Potrebno mi je zensko misljenje.

Tipkaros

Aktivan član
Poruka
1.471
Neke bliske osobe (oba pola) mi se cesto poveravaju kad su u pitanju neke nedoumice u musko-zenskim odnosima. Pomogao sam vecini, ali ovo vec izlazi iz domena mojih sposobnosti, jer mi treba zensko misljenje, a ja naravno ne mogu da razmisljam na taj nacin (jer ste vi zene, za nas muskarce, jelte, neshvatljive).

Situacija mog priajtelja:
Prisao je devojci iznenada i pitao je da i izadju. Ona je vec malo sumnjala u to, ali je bila stvarno iznenadjena (rekla je: "Ja sam potpuno zatecena..."). Posle nekoliko sekundi, pristala je.
Nesto kasnije je rekla svojoj drugarici za to i rekla joj je da ona ima decka vec nedelju dana. Kada je ova pitala, zasto je pristala, ona je rekla da ne zna, pa je malo kasnije dodala nesto tipa "Nisam mogla da mu kazem da necu, na ulici..." (ja ovo znam zato sto je ta njena drugarica ujedno i moja, a ovaj decko jos uvek ne zna nista o tome) Drugarica joj je rekla da ga ne zavlaci za dzabe i da ako ne planira da raskine sa svojim sadasnjim deckom (onim od nedelju dana) nek kaze ovom mom prijatelju da ima decka i lepo zavrsi s tim. Ta devojka je cak pominjala i da izadje sa njim to jedno vece da ga ne bi povredila sto je, ako cemo posteno, veca uvreda. Oni su se dogovorili da izadju sad za vikend (tad kad je pitao da izadju), a ovo se sve desilo jos pre 3 dana. Ona ga jos uvek nije pozvala da mu kaze da nece. U cemu je fora?
 
Ocigledno da je u pitanju neka jaaako pristojna devojka koja izuzetno vodi racuna o osecanjima drugih i pazi da svi budu zadovoljni. :wink: E sada,ako ta dva decaka saznaju jedan za drugog....Pa ne moze covek svima ugoditi. 8)
Ozbiljno,nije mi naj jasnije,ali verovatno da ona ni sama ne zna sta ce i kako ce,a da joj se svidjaju obojica,to da.
 
:lol: Pa u cemu je problem da izadjes sa nekim muskarcem , ako imas decka, pa nije jo predlozio brak :lol: , a sto da ga ne upozna, ako vec ima priliku :?: (mozda joj se ovaj novi vise dopadne i onda 'odluci' da joj taj od pre nedelju dana vise nije tako interesantan :wink: )
 

Back
Top