda kao sto sam napisao sigurno bi svako napisao temu u odredjeni podforum(temu,tutorijal ili sta vec....)
    Ipak kad je lepljiva retko ce neko da tu napise temu i obrazlozi problem...prvo neka lepljiva ima 20-30 stranica...mislim neko pomisli: kad ce moju temu da procitaju?
    Znaci kad bi se lepo "preuredilo" da za "svakog" postoji odredjeni tutorijal ili bilo sta drugo(u pitanju je na Administratorima ili moderatorima da odluce i sami "kreiraju")

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Predlog ti je dobar. Trebalo bi da postoji neka tema za pitanja, sta kupiti i sta mislite o...

Posto ljudi u danasnje vreme malo citaju, tu temu bi trebalo za pocetak boldovati i koristiti font velicine barem 24. Tako bi se predupredilo slanje takvih pitanja u pogresnu grupu tema. Kasnije kad se ljudi naviknu mogu se koristiti standardni font i velicina.

Postavljanjem takve teme bi se sprecilo i da neko npr. postavi pitanje sa naslovom HITNO!!!! ili UPOOMMOOOCCCC!!!,
    a da u stvari on nema ama bas nikakav problem (kao sto je: zasmtrdelo kuciste na paljevinu, kad ukljuci racunar nema slike na monitoru...),
    nego covek ima dilemu da li da kupi hdd od 500gb ili 750gb, a postavio je tako bombastican naslov.

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Iako nisam nadležan za ovaj pdf, podržavam vaše predloge, jer sam ih i ja svojevremeno predlagao nekome, pošto ipak više volim red nego haos. Čekamo reorganizaciju kompjuterskog foruma, gde će se neke stvari postaviti na malo zdravije noge. Bar se nadamo.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •