Izgubljena viza

macak182

Početnik
Poruka
7
Dobio sam slovenacku sengen vizu na pola godine i izgubio pasos. MOLIM VAS POMAGAJTE!
Da li neko zna sta treba da uradim kako bih ponovo dobio vizu? Da li treba nesto da se placa?
Da li treba da prolazim svu proceduru koju sam prolazio za ovu vizu ili ne? Unapred hvala na odgovoru!!!
 
mislim da ces morati sve ponovo, jedino sto bi ti m ozda moglo pomoci je da izjavu koju budes dao pandurima a u vezi gubitka iskopiras i predas uz zahtev za vizu...

Srecno...
 
Kao prvo kad si ga izgubio, dali si ga igzubio, da ti nije drpljen? i kad si ti to prijavio policiji? Jer nakon gubljenja pasosa te ocekuje neka vrsta mucenja od strane nasih dragih policajaca, verovatno zilion raznoraznih arogantnih pitanja, tipa kome si ga prodao, posto i zasto, pa preko onih klasicnih pitanja, kad si rodjen, gde i zasto, sto ce kulminirati pisanjem izjave o gubljenju. Tu izjavu ces da iskopiras i predas sa zahtevom za vizu (kad ti i ako ti daju novi pasos), a i vrlo je verovatno da ce te odbiti za vizu, jer ce odmah posumnjati da si prodao pasos sa vazecom sengen vizom, jer bez vize nas pasos nevredi ni 5 eura, a sa vizom vazecom, ipak moze lepo da se utopi...
 
Hehehe..Dobar si :) Ma odjavio sam vec pasos nije bilo nikakvih problema i podnio zahtev za novi. Samo me frka ako stvarno opet moram da ganjam kao sto sam i ganjao za ovu :( Jedina olaksica mi je to sto sam student,ali opet.....
 
Pre 10 dana sam izgubio sva dokumenta i Becu,ukljucujuci i pasos sa slovenackom vizom na godin dana...sve sam to prijavio u policiji i nisam imao problema.Kakva je procedura sada za vizu?Da li ce mi zalepiti istu vizu ili sve iz pocetka?Ima li neko iskustava ili informaciju u vezi mog problema?
 

Back
Top