veza na daljinu

moze ali je potrebno dosta truda sa obe strane.ja imam vezu na daljinu ,oko 250 km.i jos su u pitanju dve drzave...srbija i bih pa nas nista u tome ne sprecava.samo napred!
i mi smo u pocetku mislili da to bude zezancija ali kasnije.......preraslo je u nesto sasvim drugo.
 
znas kako se kaze "udaljenost je za ljubav kao vetar za vatru - gasi malu a rasplamsava veliku! "
ja imam vezu na daljinu (2000km!) i to mi je vec treca veza na daljinu! jako je skupo odrzavati takve veze, i ako nisi sasvim sigurna da je on pravi ili si nesigurna u njegovu ljubav ili namere, odmah prekidaj! jako je tesko ne biti ljubomoran i sumnjicav u takvoj situaciji pa makar to i ne iskazivala.. prostije receno ako on tebe ne planira da zeni i ako ti nisi spremna da se udas za njega, gubis svoje dragoceno vreme! :x ako se iskreno volite i oboje ste zdrave i normalne osobe.. nista vas nece rastaviti.. izdrzite, planirajte, snalazite se.. :lol:
 
Moze veza da opstane ako je uzajamna ljubav, itd.
Volis li ga, odnosno voli li on tebe bez obzira na daljinu? Vrlo jednostavno. Zavisi od vas samih.
Pozdrav! :wink:
 
Naravno da je veza moguca, ako su oboje zaljubljeni, vole se, ako tu ima ljubavi i naravno hemije. To govorim iz svog iskustva, samo mi je on u mislima iako je daleko i naravno da se cujemo, pa 21. je vijek tu je Internet, telefon i veza se ne gubi. Samo ako obje strane zele da sacuvaju tu vezu jer ispunjavaju jedno drugo, daljina nije bitna. Znaci, samo ako je to ljubav u pitanju, moguce je :wink:
 
Zavisi kakva si ti osoba.
Prvo vidiš da li vas ta daljina razdvaja ili zbližava, tj. da li se kad ga nema neko vreme ohladiš ili jedva čekaš da ga vidiš. Ako nisi sigurna ubrzo ćeš saznati.
Jest da je bolje kad ti je dečko stalno "na čiviluku" i kad možete da se vidite kad hoćete a ne kad "morate", ali si ovako sigurna da imaš više vremena za neke druge stvari. Probaj, ništa ne gubiš.
 
naravno da je moguce, govorim ti iz iskustva. Sa deckom sam tri godine, 100 km udaljeni. To moze da opstane, samo ako se stvarno volite, imate potpuno poverenje jedno u drugo, iskreni ste... Samo napred!
 
naravno da je moguce, govorim ti iz iskustva. Sa deckom sam tri godine, 100 km udaljeni. To moze da opstane, samo ako se stvarno volite, imate potpuno poverenje jedno u drugo, iskreni ste... Samo napred!
 

Back
Top