Srbi u Laguna Beach/Laguna Niguel
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Srbi u Laguna Beach/Laguna Niguel

Početnik
    Učlanjen
    25.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Srbi u Laguna Beach/Laguna Niguel

Pozdrav svima!

Zanima me da li ima srba u Laguna Beach-u ili u Laguna Niguel-u?

Pozdrav

Početnik DraganUS (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Srbi u Laguna Beach/Laguna Niguel

Verovatno ima samo moras da se smucas okolo.
    Ima nas u Irvine, HB, Newportu.
    Ja sam u Irvine.

Aktivan član nina_lion (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    55

Pokusacu da ne uvredim nikoga svojim pitanjem. Ako se ipak neko oseti uvredjenim, unapred se izvinjavam jer mi to nije bila namera.

U delu California-e gde ja zivim, ima "solidno" Srba, ali od tako "solidnog" broja jako mali broj necemu vredi. Kada kazem ovo mislim na onaj tip ljudi koje, bar u mom delu Srbije, mi zovemo " brdjani" .
    Moje pitanje je da li su "Nasi " svuda ovakvi, ili sam ja bila malo" srecnija" od ostalih?

Znaci pricam o tipu ljudi koji mrzi USA i kuka na sav glas kako ovde ne bi ziveo ni za zivu glavu (a zivi vec jedno 15god, u proseku), koji ti otvoreno zamera ako imas nekog kontakta sa "glupim Amerikancima", a jos ne daj Boze da se zabavljate (osim ukoliko ne trebas da izradis glupog Amera za papire) i sl. Ukoliko naucis Engleski kako treba, i English ti nije "broken" ti si se Amerikanizovao totalno i nista nevaljas (a to je zato sto sa Amerima provodis vise vremena, nego sa nasima) i druge slicne nebuloze.

Pricam o Srbima koji otvoreno pljuju na tebe ukoliko propustis koncert " Zvezda Granda"(zivi sam primer!), ili bilo kakav drugi javni dogadjaj koji se obicno zavrsi sa propitivanjem kako papiri, koliko para zaradjujes i uzivaju ukoliko si na nizoj lestvici od njih, a recimo svi ste zapoceli ovde u isto vreme...
    PS. Nemam nista protiv gore navedenih izvodjaca, ali nisu muzika koju licno volim, tako bih to voljno propustila u bilo kojoj zemlji na svetu, a ne samo u ovoj.

Pogotovo volim da izbegnem bilo kakve dogadjaje po crkvama, jer sam se odavno i u to razocarala (stvarno odavno, jos pre ove poslednje tuce u hali crkve, mada ta tuca nije bila prva od kako zivim ovde). Politika da komsiji crkne krava i dalje vazi (iskreno, nisam ni mislila da ce da prestane, al' cisto da to napomenem) kao i ogovaranja, olajavanja, zavitlavanja, zameravanja i sl...

Upoznala sam toliko nasih divnih ljudi, ali nekako cine manjinu, tako da izuzetci ipak postoje!
    Behind every great woman is a man checking out her ass.

Domaćin baraba (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

welcome to California
    zato i imam nameru da se pod hitno selim iz ove pederske drzhave negde na east coast medju kulturniji i manje kaljav svet...
    There are no desperate situations, there are only desperate people.

Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio baraba Pogledaj poruku
    welcome to California
    zato i imam nameru da se pod hitno selim iz ove pederske drzhave negde na east coast medju kulturniji i manje kaljav svet...

Nekako bih rekla da smo svuda isti, jer dok sam zivela u NY stvar i nije bila bolja, mada su ljudi bili malo.. "nacitaniji" ali i dalje ne tako daleko od "brdjana".
    E kad smo kod homo, da li znas kako i zasto je San Francisco postao prestonica?
    Pre par dana sam caskala sa nekim veteranom koji mi je ispticao zanimljivu pricu

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Citat Original postavio nina_lion Pogledaj poruku
    Nekako bih rekla da smo svuda isti, jer dok sam zivela u NY stvar i nije bila bolja, mada su ljudi bili malo.. "nacitaniji" ali i dalje ne tako daleko od "brdjana".
    E kad smo kod homo, da li znas kako i zasto je San Francisco postao prestonica?
    Pre par dana sam caskala sa nekim veteranom koji mi je ispticao zanimljivu pricu
    jao mislish na Harvija Milka? Od jedne mamine prijateljice mama je bila njegova sekretarica.

Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio BernardBlack Pogledaj poruku
    jao mislish na Harvija Milka? Od jedne mamine prijateljice mama je bila njegova sekretarica.
    Lol, nije bas Milk u pitanju ali verujem da se kasnije on zalagao za prava onih koji su deo pricice. Ok, meni je bar bilo zanimljivo pa htedoh da pricicu podelim i sa ostalima, mada verujem da ti je mamina prijateljica vec dosta ovoga rekla

Naime, u tadasnje vreme, znaci vreme Drugog Svetskog Rata, svi oni koji su putovali na West Coast da "brane" zemlju od Japanaca su morali da prodju kroz vojni centar koji je bio u San Franciscu.

Svi buduci vojnici su morali da u aplikaciji/interviju-u odgovore na pitanje kog su seksualnog opredeljenja i oni koji su se izjasnili kao gay su eliminisani iz vojske. Polako su poceli da se nagomilavaju u SF i naseljavaju Castro, koji je do tada bio pretezno naseljen radnickom klasaom Irskog porekla. I tako su polako poceli da se naseljavaju mic po mic...

Eto, cica mica gotova prica

Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nina kad si spomenula ovu tucu, i crkvu u SF, jel to mozda bilo 23 ili 24 kad je SF organizovao turnir. Tamo iza kad se izadje na kao neku terasu, gde je parking za kola bio?

Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nina jel ti to mislis na tucu koja je sad bila u SF posle turnira 23 proslog meseca, na terasi iza sale, gde je bio parking za kola?

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Citat Original postavio nina_lion Pogledaj poruku
    Lol, nije bas Milk u pitanju ali verujem da se kasnije on zalagao za prava onih koji su deo pricice. Ok, meni je bar bilo zanimljivo pa htedoh da pricicu podelim i sa ostalima, mada verujem da ti je mamina prijateljica vec dosta ovoga rekla

Naime, u tadasnje vreme, znaci vreme Drugog Svetskog Rata, svi oni koji su putovali na West Coast da "brane" zemlju od Japanaca su morali da prodju kroz vojni centar koji je bio u San Franciscu.

Svi buduci vojnici su morali da u aplikaciji/interviju-u odgovore na pitanje kog su seksualnog opredeljenja i oni koji su se izjasnili kao gay su eliminisani iz vojske. Polako su poceli da se nagomilavaju u SF i naseljavaju Castro, koji je do tada bio pretezno naseljen radnickom klasaom Irskog porekla. I tako su polako poceli da se naseljavaju mic po mic...

Eto, cica mica gotova prica
    hm to vidish nisam znao. ona je meni ispricala, da je njoj mama pricala kako je Milk bio jako fin i ljubazan sa svima, kako joj je davao savete o minivalu, kako je upoznala njegovog decka, kako je drzao govore pune mira pred citavim San Fransiskom, pobunama u San Francisku, kako je citav grad plakao kada su ga ubili, pa su pravili enshto kao Bele noci, sa svecama da ga isprate. Ima cak i njegov autogram, neke slike Castro ulice itd.

Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio DraganUS Pogledaj poruku
    Nina kad si spomenula ovu tucu, i crkvu u SF, jel to mozda bilo 23 ili 24 kad je SF organizovao turnir. Tamo iza kad se izadje na kao neku terasu, gde je parking za kola bio?
    Licno nisam upoznata sa srecnim okolnostama, a jos sam manje iznenadjena da se okolnost zbila

Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio BernardBlack Pogledaj poruku
    hm to vidish nisam znao. ona je meni ispricala, da je njoj mama pricala kako je Milk bio jako fin i ljubazan sa svima, kako joj je davao savete o minivalu, kako je upoznala njegovog decka, kako je drzao govore pune mira pred citavim San Fransiskom, pobunama u San Francisku, kako je citav grad plakao kada su ga ubili, pa su pravili enshto kao Bele noci, sa svecama da ga isprate. Ima cak i njegov autogram, neke slike Castro ulice itd.
    Pa ne sumnjam da je bio takav, jer ih vecina odgovara opisu koji si dao. Licno, jako volim Castro jer se tamo uvek super provedem sa drustvom. Ima par mesta koje obilazimo sa vremena na vreme, koja pustaju muziku koju svi volimo i posto su devojke uglavnom u pitanju, nikada nas niko ne smara i stvarno se provedemo super. Ljudi su opusteni i svi igraju, osim nekih cudaka koji posmatraju sa strane, ali im mi opet, nismo meta
    Poslednji put ažurirao/la nina_lion : 06.06.2009. u 21:25

Početnik
    Učlanjen
    16.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio gery Pogledaj poruku
    Pozdrav svima!

Zanima me da li ima srba u Laguna Beach-u ili u Laguna Niguel-u?

Pozdrav
    Sta ce ti Srbi? U Americi si, imas velik izbor za druzenje...nase izbegavaj u shirokom luku...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •