veza na daljinu

S

saki

Gost
Sta mislite da li dve osobe mogu da opstanu iako ih deli 150 km?Problem je sto se jedna od njih skoro seli a vec su u vezi godinu dana.Vredi li pokusati i ostati u vezi? :cry:
 
veruj mi, moze ali je neophodno da oboje imate neverovatnu volju!!!
s deckom sam udaljen skoro 600 km pa veza uspeva godinu dana vec
i mnogo se volimo
zato uzivaj :wink:
 
naravno da moze uspeti veza na daljinu,veza se zasniva i na poverenju!!!PRVO:on te je mogao prevariti i kada je bio ovde a DRUGO:ako ste medjusobno upoznali svoje mane i vrline i ako ste ih prihvatili daljina je najmanji problem! :D govorim iz iskustva!
 
Definitivno moze! Potrebno je samo puno ljubavi i ogromno povjerenja. Govorim iz iskustva, jer je mene i mog decka dijelilo oko 550 km ali smo ipak uspjeli i ostali zajedno. Veza je trajala 7 godina i sada smo vec od maja u braku (ja sam se preselila u njegov grad). Moram reci da nam je super i da je nasa ljubav svaki dan sve jaca. Kao sto sam vec rekla potrebno je ogromno povjerenja i ljubavi, jer ako toga nema onda je besmisleno bilosta i zapocinjati.
Sretno!
 
Najlepsa veza koju sam imala bila je na daljinu...
Dolazio je, odlazila sam, vreme koje smo provodili zajedno bilo je sadrzajno, ispunjeno i uopste nisam imala utisak da je on fizicki toliko udaljen...
Prednosti takve veze su sto se "procisti", isplivaju prave, sustinske vrednosti... I posto vam je to zajednicko vreme tako dragoceno, onda naucite i da ga koristite...
PS Ako je to uopste vazno, moja veza se nije zavrsila zato sto smo bili udaljeni.
 
to je mnogo relativna stvar, sve zavisi kako ce se sve odvijati...Ja nisam imala ,,vezu na daljinu'',ali
kada sada razmisljam o tome...ne znam kako bi se to moglo ostvariti.On (a ni ti) sigurno nece biti u mogucnost da te cesto posecuje, ipak to je velika kilometraza.A cemu veza kada vas dvoje niste zajedno, kada ne mozete jedno drugo da gledate u oci, da se ljubite...na razumem cemu takva veza moze dovesti.Ne znam koliko imas god. i sta planiras u zivotu, ali ako zaista VOLIS tog decaka i ako bi se kroz nekoliko god. udala za njega onda je mozda to sve i ok.Cucete se svakog dana ,pisati jedno drugom ,jos ako imate oboje kompjuter i kamerice...pa onda nece ni biti tako tesko.Kazem ti sve zavisi od toga sta ocekujes od tave veze...
 
Udaljenost je veliki test za oboje...i kao sto je vec neko pomenuo sve izadje jako brzo na videlo,i dobro i lose...Ja bi to shvatila kao izazov...ne bih se plasila,jer ako ste stvarno jedno za drugo,sigurna sam da vas daljina nece rastaviti...
I apsolutno se neslazem sa 'Daleko od ociju,daleko od srca...'a def. imam iskustva na tu temu...
Sve u svemu Sretno! :wink:
 
Moj brat sec skoro ozenio sa devojkom sa kojom je bio 4god. u vezi a delilo ih je isto toliko ako ne i vise km.zavisi kakvi ste i koliko vam jejaka ljubav,ali vidis na primeru sanse ima.
 
On je iz Sapca koji je udaljen 120kn a studira u Subotici koja je na granici sa Madjarskom-vidjali smo se 1 x nedeljno,pa 2 x mesecno pa 1 mesecno -i na kraju smo emotivno pukli. Ohlade se emocije ali se ide po nekoj inerciji u nadi da ce biti bolje,potrose se velike pare samo da bi se videli,nema onih sitnica koje parovi rade-tipa da prosetaju po kraju ili idu u kupovinu zajedno itd. Sve se rusi kad postanete svesni toga da nikad necete biti zajedno-u smislu -on ce uvek biti tamo a vi ovde i bicete zajedno samo ako se neko preseli ili se vencate. I kad na kraju budete zajedno-shvatite da ste funkcionisali u vezi tako dugo-samo zato sto ste bili udaljeni i patili i mucila vas nostalgija i nedostajanje-sad kad ste zajedno vise nista nije isto i pocinje se sve iz pocetka a covek to podsvesno odbija i opet pucate.
Andjela
 
:lol: Ako ti je stalo do njega, pokusaj. Ako ti je za utehu, moj decko i ja smo udaljeni hiljadu i kusur kilometara. Jako mi je stalo do njega, nikad me niko nije tako fasciniravao i ispunjavao kao on i iskreno se nadam da ce nam uspeti. Mi cak imamo i otezavajuci faktor, a to je taj sto ja ne govorim njegov, niti on moj jezik, ali nadam se da ce nam uspeti. pozdrav!
 

Back
Top